Maska na akné TianDe

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.1.22 09:34

Maska na akne TianDe

Ahojky všichni, prosím vas potreboval bych od vas radu a pomoc trpím s akne je mi 23 let ale teď minuly rok se mi to hodně zhoršilo obzvlášť na čele a na spancích Používal jsem dost přípravku atd.. ale nic nezabralo pak jsem začal brat zinek a Omega 3 a oplachuju si pleť s heřmánkovou vodou a musim uznat že se to krásně hojí občas se 3 pupinky udělají ale uz to tak hrozné neni ale zůstávají mi tam červené skvrny po akne a ty už tam mam docela dlouho tak se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti s touto maskou jestli fakt pomáhá a tak dále a jestli nedojde k zhoršení zatim děkuji ****

edit adminem - smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23144
20.1.22 10:08
@Tomášek0 píše:
Ahojky všichni, prosím vas potreboval bych od vas radu a pomoc trpím s akne je mi 23 let ale teď minuly rok se mi to hodně zhoršilo obzvlášť na čele a na spancích Používal jsem dost přípravku atd.. ale nic nezabralo pak jsem začal brat zinek a Omega 3 a oplachuju si pleť s heřmánkovou vodou a musim uznat že se to krásně hojí občas se 3 pupinky udělají ale uz to tak hrozné neni ale zůstávají mi tam červené skvrny po akne a ty už tam mam docela dlouho tak se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti s touto maskou jestli fakt pomáhá a tak dále a jestli nedojde k zhoršení zatim děkuji ****

nevím jak ta maska, ale mě z této řady nejvíc na akné/vyrážku/ekzém pomohl nejvíc peeling, čistící voda a na to jsem dávala na hojení šnečí krém. Využívám i dost takový ty lepící kolečka z řady Herb na noc, ten rozjíždějící uhr to celkem hezky vyhojí…
Za mě je hodně důležitý pořádně odlíčit a neškrabat se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat