Maškarní rady a tipy pro pořadatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milovnicejablek
Kecalka 203 příspěvků 09.03.19 19:00
Maškarní rady a tipy pro pořadatele

Hezký večer,

máte některá zkušenosti s pořádáním maškarního pro děti? Vždy jsem byla pouze účastník, letos chceme v naší malé obci na poměrně malém sále uspořádat pro místní děti (max 40 děti plus doprovod).. Jakým způsobem to třeba děláte Vy nebo jak to probíhá ve Vašem městě /obci? Budeme mít živou kapelu, zahrají nám na přání Playlist s dětskými písničkami typu Ať žijí duchov, Saxana apod., nevím jaké by bylo nejlepší občerstvení a případně zábava kromě tance? Soutěž? Nebo raději volnou zábavu? A ceny, tombolu nebo pro každého balíček? Díky za případné tipy :kytka:

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3439 příspěvků 09.03.19 19:10

@milovnicejablek urcite souteze nez jen volnou zabavu.My byly ted na karnevalu a meli to super pripraveny.Animatori s detma celou dobu tancovali,pak fo toho vzdy vlozili nejakou soutez.Treba pretahovani lanem,noseni micku na lzicce a uz si nemuzu vzpomenout co dalsiho.A co se mi moc libilo,ze vzdy byla odmena pro vsechny deti co se zucastnily.Takze nikdo nebyl smutnej ze nevyhral.

milovnicejablek
Kecalka 203 příspěvků 09.03.19 19:15

@Ivana 85 něco podobného myslím tím soutěže, jsme hrály dětmi s dcerou na jejich narozkach a mě právě překvapilo, jak hezky si to užily, bála jsem se aby mě s tím neposlaly..vis kam :mrgreen: i ty ceny chci každému něco, aby nebyly smutné právě :think:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 09.03.19 19:36

Soutěže určitě, udělala bych tombolu, ale tak, aby každý los vyhrál aspoň nějakou blbost, aby nebylo dítě co nebude mít nic :think: občerstvení netuším, záleží jestli bude někdo kdo to občerstvení bude vydávat, nebo jestli to bude jako raut, tam bych dala bacha, protože se v tom pak budou přehrabovat a za chvíli to nebude nic pěkného…

milovnicejablek
Kecalka 203 příspěvků 09.03.19 19:57

@Kriss Tina no to je fakt vidíš to mě nenapadlo s tím prehrabovanim :think: výdej je možný.. Tak možná každý, že by dostal třeba rizecek, kousek dortu prostě takový svůj talířek :think:

debra.morgan
Echt Kelišová 7548 příspěvků 09.03.19 20:11

zkus pozadat na radnici kam spadate o pomoc, treba radi prispeji a poradi… u nas takto jeste funguji dobrovolni hasici a sokol, hodaři… maji kontakty, jsou zvykli poradat vetsi akce… treba pomuzou a poradi.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 09.03.19 20:32

My jsme letos byli jen na jednom, děti odtamtud pravidelně přitáhnou nějakej bacil :D Bohužel organizačně nic moc, ač snaha se upřít nedala, dcera byla nakonec hodně zklamaná (až k slzičkám), že si vůbec nezatančila. Byly pouze asi tři písničky na začátku, během kterých vybírali organizátoři nejhezčí masky. Pak nastalo pásmo soutěží, vždy 3-5 dětí dělalo jednu disciplínu a ostatní stály frontu. Časově to vycházelo tak, že dvě tři minutky dítě soutěžilo a dalších dvacet až třicet minut pobíhalo bezprizorně po sále a stálo další frontu :roll: Pak byly zase asi tři čtyři písničky až úplně na konci a to prý ani nestihli všechny soutěže, co plánovali. Mnohem lepší model byl v minulých letech, kdy se soutěže střídaly s pásmem písniček a soutěže byly hromadné pro všechny děti najednou, takže nezabraly tolik času.

milovnicejablek
Kecalka 203 příspěvků 09.03.19 21:24

@debra.morgan my nemáme radnici :mrgreen: a na obci funguje ve funkci i já :mrgreen: hasiči dělají dětský den, ale maškarní je uvnitř a ne venku a zkušenosti nemáme :mrgreen:

milovnicejablek
Kecalka 203 příspěvků 09.03.19 21:25

@Michelle_M přesně tak jsem to myslela jak píšeš o tom lepším modelu…fajn číst zpětnou vazbu, vím čeho se vyvarovat :palec:

Váš příspěvek
Reklama