Masturbace po revizi

Anonymní
20.6.20 12:37

Masturbace po revizi

Zdravím všechny, :mavam: byla jsem na revizi dělohy a chci se zeptat těch, co také byli.. Sex doporučují až po sestinedeli, to chápu. Ale je mozna masturbace jenom? Masturbovala některa z vás hned pár dní po revizi? Děkuji za odpovědi a klidne anonymně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.6.20 12:45

Já jsem teda po spontalnim potratu v úterý a chuť na sex mám už od čtvrtka, ale pořád krvácím, takže samozřejmě nic… Ale masturbace mi pomohla od těch největších bolesti a myslím, že těmi stahy se mi i líp čistí sliznice. Takže za mne ano.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 13:09

Pokud nepoužiješ nic dovnitř myslím si, že není problém, také jsem byla po revizi.
Ještě, že většinu erotogennich zon máme mimo :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
23176
20.6.20 13:27

Pokud nepoužijeme průnik čehokoliv, tak není problém. Může to i pomoct s čištěním dělohy od zbytků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 13:48

Super, děkuji moc za odpovědi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3041
20.6.20 18:18

Já nevím proč, ale vždycky jsem si myslela, že u ženy se tomu říká onanie a u muže masturbace? Pletu se?? :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23176
20.6.20 20:04
@snee píše:
Já nevím proč, ale vždycky jsem si myslela, že u ženy se tomu říká onanie a u muže masturbace? Pletu se?? :think: :think: :think:

Jsou to synonyma. Plus spousta dalších názvů téhož. Není to genderově rozlišené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama