Máte banku Poštovní spořitelna?

202
26.7.13 19:30

máte banku Poštovní spořitelna?

Zase nějaké novoty. Člověk je na nĕco zvyklí a bum oni to zase překopou. Teď bojují s přihlášením na internetové bankovnictví…a zaboha se nemůžu přihlásit. Moje nervy. Jako co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10664
26.7.13 19:33

Taky mě to naštvalo. Přihlásíš se tím, že přihl. jméno je číslo, cos dřív zadávala a heslo je PIN.Taky mi trvalo, než jsem pochopila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
26.7.13 19:33

Co zmenili, ze se nemuzes prihlasit? mam u nich taky ibanking

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3815
26.7.13 19:36

Taky jsem s tím bojovala než mi to došlo, udělej to tsk, jak psala @bejbyn a jsi na tom samém co předtím, jen pak tam je ještě odkaz na to bankovnictví a otevře se ti v jiném okně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
26.7.13 19:37

Taky jsem na to koukala jak jojo…novota k prdu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
26.7.13 19:37

Je to hrozné, komplikovanější. Nechápu, že musí něco za každou cenu překopávat k horšímu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
26.7.13 19:45

Já internetuji přes tablet…takže mi na infolince doporučily stáhnout si smart benking…ale i tak je to na dvě věci. Musím se sítím nějak poprat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
26.7.13 20:01

Já se včera nad tím vztekala celý den, než mi to taky docvaklo :-) nakonec jsem se přihlásila, ale stálo mě to pár nervů :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
26.7.13 20:10
@abbee píše:
Já se včera nad tím vztekala celý den, než mi to taky docvaklo :-) nakonec jsem se přihlásila, ale stálo mě to pár nervů :-)

Dobře ti rozumím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
26.7.13 20:46

Vzdyt jsem se prihlasila normalne, ale mela jsem heslo jen na ten pocet. Dala jsem si pak normos obvykly intertbaiking a funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
26.7.13 20:48
@abbee píše:
Já se včera nad tím vztekala celý den, než mi to taky docvaklo :-) nakonec jsem se přihlásila, ale stálo mě to pár nervů :-)

Me taky, ale vyhodu to melo - mobil platil chlap, kdyz mi to neslo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2777
26.7.13 22:27

No je to překvápko, ale ono je to tam vedle vlevo napsaný jak se přihlásit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
27.7.13 08:10

@Turante to bych musela ale být zvyklá číst ty kecy kolem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
4.8.13 12:37

Máme a budeme rušit, protože nový systém je příliš komplikovaný. Do starého ib v té formě, jak býval, mě to už vůbec nepustilo a nový systém je velmi špatný.
Není vůbec intuitivní(v tom starém jsem vše našla, i když jsem to nikdy předtím nepoužila).
V tom novém mě to navíc nutí neustále prohlížet nabídky nových produktů, když něco hledám, což je asi to, o co jim šlo.
Považuji to za nemorální, a proto hodláme odejít, jen ještě netušíme kam.
Samozřejmě budeme zasílat i „stížnost“, aby Ps měla zpětnou vazbu.
Mimochodem nevíte o nějaké bance, kde se dají podmínky bez poplatků splnit podobně jednoduše, jako v Ps? Nechci nic jako mBank atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10664
4.8.13 14:34

@Sany80s Do toho starého ib se ještě dostaneš, po přihlášení máš na výběr-jít do starého či toho nového. Já v tom novým ještě nebyla, tak nevím, jak se liší, používám pořád ten starej.Jen mi chvíli trvalo, než mi došlo, jak se přihlásit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama