Matčin přítel mě nenávidí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 01.05.18 23:16
Matčin přítel, mě nenávidí.

Ahoj
píšu sem, protože, to jen chci někomu říct. Rozhodla jsem se, že spáchám sebevraždu. Jsem úplně na dně. Uz, nemůžu. Ty problémy, jsou neúnosné. Nemam kde bydlet, ani nemám práci. Moje máma měla nedávno mrtvici, je to strašný. Chodim za ní do nemocnice. Vcera na mě řval, její přítel, kvůli úplný kravine.Pak, řval i na ní. A já jsem se jí, samozřejmě zastala. A pohádali jsme se.Byl,u toho i můj přítel. Její přítel, mi v té hádce nadával, výčital mi všechno. Dnes proti mě, poštval mého přítele…A rozešli jsme se.
Nevím, co dělat? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 01.05.18 23:18

Neblázni, bude líp :hug:

Bublato
Stálice 89 příspěvků 01.05.18 23:29

@Destiny20 sebevražda je jen únikové a zbabělé řešení. Každý člověk má občas větší nebo menší trable. Zvládneš je taky

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 01.05.18 23:37

Teď tě potřebuje maminka. Vydrž bude líp, i když to teď vůbec tak nevypadá. Máš teď kde bydlet/přespat?

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 01.05.18 23:41

To nemůžeš přece mámě udělat. Potřebuje Tě! Všechno se zas nějak vyřeší :hug: :hug: :hug:.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 02.05.18 00:09

Jako rodinný příslušník bych zakázala návštěvy přítele v nemocnici. To se řeší se sestrami, asi písemně na souhlas s hospitalizací, kde se uvádí, kdo bude informován. Pokud matka nemohla nic sepsat v době přijetí do nemocnice, tak pouze přítel nemá žádná práva. Určitě nemá možnost chodit řvát do nemocnice, to bych zakročila. Pak ať se děje cokoliv.
Zvládnout se dá všechno.
Na sebevraždu zapomeň hodně rychle!!!

Uživatel je onlineejhle
Závislačka 2821 příspěvků 02.05.18 00:16

Nemas to lehky. Ale i tak- neblbni. Partner, ktery se necha manipulovat za to nestoji. Casem jiste najdes vhodnejsiho. Tva mama na tom mozna neni aktualne uplne nejlip…ale den ode dne se to jiste bude zlepsovat. A to i diky Tobe, bude mit pro koho.drz se a dej vedet, jak se vam vsem dari :mavam: :kytka:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 02.05.18 00:35
@Destiny20 píše:
Ahoj
píšu sem, protože, to jen chci někomu říct. Rozhodla jsem se, že spáchám sebevraždu. Jsem úplně na dně. Uz, nemůžu. Ty problémy, jsou neúnosné. Nemam kde bydlet, ani nemám práci. Moje máma měla nedávno mrtvici, je to strašný. Chodim za ní do nemocnice. Vcera na mě řval, její přítel, kvůli úplný kravine.Pak, řval i na ní. A já jsem se jí, samozřejmě zastala. A pohádali jsme se.Byl,u toho i můj přítel. Její přítel, mi v té hádce nadával, výčital mi všechno. Dnes proti mě, poštval mého přítele…A rozešli jsme se.
Nevím, co dělat? :,(

Chápu, že máš těžkou situaci, musí ti být hrozně. Ale není to nic co by se nedalo řešit. Samozřejmě zdraví maminky je jedna věc, ale že na tebe nějaký magor řval? Probůh tak ho pošly do prde.le. Teď mě tu zřejmě x uživatelek ukamenuje, ale říct mi tohle do očí, že ses rozhodla spáchat sebevraždu kvůli něčemu sice těžkému a nepříjemnému tak ti řeknu tak to udělej a ještě se tě zeptám jestli nechceš podat provaz. Uvědom si, že život je dar. Před pár týdny mi zemřela tchyně. Byla vážně nemocná a neměla sebemenší šanci se uzdravit a prognóza nanejvýš rok. A kdyby jsi viděla jak do poslední chvíle bojovala a i přesto všechno si život užívala jak nejvíce mohla a věř mi, že ta žena chtěla a měla pro co žít. Měla malinké vnoučata, které milovala nade vše a chtěla je vidět vyrůstat, ale osud to chtěl jinak a ona tu šanci ten boj vyhrát nedostala. A ty tu napíšeš, že se chceš zabít, protože nemáš práci, bydlení a nějaký bl.bec na tebe řval… Tak se proboha vzpamatuj!!!

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 02.05.18 02:18

Ja misto chytrých řečí ti doporučim vyhledat odbornou pomoc. S někým si promluvit a hlavně nechat si to vymluvit. Tvoje situace neni nic, co by se nedalo snadno změnit snad at na zdraví maminky, ale to je zvládnutelné.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 406 příspěvků 02.05.18 02:30

A máte kde bydlet? Když tak mi napište zprávu a najdeme možnost, jak byste se mohla osamostatnit a postavit na nohy. Znám to, když je člověk jako v kleci a má pocit, že není kudy utéct. Ale cesta se vždycky najde. :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 02.05.18 07:41
@Destiny20 píše:
Ahoj
Nevím, co dělat? :,(

Sebevraždu nikdy, nejvíce bys ublížila právě mamince..Vyhledej odbornou nemoc, řekni že je to akutní ať tě přijmou hned.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 09:57

@Destiny20 odstřihnout se od rodiny, pokud je takto nefunkční :think: a naučit se řešit problémy, protože ty patří k životu.. nechápu, proč si lidi berou životy kvůli kravinám :think:

Káťa19
Kelišová 7365 příspěvků 20 inzerátů 02.05.18 11:57
@lilith1 píše:
Sebevraždu nikdy, nejvíce bys ublížila právě mamince..Vyhledej odbornou nemoc, řekni že je to akutní ať tě přijmou hned.

Presne tak, nemuzes mamince ublizit prece, neboj se, bude lip. Ted se ti zhroutil cely svet, zavolej prosim do psychologicke poradny, ze je to urgentni a bez si popovidat :hug: hodne se ti ulevi. Maminka se uzdravi, na jejiho pritele se vybodni, absolutne ho ignoruj, najdes si praci a bude zas dobre, uvidis.
Hlavne prosim zavolej nejlepe jeste dnes. Jsme tu pro tebe, tak nam pis, jak jsi to zvladla :srdce: :hug:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 11:57

:hug: :hug: Sebevražda nikdy není řešení! Máš ještě všechno před sebou a problémy jdou nějk vyřešit. Hlavně tu teď musíš být pro maminku, snad může být tohle pro tebe nějakou motivací. Bydlení je čí? Možnost, že by se vystěhoval maminky přítel není? A co nějaká kamarádka, k té bys nemohla na chvilku jít, než se situace nějak uklidní? Napiš mi kdyžtak sz, ráda ti poradím s některými konkrétními věcmi. Společně určitě nějaké řešení najdeme. Mamince přeju, ať je jí brzo líp.

Keshi
Závislačka 2520 příspěvků 02.05.18 13:38

@Destiny20 Někdy nám život pod nohy naháže tolik klacků, že se situace zdá být bezvýchodná. Ale věř, že všechno se dá zvládnout. Teď musíš být silná už kvůli mamince. :hug: Neboj se oslovit krizová centra a bydlení případně řešit dočasně azylovým domem. Není to žádná ostuda, občas jsme na dně všichni. Drž se, a kdybys potřebovala, klidně napiš i zprávu. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >