Masturbace mého muže

Anonymní
31.12.19 13:43

Masturbace mého muže

Ahoj, jdu sem s dotazem. Včera jsem nachytala mého může jak masturbuje. 8o. Ale ne normálné :nevim:. Vrazila jsem do pokoje za nim že si dáme sex a on tam masturboval a čuchal své podkolenky a když sem tam chvilku koukala tak se ješté vystříkal na ty podkolenky a pak to ještě slízal. 8o :palec:
Když jsem to viděla byla jsem celej večer v šoku a nevěděla jsem co mam dělat. Sex nebyl. :zed:.Poraďte co mam udělat aby mi to už nedělal. Klidné ať masturbuje ale nebude čuchat podkolenky. To fakt ne :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

16295
31.12.19 13:46

Dej mu svoje ponožky :mrgreen: Když nechceš podkolenky :nevim:

• Nahlásit
569
31.12.19 13:48

Se sluší nejdříve zaklepat :think:

• Nahlásit
22024
31.12.19 13:48

Aaaa podkolenkova lady :mrgreen:

• Nahlásit
4244
31.12.19 13:49

Je Silvestr, že?

• Nahlásit
23328
31.12.19 13:51

Náš pes má taky rád ponožky, hlavně ty „jeté“. Ale teda nemasturbuje u nich, jen je ožužlá, případně rozkouše :P Podkolenky nenosíme, asi by to ocenil :mrgreen:

• Nahlásit
1007
31.12.19 13:54

Jestli to není vtip, tak říct mu to můžeš, že jsi ho viděla a vadí ti to, ale pochybuji, že toho nechá. A tím nic nenadelas, akorát si bude dávat větší bacha :mrgreen:

• Nahlásit
12818
31.12.19 13:54

Dobrý den,

hezké silvestrovské…

Určitě existuje spoustu fór, kde byste si na tohle téma krásně popovídal(a) s dalšími stejně zaměřenými uživateli. Tady na eMiminu to mít moc příznivců nebude, zvlášť když je to po xté.

Hezký den, Iva ;)

• Nahlásit
Anonymní
31.12.19 13:59
@Kskaja píše:
Jestli to není vtip, tak říct mu to můžeš, že jsi ho viděla a vadí ti to, ale pochybuji, že toho nechá. A tím nic nenadelas, akorát si bude dávat větší bacha :mrgreen:. Ne to neni. Já taky masturbuje s podkolenkama nebo nadkolenkama, ale nečůchám si k nim 8o
  • Nahlásit
8566
31.12.19 14:00

Tak mu dej své použité kalhotky, ať čuchá a stříká na tvé kalhotky, když podkolenky se ti nelíbí.
PS: Prosím vás, nosí někoho muž doma běžně podkolenky? Já jen jestli nejsme úplně mimo, že podkolenky nosíme do lyžáků a doma nosíme jen obyč ponožky, jestli jsem nezazdila nějaký módní trend.

• Nahlásit
5168
31.12.19 14:02
@Šáruší píše:
Tak mu dej své použité kalhotky, ať čuchá a stříká na tvé kalhotky, když podkolenky se ti nelíbí.
PS: Prosím vás, nosí někoho muž doma běžně podkolenky? Já jen jestli nejsme úplně mimo, že podkolenky nosíme do lyžáků a doma nosíme jen obyč ponožky, jestli jsem nezazdila nějaký módní trend.

Tak třeba zrovna sundal lyžáky a ty podkolenky byly slušně jeté. :mrgreen:

• Nahlásit
22024
31.12.19 14:02
@Šáruší píše:
PS: Prosím vás, nosí někoho muž doma běžně podkolenky? Já jen jestli nejsme úplně mimo, že podkolenky nosíme do lyžáků a doma nosíme jen obyč ponožky, jestli jsem nezazdila nějaký módní trend.

Ja nosim takovy ty papuco-podkolenky chlupatý :lol:,ale z tech by se mu blbe lizalo sperma, chrchlal by jak kocka chlupy :think:

• Nahlásit
Anonymní
31.12.19 14:03

@Šáruší . No je pravda že jsme byly minulý týden na horách a měl lyžařské podkolenky :palec: :potlesk:. No to bude ono. On si je vzal znovu na sebe i když smrdí 8o. Hnus :,(

• Nahlásit
31.12.19 14:12

@Šáruší myslím, že dobu zaspala podkolenková lady se svým mužem :mrgreen: podkolenky byly hit cca konce devadesátek, pamatuju si na Britney Spears a její hit OOPs…I did it again, nebo na film s Kevinem Spaceyem a Menou Suvari, ted mi vypadl název…

od té doby podkolenky určitě néé, ale tak třeba má pán rád lolitky a školačky…ikdyž tohle bude trolík :-)

• Nahlásit
Anonymní
31.12.19 14:25

@welovefashion. Možná. Prostě si vzal z koše na špinavý pradlo lyžařský podkolenky a šel v nich do práce. Pak když přišel tak byly spocený a smrděli a jeho to vzrušilo tak si honil.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama