Mast na potravinovou výražku

Anonymní
29.10.19 19:17

mast na potravinovou výražku

Zdravím. Prosím mám několik potr. alergii. Když sním něco co nemám mám křeče, průjmy a okamžitou vyrážku, která ale mizí nejdelší dobu. Ekzém ale mám skoro 30 let za tu dobu nenapadlo nikoho zjistit potravinovku až teď, takže krom nové vyrážky mám i spoustu fleku a při nedodržení potravinovky jsou další. A zjišťují zda existuje nějaká zázračná mast na co nejrychlejší vylečení? Mám sice masty co mi pomáhají, ale není to ona. Tak prosím něco doporučte, peníze neřeším. děkuji

Příspěvek upraven 29.10.19 v 19:58

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

171
29.10.19 19:28

Nezkousela jste treba detox s bylinkami? Ekzem je jen dusledek neceho, co je spatne vevnitr.. jenom masticka dle me, nepomuze… kdyztak mi napiste sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10337
29.10.19 19:41

Fenistil.

Ale primárně potřebuješ nejíst to na co jsi alergická.

A pokud nevíš na co, tak zajdi na alergologii, nech se otestovat a začni s eliminační dietou.

Proč by to měl řešit někdo jiný, než si ty? Je to tvoje zdraví, ty se musíš starat.

Detoxifikace je blbost (zejména když ti někdo nabízí že ti něco prodá po sz (tipuju nějaké vypečené čínské mlm plné dost podezřelých ingredincí a nebo odčervovadlo), nemáš nidke nic zaneseného, máš poničenou střevní mikrofloru a rozhozený imunitní systém - alergie je autoimunitní problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6472
29.10.19 19:46

Mně bylo řečeno, že alergie na potraviny se neprovádí, je toho takové množství, že to nejde. Musíš to vyloučit pokus-omyl. Já mám alergie křížené, pylové a potravinové. Zjistila jsem až lety zkoušení, co smím a co ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4703
29.10.19 19:47

Kup si kdekoli v lekarnw Hylak. Tyhle ekzemy a vyrazky jsou z vetsiny zpusobene disbalanci ve strevech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4945
29.10.19 19:51

Chce to vylučovací dietou najít alergeny a striktně se jim vyhýbat. Na alergickou vyrážku zabírají antihistaminika, ale i tak to bývá pár dní než zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 19:56

Vím na co mám alergii, mám proveden test na potr. alergii. Jen s tím že s tím bojuju chvilku tak vyhnout se alegenu jako např. vajíčka samostatné nemám problém, ale když je nějaký polotovar kde je v tom těstě vajíčko tak někdy problém je, někdy ne a někdy se osypu v takovém množství, že to mizí několik týdnů

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama