Mašinka z Lidlu už nevyjede kopec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Limi123
Závislačka 3676 příspěvků 17.11.18 16:36
Masinka z Lidlu uz nevyjede kopec?

Ahoj,

Nenapada vas duvod? Mame dve masinky z Lidlu, drive obe vyjely kopec i s vagonky a ted ani jedna ani sama. Ani na nove baterky, zkousela jsem i jine, lepsi znacky baterii a nic? :nevim:

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
inob73
Povídálka 47 příspěvků 17.11.18 16:44

Uvnitř mašinky je poškozené ozubené kolečko.Je to tím jak dítě na mašinku občas na kolejích zatlačí,posune ji. Nám pomohl známý hodinář,kolečko vyměnil,dal kovové , a jezdí do kopce zase bez problémů.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15405 příspěvků 17.11.18 17:11

Taky jsme meli tento problem. Mame asi 4 a ani jedna uz nejede sama o sobe ani po rovine. Syn jim dal dost zabrat a tlacil je i manualne. :,( :,(

pocker
Kecalka 120 příspěvků 17.11.18 17:25

Máme to úplně stejně mašinek několik a jak malej na ni zatlačí a posune ji párkrát, mašinka už kopec nevyjede, to je pak vzteku..

Hoa Mai
Kelišová 5810 příspěvků 21 inzerátů 17.11.18 18:29

@inob73 a kolik za to chtěl? Vyplatí se to? Máme stejný problém, ale u jiné mašinky.

lokynka
Kelišová 5244 příspěvků 17.11.18 18:37

reklamovala jsem, poslali novou mašinku

Limi123
Závislačka 3676 příspěvků 17.11.18 18:59
@lokynka píše:
reklamovala jsem, poslali novou mašinku

Dobry napad, dekuju! V Lidlu?

inob73
Povídálka 47 příspěvků 17.11.18 19:39

Tak u nás se to určitě vyplatilo.Tím že to byl známý,tak jsme mu dali 100 Kč za tři mašinky.Jelikož dal ozubené kolečko kovové,které daleko více vydrží ,tak máme asi na dlouho po problému.

Ornwen
Závislačka 4690 příspěvků 17.11.18 20:57

U nas nejde o masinku z lidlu, ale jinou a imho je to tim, ze ma obrousene gumy (byl nanich trochu vzorek a delali s tim blbosti a uz neni).
Starsi ale mašinky nikdy neposouval. To dela z ted malej. Tak si zaznamenám vymenu kolecka jako tip na opravu. :mavam:

lokynka
Kelišová 5244 příspěvků 21.11.18 18:45

@Limi123 ano lidl, psala jsem email, chtěli info z účtenky a rovnou pak poslali novou

Limi123
Závislačka 3676 příspěvků 21.11.18 21:55
@lokynka píše:
@Limi123 ano lidl, psala jsem email, chtěli info z účtenky a rovnou pak poslali novou

A jak dlouho jim trvalo, nez odpovedeli? Psala jsem jim toho 17., ale zatim nic :-/

lokynka
Kelišová 5244 příspěvků 24.11.18 17:18

@Limi123 našla jsem to v mejlech, odpověděli hned druhý den

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >