Maska na nohy - ztvrdlé paty

Anonymní
20.11.20 10:46

Maska na nohy - ztvrdlé paty

Trpím na tvrdnutí kůže na patách. Když náhodou nenamažu, tak mi praskají. Běžně si ořezávám žiletkou na paty. Mažu krémem.
Nicméně v náhlém zatmění mysli jsem koupila masku na nohy.
Teď přemýšlím, zda ji vůbec použít :think: nebo raději vyhodit. :oops:
Máte někdo zkušenosti. Nerozežere mi to nohy? Říkám si, že to musí být docela chemický koktejl. :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1967
20.11.20 10:56

Ja bych spis zvazila pravidelne navstevy pedikury nez tyhle domaci experimenty. Taky hodne trpim na ztvrdlou kuzi a co chodim na pedikuru, tak mam po starostech a jeste je to skvelej relax

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
20.11.20 11:03

Tu taky používám. Nohy Ti nesežere. :lol: Chodím pravidelně na pedikúru, když to teda vláda nezakáže a kupuju si krém od Scholl na tvrdé paty a ten je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
20.11.20 11:13
@Ernais píše:
Ja bych spis zvazila pravidelne navstevy pedikury nez tyhle domaci experimenty. Taky hodne trpim na ztvrdlou kuzi a co chodim na pedikuru, tak mam po starostech a jeste je to skvelej relax

A já chodívala na pedikuru a ted si to taky dělám doma žiletkou, mám od schoolu ten strojek kam dám žiletku. Dělám cca jednou za 3 týdny, promazávám a řekla bych stejně jak když jsem na pedikuru chodila. Nebo možna o něco lepší pedikura ale žádny zásadní rozdíl. Hlavní u mě je mazat denně.
A zakladatelce… tuhle masku klidně dej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5602
20.11.20 14:58
@Anonymní píše:
Trpím na tvrdnutí kůže na patách. Když náhodou nenamažu, tak mi praskají. Běžně si ořezávám žiletkou na paty. Mažu krémem.
Nicméně v náhlém zatmění mysli jsem koupila masku na nohy.
Teď přemýšlím, zda ji vůbec použít :think: nebo raději vyhodit. :oops:
Máte někdo zkušenosti. Nerozežere mi to nohy? Říkám si, že to musí být docela chemický koktejl. :jazyk:

tak nejjednodušší bude podívat se na složení té masky ;-)
Tipuji spíš nějakou normální výživu kůže :nevim:

osobně si celý život vystačím s pemzou a jakýmkoli krémem, kterým chodidla denně namažu a mám paty jemné… ale když je čas, tak nějaký ošetřující rituál, jako ta maska, určitě nic nezkazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama