Mastné vlasy nejdou umýt

500
6.6.12 21:27

mastné vlasy a nejdou umýt

Ahoj maminky.
Nevíte čím by mohlo být, že mám mastné vlasy a nejdou mi umýt? Umyla jsem si je i několikrát za sebou a pořád je mám mastné, ještě mi pořádně ani neuschnou a cítím ,když si na ně sáhnu, že jsou hrozně umaštěný. :( Šampon používám pořád ten stejný head and shoulders. Nikdy se mi to nestalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8268
6.6.12 21:28
@pemi9 píše:
Ahoj maminky.
Nevíte čím by mohlo být, že mám mastné vlasy a nejdou mi umýt? Umyla jsem si je i několikrát za sebou a pořád je mám mastné, ještě mi pořádně ani neuschnou a cítím ,když si na ně sáhnu, že jsou hrozně umaštěný. :( Šampon používám pořád ten stejný head and shoulders. Nikdy se mi to nestalo. :nevim:

zkus obyč mýdlo s jelenem na praní ;) zní to divně ale pomáhá 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
6.6.12 21:31

a nebo obyč kopřivovej šampon :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
6.6.12 21:34

@kikinka7550 8o to koupím někde normálně? To jsem ještě neslyšela. :D
Ale čím by to mohlo být? Nikdy se mi to nestalo, a umeju je třeba 3× a stejně je mám mastný jak kdybych si nemyla hlavu 14 dní. Úplně se mi lepí, fuj :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
6.6.12 21:35

@Krizkovic jo tak to vím, zítra hned koupím a zkusím. díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
6.6.12 21:38

@pemi9 zkus, stojí to pár korun a uvidíš :) a nebo mě napadá se zeptat kadeřnice…ta by ti mohla poradit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
6.6.12 21:42

no jelena nevi nevim hodně to vysušíš a budou se mastit o to víc.Zkusit jiný šampon na mastné vlasy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
6.6.12 21:45

A používáš kondicionér nebo nějaké tužidlo přímo do mokrých vlasů? To by mohlo způsobit pocit zplihlých a mastných vlasů :think: Rozhodně bych změnila šampón, po umytí ihned vysušila fénem a lehce přelakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10665
6.6.12 21:45

Jedna moje kámoška kdysi řešila to samý, ne teda to, že má vlasy mastný hned po umytí, ale prostě, že je má mastný dejme tomu druhý den po umytí. Byla u kadeřnice a tak se o tom bavily a ta jí poradila, že si má mýt vlasy občas jarem na nádobí. :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
6.6.12 21:50

Tak mě se tohle stávalo v období nějaké hormonální změny :mrgreen: Nezbylo než mýt vlasy každý den a „zklidnit hormón“. Vlasová kosmetika byla v tu chvíli bezmocná.
Jinak moje kadeřnice tvrdí, že barva na vlasy omezuje maštění, ale to nevím, jestli není jen reklama

• Citovat
  • Nahlásit
500
6.6.12 21:51

@Koty nepoužívám vůbec nic, jen šampon.
@rybana75 já je mám mastný a to mi ještě ani neuschnou a když si na ně sáhnu, tak se mi tak jako lepí. Ale jar snad taky zkusím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
6.6.12 21:53

@stazinka09 vysadila jsem antikoncepci, mohlo by to být tím? :) Ale to už je víc jak 2 měsíce. A barvu zatím nepoužívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
6.6.12 21:54

@pemi9
Jarem si myla vlasy moje máma v mládí i její 3sestry a vlasy měly kráááásný. U nich to ale byla sociální nouze, neměly na šampon, babi s nimi byla sama bez výživného.

Jinak by měl ještě fungovat oplach vlasů octem, po umytí - mě to teda smrdělo, tak jsem dlouho nevydržela.

• Citovat
  • Nahlásit
stazinka09
6.6.12 21:57
@pemi9 píše:
@stazinka09 vysadila jsem antikoncepci, mohlo by to být tím? :) Ale to už je víc jak 2 měsíce. A barvu zatím nepoužívám.

možná že i jo, asi záleží jestli máš v pořádku cyklus - jako v rovnováze. Nejsem odborník je to jen moje zkušenost a kůže to bylo to samý, to byl taky teror. mě na to upozornil gynekolog, že se to stává a je to jako bonus k tomu všemu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
10665
6.6.12 21:57

@pemi9 jako, víš co, ono to zas tak nelogický není. Nádobí máš mastný a čím ho umyješ…jarem. Jen na ty vlasy to nemůže být často…říkala ta kadeřnice…jar není na vlasy, ale na nádobí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat