Masturbace v těhotenství

Anonymní
14.1.20 11:57

Masturbace,intenzivnější org. V tehu

Ahoj holky, píší radši anonymně. Marturbujete v těhotenství? Nebo masturbovaly jste? V 1,2,3. Trim?
A zda se mi to nebo při dosazení orgasmu je to teď silnější a intenzivnější? :lol: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Ou
10741
14.1.20 12:02

Hormony dělají divy :-D jinak pozor na oxytocin - to co se uvolňuje při orgasmu - v závěru, může spustit porod.

V prvních dvu trimestrech to neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 12:30

No jéje. V prvním trimestru jsem měla i orgasmy ze spaní. Hormony a prokrvenost spodních míst udělaly svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 13:02

Aktuálně začátek třetího trimestru - masturbuju od začátku, v prvním trimestru asi byla chuť největší, fakt je poznat, jak je to dole všechno extrémně prokrvené. Užívala jsem si intenzivnější pocity při sexu, i když sexem orgasmu nedosáhnu, celý prožitek za jeden orgasmus ráda vyměním. :lol: Teď už sice tolik chuti nemám, ale jak píše anonymní nade mnou, orgasmy ze snu mám snad každý druhý den. Kdybych jako první věc po probuzení nepotřebovala utíkat na záchod a vyčurat se, tak bychom teď asi měli sex mnohem častěji. Když se potom vrátím zpátky do postele, tak už ta chuť taková není. :lol: :lol:
Trochu se bojím, abych pak po porodu nebyla smutná, že už ten sex nebude takový jak teď. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 15:09
@Anonymní píše:
No jéje. V prvním trimestru jsem měla i orgasmy ze spaní. Hormony a prokrvenost spodních míst udělaly svoje.

:mrgreen: :mrgreen: Já zase je měla až ve třetím (ty ze spaní) a byly fakt silné :mrgreen: :mrgreen:

Měla jsem poslední dva měsíce riziko a byla z toho pokaždé v nervech. Člověk se probudí slastí, ale hned v další vteřině mu zatrne, jestli ty „malé“ kontrakce při orgasmu nerozjedou nějaké větší. Ale ovlivnit jsem to nemohla, takže jsem si pokaždé užila orgasmus i ty nervy :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 16:36

Nemusíš se bát, co se líbí mamince, to se líbí i miminku. Stahy dělohy při orgasmu jsou pro ně jako objetí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama