Masturbace po mimoděložním těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
18.1.22 06:31

Masturbáce po mimodeloznym tehotenstvi

Dobrý den, jsem 3 tydny po laparoskopicke operaci. Měla jsem mimoděložní těhotenství, odebrali mi vejcovod. pohlavní styk máme zakázán 6 neděli a lze dosáhnout orgasmu klitorialně? neublížím si nějak? z venku mám rány zahojené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
18.1.22 07:00

Čemu by to mělo vadit si honit frndu :nevim:
Tak podle tvé náruživost bych čekal že si zní uděláš trhací kalendář :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
18.1.22 08:10
@Okno819 píše:
Dobrý den, jsem 3 tydny po laparoskopicke operaci. Měla jsem mimoděložní těhotenství, odebrali mi vejcovod. pohlavní styk máme zakázán 6 neděli a lze dosáhnout orgasmu klitorialně? neublížím si nějak? z venku mám rány zahojené

Než psát na emimino po ránu takové košilaté dotazy, jsi už mohla dávno kliknout na myšku a hodit se do pohody :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20800
18.1.22 08:13
@JiříkMazlík píše: Čemu by to mělo vadit si honit frndu :nevim:
Tak podle tvé náruživost bych čekal že si zní uděláš trhací kalendář :mrgreen:

prosím ně přestaň se vyjdřovat k věcem kterým nerozumíš, zejména když tím sktuečně můžeš ublížit.

Nikdo není zvědavý na to, aby člověk co evidntě netuší jak funguje lidské tělo a ženský orgasmus toto radil ženám. Nikdo.

A ne -nemasturbuj - co je součástí orgasmu? celkem prudká záškuby -co dělají záškuby trhají to, co má srůstat. Srůstá ti celé břicho, potřebuješ ho šetřit.

To vydržíš. KDyžtak se místo toho třeba otužuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20800
18.1.22 08:15
@Veselej kluk píše:
Než psát na emimino po ránu takové košilaté dotazy, jsi už mohla dávno kliknout na myšku a hodit se do pohody :mrgreen:

další mansplainující idott, co si navíc myslí že je vtipnej.

Nejste hoši - jen ukazujete vaši omezenost. A v tomhle případě radíte něco, co skutečně může zhoršit zdraovtní stav.

Tak schválně -spadáte do té hloupé části populace, co podléhá dunning krugerovu efektu a nebo máte alepsoň trošku soudnosti a prostě si takovéhle kecy příště odpustíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
18.1.22 08:16

@Ou Ono je to ale dost velký rozdíl - pohlavní styk a masturbace, co se týče zátěže na operovaná gynekologická místa. Dost. Nemyslím si, že by orgasmus po 3 týdnech měl být větší problém. Nepočítám, že u toho bude skákat na dildu, jasně píše o klitoriálním dráždění.

Příspěvek upraven 18.01.22 v 08:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
18.1.22 08:17

@Ou a co jí nám řadit at si vezme led a dá si čokoládu :zed:
A vždyť jsem jasně psal že :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
18.1.22 08:20
@Ou píše:
další mansplainující idott, co si navíc myslí že je vtipnej.

Nejste hoši - jen ukazujete vaši omezenost. A v tomhle případě radíte něco, co skutečně může zhoršit zdraovtní stav.

Tak schválně -spadáte do té hloupé části populace, co podléhá dunning krugerovu efektu a nebo máte alepsoň trošku soudnosti a prostě si takovéhle kecy příště odpustíte?

Naprosto zbytečně dramatizuješ. :kytka: Paní má 3 týdny po operaci, rány zvenku zahojené a zjevně se cítí dobře, když má chuť na sex.

Příspěvek upraven 18.01.22 v 08:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
18.1.22 08:20

@Ou no jo jsme ti špatný a ona po rozřezání oněch orgánů myslí v půl 7 jak se uspokojí u snídaně :mrgreen:
Ale pravda mě když doktor řekne nežer tak to nevydržím ani pět minut natož 6 neděl :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
18.1.22 08:22

@JiříkMazlík Prosímtě a ty dané problematice rozumíš? Rozumíš ženskému tělu? Uber a doporučuju změnu profilovky, která spolu s přezdívkou působí jako fotka do erotické seznamky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
18.1.22 08:27
@mrazik6 píše:
@JiříkMazlík Prosímtě a ty dané problematice rozumíš? Rozumíš ženskému tělu? Uber a doporučuju změnu profilovky, která spolu s přezdívkou působí jako fotka do erotické seznamky…

Přezdívku mám na více místech takovou.
Mám snad na té fotce v ruce úd či něco podobného aby to bylo do erotické seznamky :think:
Jinak tobě ta přezdívka sedí jsi pěkná ledová královna :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10437
18.1.22 08:34
@Veselej kluk píše:
@Ou Ono je to ale dost velký rozdíl - pohlavní styk a masturbace, co se týče zátěže na operovaná gynekologická místa. Dost. Nemyslím si, že by orgasmus po 3 týdnech měl být větší problém. Nepočítám, že u toho bude skákat na dildu, jasně píše o klitoriálním dráždění.Příspěvek upraven 18.01.22 v 08:26

Prosím tě a kolikrát už jsi zažil stahy dělohy při orgasmu, že o tom tak zasvěceně hovoříš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
18.1.22 08:38

@Michelle_M co je to dnes za ráno.
To zas mají všichni písek ve vagíně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
18.1.22 08:44
@Michelle_M píše:
Prosím tě a kolikrát už jsi zažil stahy dělohy při orgasmu, že o tom tak zasvěceně hovoříš?

OK, kapituluji. Tak holt to paní bude muset vydržet. Stále si stejně myslím, že by se svět nezbořil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10437
18.1.22 08:50
@Veselej kluk píše:
OK, kapituluji. Tak holt to paní bude muset vydržet. Stále si stejně myslím, že by se svět nezbořil ;)

Hele já nedokážu posoudit, jestli by zakladatelce orgasmus mohl vyloženě ublížit na zdraví, to bude i dost individuální záležitost. Ale můžu ji aspoň upozornit, že se místo kýžených libých pocitů může dostavit pocit silně nepříjemý, až bolestivý. Ono i při některých rizikových těhotenstvích se nedoporučuje nejen samotný pohlavní styk, ale i orgasmus dosažený nekoitální praktikou, protože děložní stahy prostě nejsou v tu chvíli žádoucí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat