Šampon na mastné vlasy

52
14.6.21 22:53

Mastné vlasy šampon

Čaute holky mám problém s rychle se mastícími vlasy a lupy. Do teď jsem používala šampon z lékárny proti lupům od uriage a dost se mi osvědčil bohužel problém s mastnymi vlasy nezmizel tak mě napadlo zkusit nějaký šampon na mastné vlasy ale vůbec nevím který si vybrat. A suchý šampon mi vydrží tak týden a můžu kupovat další🤷. Máte někdo zkušenost s nějakým šamponem který vám s mastnymi vlasy pomohl?? Budu ráda za každou radu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.6.21 23:03

To by mne taky zajimalo. Kdyz pouzivam sampon na lupy, vlasy se masti a nejsou moc hezke. Kdyz najdu nejaky sampon, po kterem jsou vlasy pekne, tak po par tydnech hlava zacne svedit a delaji se lupy… takze se snazim stridat sampony ob myti, ale to neni ono…

• Citovat
  • Nahlásit
899
14.6.21 23:16

Osobně mi hodně pomohl tento peeling. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
14.6.21 23:23

A co zkusit vývar z kopřivy? Prý to pomáhá na mastné vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4522
15.6.21 06:10

Na lupy si kup obyčejnou lopuchovou vodu a na mastné vlasy se mi nejvíc osvědčil konopný šampon od herbal terapy. Obojí za pár kaček a výborné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
15.6.21 06:40

Mě zabírá Head&Shoulders, to je prostě osvědčená kvalita, vlasy si můžu vážně umýt 1-2× do týdne a upřímně jsem šťastná, že to tak mám. Protože mýt si hlavu ob den ne-li každý den, to bych vážně nechtěla. Nicméně nepoužívám přehnané masky, kondicionéry. Spíš s tímhle si nech poradit, čím víc vůní, umělotin se na tu hlavu dá, tím dřív si vytváří ten ochrany maz + pot, žejo v těchto vedrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15080
15.6.21 06:44

Dceři jsem na mastící se vlasy koupila kopřivovou masku v sáčcích od Klorane. Mají i celou kopřivovou řadu. Ta maska se dává jen jednou týdně a vlasy se mastí lépe. Má i mnohem lepší kvalitu vlasů.
A jak zde je vychvalovaný Head and Shoulders, tak my s ním máme doma velmi špatnou zkušenost. Manželovi se po něm dělaly v hlavě velké hnisavé boláky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
15.6.21 06:55

Používám teď Dercos s peelingem z lékárny, je hlavně proti lupům, ale ten peeling ti odstrani šupinky z pokožky a pak se ani tolik nemastí, není to extra zázrak, že to najednou vydrží týden ale místo mytí hlavy každý den to vydrží každý druhý/třetí den. Kadeřnice mi ještě poradila oplachovat umyté vlasy vlažnou vodou a pak fénovat, když jsem líná a necham je uschnout „přírodně“ tak nevydrží ani den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4476
15.6.21 07:08
@nozu píše:
Dceři jsem na mastící se vlasy koupila kopřivovou masku v sáčcích od Klorane. Mají i celou kopřivovou řadu. Ta maska se dává jen jednou týdně a vlasy se mastí lépe. Má i mnohem lepší kvalitu vlasů.
A jak zde je vychvalovaný Head and Shoulders, tak my s ním máme doma velmi špatnou zkušenost. Manželovi se po něm dělaly v hlavě velké hnisavé boláky…

Já mám zase na mastné vlasy velice špatnou zkušenost s kopřivovým šamponem od Klorane a je nás takových víc (viz hodnocení na webu). Každý jsme holt jiný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
15.6.21 07:35

Na mastne vlasy mi pomohlo nemyt je tak casto a po head and shoulders sem myslela ze si hlavu rozdrbu. Na lupy sem kdysi pouzivala Nizoral. Bohuzel nevim jestli se stale vyrabi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2571
15.6.21 07:46
@Len123l píše:
Na mastne vlasy mi pomohlo nemyt je tak casto a po head and shoulders sem myslela ze si hlavu rozdrbu. Na lupy sem kdysi pouzivala Nizoral. Bohuzel nevim jestli se stale vyrabi.

Jj vyrabi, ten ja na lupy opravdu skvely, ovsem sestra po nem prave mela vlasy mastnejsi no… zakladatelko a co nasledna pece? Kondicioner, masky, laky, tuzidla apod? Bohuzel ty sampony se musi zkouset, manzelovi treba H&S na lupy zabira skvele, ale musi si my casteji hlavu…ja zas treba kondicioner pouzivam jen vylozene na konecky vlasu, nefoukam horkym vzduchem a nezehlim..pak vydrzi vlasy bez umyti delele…osvedcilo se mi manna mydlo na vlasy, ale tam je to trochu o zvyku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
15.6.21 08:03

Na mastné vlasy s tendencí k lupům nebo svědění pokožky se mi nejvíc osvědčil od Vichy - přímo se jmenuje na mastné vlasy s lupy. Je boží. Sice fakt drahej, ale proti Uriage to bue brnkačka. V lékárnách mívají i vzorky, vyzkoušej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.21 08:04

Mastné vlasy

I já jsem si dělala odvar z kopřiv a opravdu fungoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1424
15.6.21 08:28

Podle mě je to hormonální a neuděláš nic. :nevim: Já si myla v pubertě vlasy denně a byly jak od oleje, pak jednou za dva dny, po porodu max jednou týdně, to jsem měla nejhezčí vlasy v životě, po šestinedělí najednou musím zas denně, jinak se to fakt nedá, poslední dobou mám pocit, že by stačilo obden. Svého času jsem měla pocit, že mi pomohlo no poo, myla jsem třeba dva týdny jen vodou, ale spíš jsem si to vsugerovala, mi přijde. A z těch no poo metod jsem zas měla strašných lupů a svěděla mě hlava. Za mě h&s v pohodě, co má ale prokazatelný vliv, je tvrdost vody. šampon mám všude stejný, ale kde je tvrdá voda, vlasy mám hrubší a rychleji se umastí. Na to je fajn přelít vlasy jablečným octem na závěr. Ale taky žádný zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19910
15.6.21 10:26

Já jsem spokojená s Lavera z DM :)
na spřáteleném webu AROME jsou stejne přihlašovací údaje jako tady a recenze na kosmetiku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat