Reklama

Maškarní kostým pro děti a batolata Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patyta
Kecalka 147 příspěvků 04.03.18 18:32
Maškarní kostým pro děti a batolata Ostrava

Zdravím, maminky nevíte prosím, kde bych sehnala maškarní kostým pro 8letého a ročního syna? Ostrava Poruba, Svinov…Buď půjčovna nebo i na prodej. :nevim: :roll: Nemůžu na internetu nic najít. Děkuji

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 04.03.18 18:34

@Patyta mám doma kostým fraklštejna měli jsme při vel 86

tini
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 6 inzerátů 04.03.18 20:15

Nejlepsi kostymy jsem koupila tady na emiminu od holek co vozi second hand z Anglie, oni to tam vezmou 1× na halloween a dalsi rok maji zas jiny kostym.Zkus pohledat. Taky meli jeste nedavno dost v Tescu.Taky jsem neco kupovala ve Wiky papirnictvich, najdi si pobocku nejbliz u tebe a najdes i co maji skladem.Nebo svetmasek cz.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10894 příspěvků 05.03.18 08:16

Dobrý den,

mrkněte taky na Bazar eMimina - nějaké kostýmy na maškarní už tam maminky prodávají. :kytka:

Pěkný den
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama