Matcha tea neboli týý - jak vám pomohl a k čemu je dobrý ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
589
19.6.22 09:21

Matcha tea neboli týý - jak vám pomohl a k čemu je dobrý ?

Otázka viz nadpis. Trochu mě matcha láká, třeba jako zdroj energie :mrgreen: ( aneb úča před koncem školního roku :lol: :lol: ), ale spíš než reklama a web mě zajímají skutečné zkušenosti, jak vám pomáhá, chutná (brčál :lol: ) nebo je to jen další z bambilionu doplňků, na které je všude x reklam a skutek utek.?
Děkuji předem za pochopení a ještě líp za zkušenosti :kytka: matcha tea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21628
19.6.22 09:27

Mám ráda mačču - jen teda tu, co stojí skoro jako špatný pervitin :-D

Je to srovnatelné s kafem, jen to vydrží déle a méně to kope, nastupuje to pomaleji.

Jestli chceš dobrou mačču, tak potřebuješ najít čajovnu, který má přímé kontakty s japonskem a skladuje ji v lednici. A teda chceš čerstvou sklizeň - tedy maximálně 2021, letošní tu bude koncem léta.

Sice to pořád chutná jako žabinec, ale jako velmi lahodný žabinec.

Na zázračné claimy o zdraví a antioxidantech zapomeň, respektive daleko víc jich do sebe dostaneš, když si dáš misku jahod. Není to doplněk, je to prostě druh čaje.

Pokud ti jde jen o energii, tak zkus třeba happy pills. To je kofein a bvitamínem a nějakými aminokyselinami, co jsou trošku placebo, ale neuškodí. Kofeinu je v tom jako ve dvou kafích, ale nedělá to takovou tu překofeinovanost jako kafe, nebo třeba silný zelený čaj. Ale funguje to pěkně, pokud chci v noci spát, tak kafe a nebo čaj nesmím pít po 16 hodině, ale tabletku si můžu vzít nejpozději v 11 hodin.

https://www.drmax.cz/…pills-cps-75

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4650
19.6.22 09:34

Já jsem si maču kdysi v rámci nějakého poblouznění koupila a pak mi tu ty pytlíky ležely půl roku, než jsem je někomu vnutila. Vůbec mi to nechutná. Ale já obecně nejsem moc na čaje, tak možná blbá cílovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
19.6.22 10:03

Matchu mam rada, ale piju ji ciste na chut a ne casto. Naucila jsem se ji pit behem zivota v Japonsku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
19.6.22 12:43

Kdyz jsem se potrebovala ucit na zkousky nebo nejak proste nakopnout, tak jsem si to kupovala, ale zadny efekt to nemelo. Chutove taky nic moc. Ale na me nefunguje ani kafe nebo energetaky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.22 22:02

Matchu piju misto kafe, z kafe se mi tresou ruce. Matcha me nakopne a dela mi dobre na zaludek treba po tezsim obede. Chutove to nic dobryho neni ani za tepla ani za studena, chutna mi jen v podobe matcha latte z kavarny :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.6.22 15:52

Matcha Tea funguje. Ideálně po snídani a po obědě a kafe není potřeba! Teda musí být origoš z Japonska a ne z Číny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat