Maska čarodějka - může být na masopust?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cassy25
Kecalka 271 příspěvků 14 inzerátů 27.02.17 08:47
Maska čarodějka - může být na masopust?

Ahoj holky, četla jsem, že na masopust by měly být veselé masky - máme doma už od dřív masku čarodějky (špičatý klobouk + šaty) - tak nevím, zda to na masopust může být také? Co myslíte?

Reakce:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 19 inzerátů 27.02.17 09:01

Já v sobotu na masopustu viděla dospělou čarodějnici :)

Geroma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 09:05

@Cassy25
Jiste, ze muze. Jednou z tradicnich masopustnich masek je smrtka s kosou. Prijde Ti na ni neco veseleho? :lol:.Na karneval si lze vzit jakoukoliv masku ;)

SarkaNovo
Závislačka 3564 příspěvků 27.02.17 09:36
@Cassy25 píše:
Ahoj holky, četla jsem, že na masopust by měly být veselé masky - máme doma už od dřív masku čarodějky (špičatý klobouk + šaty) - tak nevím, zda to na masopust může být také? Co myslíte?

Určitě ;)

Marriell
Povídálka 20 příspěvků 27.02.17 09:39

Proč by ne ;)

jary1
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 27.02.17 09:43

@Cassy25 jde to, ale lepší by bylo něco originálnějšího, než co si bereš 30.dubna a halloween.
Zkus doma něco udělat. Na internetu jsou mraky inspiraci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >