Máte čas na svůj rozvoj? A na sebe?

2
29.5.20 04:56

Máte čas na svůj rozvoj? A na sebe?

Ahoj,
posledních sedm let jsem strávila doma s dětmi. Neměla jsem pro sebe skoro žádný čas cítila se strašně unavená. Hlídání nula, manžel pořád v práci.
Ale myslím, že vím, co by mi pomohlo. Kdyby to existovalo.
A tak mě napadl (snad) zajímavý projekt pro ženy, které se starají o děti a rodinu víc než o sebe.

Jenže abych zjistila, jestli má smysl se do toho pustit, potřebuju Tvoji pomoc. Vyplň mi prosím krátký dotazník, zabere 3 minuty.
Odkaz je tady:

https://forms.gle/…K4CFqyWcpN88

Jestli se Ti bude dotazník líbit, přepošli ho prosím také kamarádkám, potřebuji co nejvíc vyplnění.

Moc děkuju! ❤️
Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12218
29.5.20 06:48

@Asinedd vyplneno, ale za me kravina. Cas sama na sebe a vse s tim spojene si muze udelat i zena na rodicaku. Kdyz neni hlidani a i pres velkou pracovni vytizenost chlapa nejsou penize na to nejake si zaridit, porad existuji zeny, ktere jsou na tom podobne a mohou si vzajemne pomoci. Kdo chce, hleda zpusoby ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
29.5.20 07:30

Vyplnila jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
29.5.20 07:43

Podivam se na to…podle me jde spis obsystemovy problem. Predpoklada se, ze zenska bude doma s detma do tri let a beda ji, jak si dovoli jen kvaknout neco o unave, seberozvoji, navratu do prace…to i pak tady jsou zakladany diskzse typu: mohe kamaradka chce zacit pracovat, co si o tom myslite? A zakladano jak jinak nez anonymne :roll:. Kdyby byly nabizeny snizene zavazky pro matky a k tomu adekvatni forma hlidani deti, tak by i ty matky na RD byly razem spokojenejsi (aspon nektere).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7845
29.5.20 07:47

Vyplněno, ale asi asi na to nejsem ten správný typ. Ze spojení harmonický život nebo osobni rozvoj mam osypky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14001
29.5.20 08:15

Vyplněno, ale nějak nevím, proč aplikaci v telefonu. V tomhle mám radši reálné lidi. Proto chodím na ženské cvičení, kde tyhle věci sdílíme a inspirujeme se vzájemně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 14:32

Vyplněno, ale nevím nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
29.5.20 14:49

To je nějaká aplikace za spokojenější život? Také jsem mimo mísu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.5.20 15:42

Děkuju všem za vyplnění a za názor :thumbsup_tone1:
I když to není něco pro vás, jste pro výzkum důležité, protože si potřebuju udělat představu, jak velká je skupina žen, pro které to je.
Takže velký dík, že jste dotazník vyplnily i když to není vaše parketa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
30.5.20 11:14

Vyplneno, docela jsem se zasmala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu