Masturbuje, když spím

Anonymní
28.10.20 14:43

Masturbuje když spím

Holky tak ja nevim :D
Dlouho mi trvalo se odhodlat nez to napisu, ale prece jen mne nazory asi zajimaji…Inu, k veci! :D
Predevcirem jsme sli s manzelem klasicky spat, poprali si dobrou noc, oba dva jsme byli hodně unaveni. Po chvili se ke mne otocil a zacal mne hladit, laskat, jenze se mi nechtelo sexovat, tak jsem mu to pouze udelala rukou, byl rad a sli jsme spat. Tak a ted k veci, bylo nekdy nad ranem, presne nevim kolik a zdal se mi super sen o Bredu Pittovi :lol: a pekne jsem si podrimovala no a najednou slysim takove pravidelne mlaskani, ktere mne pak probudilo a ja zjistila, ze to je to, jak si honi sulina a rikam si v duchu wow! Uplne jsem z toho byla v soku, nikdy v zivote jsem to u nej nezazila a dost mne to prekvapilo, kdyz jsem mu to vecer udelala. No ale prekvapilo mne i to, ze i mne to normalne vzrusilo, jak u toho vzdychal a slysela jsem ty zvuky pri tom. Jako byla a jsem asi trochu nastvana, proste nevim jak to rict, jak to pobrat to, ze vedle nej spim a on si to dela… :(
Tim, ze jsem se probudila, jsem urcite zmenila i ja ten svuj dech ze spanku nebo jsem treba chrupkala, nevim a on to poznal tak hned prestal… No proste nedokazala jsem i tak mu to udelat nebo se s nim vyspat ikdyz jsem byla z toho nadrzena, ale zaroven smutna :D Proste ja nevim, co si o tom mam myslet… Pak jsem delala ze spim a on to dokoncil, pak sel na zachod, pak hygiena a odchod do prace.
Mne to tak zarazilo proste, chci se zeptat, zazily jste to nekdy? Asi je to normalni?? Jak jste se citily, reagovaly? Mluvily s nim o tom? Jako nevim, nejsem jeste schopna si s nim o tom promluvit…Priznam se, ze treba myslim na to, ze si to uz dela treba nejakou dobu a ted vo co jde, jestli o to, ze ho vzrusuje to, ze je to jakoby zakazane a libi se mu to ze bych se mohla probudit a servat ho nebo ze mu rano stal a nechtel mne budit…? Nebo proste jen potreba, kterou ale mohl vykonat treba ba zachode, v koupelne…? :D Delate to nekdy i Vy, zeny treba? Kdyz Vas muz spi? To mne taky zajima :lol:
Jo jinak vubec se mu ted nedokazu priznat, ze to vim.. :roll: :lol:
Omlouvam se, pokud někomu prijde, ze to moc hrotim nebo se dokonce ptam, jen jsem z toho byla trochu paf, diky moc holky :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5170
28.10.20 14:47

Ježíš tak ty mu nedáš, a ještě se cejtis dotcene že si to dělá? :roll: Nechápu proč bys ho jako měla seřvat. Budeš asi pěkná hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
28.10.20 14:49

To je zase slohový útvar, včetně krásného snu o Bradu Pittovi 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
28.10.20 14:52

Chtěl být evidentně ohleduplný a nebudil Tě ;)
Já bych těba partnerku vzbudil.
Navíc, je tam jiný druh napětí… co když se vzbudíš… třeba ho to vzrušovalo.
A pokud jsi mu někdy v minulosti dala najevo, že Tě to otravuje… nediv se.
Když Ti to vadí, tak mu to řekni a budeš ho honit 3× denně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
28.10.20 14:53

Mě by ani ve snu nenapadlo někomu mluvit do masturbace. To je snad každého soukromá věc, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 14:57

Já masturbuju, když manžel spí, on masturbuje, když spím já. Jaksi to považujeme za nejpřirozenější věc na světě, ale asi jsme divný…Vlastně mám pocit, že si teď manžel v ložnici dlachní bambulu, tak ho půjdu seřvat, abysme zapadli do průměru…

• Citovat
  • Nahlásit
1766
28.10.20 15:00
@Anonymní píše:
Dlouho mi trvalo se odhodlat nez to napisu, ale prece jen mne nazory asi zajimaji…Inu, k veci! :D
Predevcirem jsme sli s manzelem klasicky spat, poprali si dobrou noc, oba dva jsme byli hodně unaveni. Po chvili se ke mne otocil a zacal mne hladit, laskat, jenze se mi nechtelo sexovat, tak jsem mu to pouze udelala rukou, byl rad a sli jsme spat. Tak a ted k veci, bylo nekdy nad ranem, presne nevim kolik a zdal se mi super sen o Bredu Pittovi :lol: a pekne jsem si podrimovala no a najednou slysim takove pravidelne mlaskani, ktere mne pak probudilo a ja zjistila, ze to je to, jak si honi sulina a rikam si v duchu wow! Uplne jsem z toho byla v soku, nikdy v zivote jsem to u nej nezazila a dost mne to prekvapilo, kdyz jsem mu to vecer udelala. No ale prekvapilo mne i to, ze i mne to normalne vzrusilo, jak u toho vzdychal a slysela jsem ty zvuky pri tom. Jako byla a jsem asi trochu nastvana, proste nevim jak to rict, jak to pobrat to, ze vedle nej spim a on si to dela… :(
Tim, ze jsem se probudila, jsem urcite zmenila i ja ten svuj dech ze spanku nebo jsem treba chrupkala, nevim a on to poznal tak hned prestal… No proste nedokazala jsem i tak mu to udelat nebo se s nim vyspat ikdyz jsem byla z toho nadrzena, ale zaroven smutna :D Proste ja nevim, co si o tom mam myslet… Pak jsem delala ze spim a on to dokoncil, pak sel na zachod, pak hygiena a odchod do prace.
Mne to tak zarazilo proste, chci se zeptat, zazily jste to nekdy? Asi je to normalni?? Jak jste se citily, reagovaly? Mluvily s nim o tom? Jako nevim, nejsem jeste schopna si s nim o tom promluvit…Priznam se, ze treba myslim na to, ze si to uz dela treba nejakou dobu a ted vo co jde, jestli o to, ze ho vzrusuje to, ze je to jakoby zakazane a libi se mu to ze bych se mohla probudit a servat ho nebo ze mu rano stal a nechtel mne budit…? Nebo proste jen potreba, kterou ale mohl vykonat treba ba zachode, v koupelne…? :D Delate to nekdy i Vy, zeny treba? Kdyz Vas muz spi? To mne taky zajima :lol:
Omlouvam se, pokud někomu prijde, ze to moc hrotim nebo se dokonce ptam, jen jsem z toho byla trochu paf, diky moc holky :lol:

Co seřvat… seřezat…a na holou :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
28.10.20 15:02

Vůbec by mě to nenapadlo řešit a rozhodně bych to s ním neprobírala, proč jako? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5510
28.10.20 15:17

Jo, řekni mu že se to nedělá. Bude mít chlupatý ruce :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14393
28.10.20 15:19

Tak to byste si mohli vymyslet nějaký laškování na téma. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14576
28.10.20 15:19

Ano - člověk pokud cítí sexuální přetlak tak masturbuje.

Co je na tom divného? A protože věděl, že ti to je nepříjemné, tak na tebe bral ohled a šel to dodělat do koupelny. Kde je problém? Tedy kromě toho, že nejste schopni se otevřeně bavit o sexu a vzájemně se zaplavujete pocity viny a zklamání z něčeho tak nedůležitého.

A pokud z nějakého důvodu necheš aby masturboval tak budete muset víc a lépe prcat, aby se vyčerpal párovou aktivitou a neměl náladu na singl hru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
28.10.20 15:38
@Anonymní píše:
Omlouvam se, pokud někomu prijde, ze to moc hrotim nebo se dokonce ptam, jen jsem z toho byla trochu paf, diky moc holky :lol:

Hm :think: A proč je ten tvůj zážitek napsaný ve stylu erotické povídky i s tím „snem o Bradu Pittovi“? :mrgreen: Máš pocit, že takhle uvazujou ženský?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17464
28.10.20 15:42
@Bábrdl píše:
Hm :think: A proč je ten tvůj zážitek napsaný ve stylu erotické povídky i s tím „snem o Bradu Pittovi“? :mrgreen: Máš pocit, že takhle uvazujou ženský?

Koukám, že nejsem jediná, komu ten výlev přijde divnej… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
28.10.20 15:49
@Janli píše:
Koukám, že nejsem jediná, komu ten výlev přijde divnej… :mrgreen:

No má to takovou charakteristickou strukturu amatérské erotické povídky. Na začátku nechybí uvedení do děje typu "nikdy bych nevěřila, že se mi to stane…' ‚dlouho jsem se odhodlavala se svěřit…‘,

A na konci žádost o svěřování se s intimními detaily, zda si to místní ženy dělají, když partner spí.

Jo, psal to chlap :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
28.10.20 15:49

Já myslím že to může být docela fajn. Sen o Bradu Pittovi, spokojené pochrupkávání a najednou se probudíš a vidíš svého "Brada Pitta, jak se tahá za vrabčáka. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama