Reklama

Čím čistit a odličovat pleť, abych neměla černé tečky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 09:21
Mastná pleť, černé tečky, pory

Holky ahoj
Budu ráda za každou radu ????
Mastná pleť stále obcas akné rozšířené póry.
Nosím cca 15 let makeup skoro. Když jdu někam
Teď během léta mi začal vadit tak. Jsem přešla na bb cream od boujoris healthy mix a hrůza ten tmavší jelikož jsem dost opálená.
Mastná ještě vic.
Takže budu ráda když poradíte něco aspoň trošku kvalitního v nižší ceně nejlépe DM drogerie. Čím umývat makeup bb cream atd… Peeling, masku na póry, krém nějaký pod makeup ať vyplní póry, hydratace na večer atd…
Jo a dotaz nějaký bb krém nebo nebo cc je jedno at se nelepí sjednotí pleť a zakryje flíčky drobné.
:pankac: :pankac:

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 14.09.18 09:28

Možná by nebylo od věci nejdřív zajít na hloubkové čistění ke kosmetičce. Na mastnou pleť raději gel než krém. Doporučuji s azeloglicinou nebo řebříčkem. Na noc přes to nanést krém s hyaluronkou a vitamínem A (retinol).
Na zakrytí „flíčků“ nevim. A dokud máš akné, tak si peeling nedělej.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27173 příspěvků 9 inzerátů 14.09.18 09:30

Mně vyhovuje nejvíc makeup od La Roche… používám buď zmatňující Tolerian Teint nebo Rosaliac CC krém na citlivou pleť… ale cena se pohybuje kolem pětistovky…
Jinak počkej, po čtyřicítce se mastná pleť mastí méně a ty černé tečky se přestanou dělat… ;)

TeSudička
Kecalka 220 příspěvků 14.09.18 09:31

Ahoj, pokud jsi z Prahy, napis mi vzkaz, mam tady masky a peeling a jen mi to tady lezi, rada ti to prenecham na vyzkouseni :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 12:04

Nene nejsem z Prahy
Akné mám občas u MS nebo po sladkém
Teď právě z toho boujoris bb cream dělají na bradě :/
Potřebovala bych něco aby pleť byla matnéjsi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama