Mastné vlasy po narovnání keratinem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 19:39
Mastné vlasy po narovnání keratinem

Ahojky, nechala jsem si zhruba před 5. měsíci narovnat vlasy keratinem, ale stále se mi mastí..už po umytí cítím, že jsou na dotek mastné ( myju správně, 2 x a vyfoukávám do rovna, jinak volné uschnutí způsobí úplnou mastnotu :-( (..používám už obyč šampóny bez silikonu, ale nepomáhá..vlasy jsou bez lesku a mastné :,( Nevíte co s tím??

Reakce:
Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 16.10.14 20:38

Měla jsem ten stejný pocit, když jsem měla keratin poprvé na vlasech a pořád jsem je měla až moc uhlazený, lesklý. Nejdřív to bylo nepřirozený, ale po druhé aplikaci vlasy dostaly šmrnc a i objem, zároveň ale zůstaly zdravé a lesklé. Možná je to tím, že teď tvoje vlasy dostaly pořádnou kůru. Anebo to může být taky blbým keratinem. Protože ten co jsem měla první, tak byl nějaká horší značka. A napodruhé už jsem měla od Londy a ten je super, sice malinko dražší, ale když už investuju, tak ať to stojí za to.

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 16.10.14 22:12

Kamoska s tohle taky nechala udelat mela vlasy splihle a mastne, necitila se:-//

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >