Maska z býčích žláz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola63
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:15
Maska z býčích žláz

Ahoj Holky,
máte nějaká z Vás zkušenost s GESTIL WONDER - nebo také maska z býčích žláz se tomu říká. :), Před 14 dni mi to přišlo domů a každý třetí den používám, myslíte si, že to funguje nebo je to jen marketingový tah?
Mě to doporučila sestra, že prý se jí vlasy zlepšily a také ji začaly podrůstat a přestaly vypadávat.

Chtěla bych slyšet i Váš názor, na netu jsem našla je to je dobrý, bez silikonů a většina si to chválí.

Muž můj tvrdí, že to jen marketingový tah a že to vše jak moje vlasy vypadají rostou, padaj či jsou zničené je dáno geneticky a že tohle na to nepomůže. :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 28.01.18 18:18

Používám roky a měnit nehodlám. Vlasy jdou snadno rozcesat, lesknou se.

Nikola63
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:33

@lachtanice86
a uzdravily nebo jsou zdravejsí anebo se pouze jen lesknou a dají se snáze rozčesat? Mam totiz znicene vlasy a uz ani nerostou. Chtela bych je necim zregenerovat.

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.01.18 18:36

Ja uz nad tim dlouho premyslim ze do toho pujdu a porad jsem se neodvazila :) tak si taky poctu zkusenosti!

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 28.01.18 18:39

@Nikola63 záleží jak myslíte uzdravit. Konečky mám v pořádku a ke kadernici nechodím. Na podporu růstu používám vodičky a ještě vitamíny.

Nikola63
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:40

@lachtanice86 mám roztřepený vlasy a lámou se mi

Nikola63
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:44

@Markétka111
85% recenzi jsou kladny, ale porad nevim zda po tom se vlasy zregeneruji :D, ale prý vypadají lépe :D

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.01.18 18:50

@Nikola63 taky jsem cetla recenze, mama maslu kdysi pry pouzivala, a jesna kamaradka si ji taky jednou poridila a potom uz vickrat ne, tak to asi nebyl az takovy zazrak :D

karkarka
Závislačka 2856 příspěvků 28.01.18 18:53

Mě hrozně mastila vlasy. a pry už nějak změnili složení, že to není co bývalo.

MartinaCV
Kelišová 6853 příspěvků 28.01.18 18:56
@Nikola63 píše:
Ahoj Holky,
máte nějaká z Vás zkušenost s GESTIL WONDER - nebo také maska z býčích žláz se tomu říká. :), Před 14 dni mi to přišlo domů a každý třetí den používám, myslíte si, že to funguje nebo je to jen marketingový tah?
Mě to doporučila sestra, že prý se jí vlasy zlepšily a také ji začaly podrůstat a přestaly vypadávat.

Chtěla bych slyšet i Váš názor, na netu jsem našla je to je dobrý, bez silikonů a většina si to chválí.

Muž můj tvrdí, že to jen marketingový tah a že to vše jak moje vlasy vypadají rostou, padaj či jsou zničené je dáno geneticky a že tohle na to nepomůže. :D

Je to snad nejoblíbenější maska na světě. Myslím, že tu jen tak něco nepředčí. Používá se krom vlasů i na tvrdé paty a lokty.

Nikola63
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 19:04
@Markétka111 píše:
@Nikola63 taky jsem cetla recenze, mama maslu kdysi pry pouzivala, a jesna kamaradka si ji taky jednou poridila a potom uz vickrat ne, tak to asi nebyl az takovy zazrak :D

Tak ja Ti napíši jak to u mě dopadlo :D a zda budu kupovat další :D

carola
Kelišová 6761 příspěvků 28.01.18 19:16

Já za sebe musím napsat, že to nebyl žádný zázrak. Vlasy mi moc rozčesat nešly, a že by nějak zázračně vypadaly, to také ne. Já si nyní po umytí oplachuju vodou s octem a jsem spokojená. :)

Markéta N.V.
Kecalka 279 příspěvků 28.01.18 19:17

Ja muzu jedine doporucit :)

JanaStey
Stálice 52 příspěvků 28.01.18 19:19

Kamarádka zkoušela a prý super :potlesk:

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 28.01.18 19:30
@carola píše:
Já za sebe musím napsat, že to nebyl žádný zázrak. Vlasy mi moc rozčesat nešly, a že by nějak zázračně vypadaly, to také ne. Já si nyní po umytí oplachuju vodou s octem a jsem spokojená. :)

Mam to stejne a za me taky nic moc. Nebyla jsem spokojena spis vubec. Jinak oplach octem mam taky rada :palec: Momentalne pouzivam druhym mesicem profi kosmetiku od Davines a to je teda jizda :srdce: Cely zivot taky zkousim a hledam. Kazdemu vyhovuje ale neco jineho. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >