Máte děti i nachlazené nebo je vše covid?

Anonymní
10.3.21 10:57

Máte děti i nachlazené nebo je vše covid?

Zajímalo by mě, zda máte děti nastydlé nebo je vše covid? Dcera dva dny rýma jen dopoledne, po ránu bolest v krku a hlavy, odpoledne je ok…včera jsme jí pro jistotu dělali antigenní test, negativní…jsme doma, nikam nechodíme, jen do přírody, jedině byla před 9 dny na rehabilitaci v respirátoru, hned si dezinfikovala ruce…jak to řešíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62853
10.3.21 10:59

Děti vůbec neřeším, vše beru jako nachlazení. Jen, když jsme teď měli jít za dr s malým, tak jsem předem zavolala, že má rýmu a jestli můžeme přijít. Ti. To hasne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10027
10.3.21 11:00
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, zda máte děti nastydlé nebo je vše covid? Dcera dva dny rýma jen dopoledne, po ránu bolest v krku a hlavy, odpoledne je ok…včera jsme jí pro jistotu dělali antigenní test, negativní…jsme doma, nikam nechodíme, jen do přírody, jedině byla před 9 dny na rehabilitaci v respirátoru, hned si dezinfikovala ruce…jak to řešíte?

Nijak, děti i my dospělý máme samozřejmě občas i něco jiného než Covid, nevidím důvod hned běžet nebo dělat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
10.3.21 11:01

Asi normalni nachlazeni, to preci bylo, je a bude porad, nemusi vse byt covid. Ikdyz nevlastni syn horecky, vypadalo to jako obyc chripka a je pozitivni. Jenomze on bydli ma vesnici a deti se tam stykaji a hraji si venku uplne normalne, bez respiratoru nebo rousek a tak. Tam na to vsichni nepochopitelne uplne kaslou. Takze neni divu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 11:03

Holky mi se fakt chráníme, manžel je rizikový…
no o víkendu si máchala ruce ve venkovním bazénu s ledem, že by :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
10448
10.3.21 11:03

Já musím říct, že jsme díky respirátorům, které nosíme v zaměstnání (sociální péče) a tomu, že jsou děti od začátku prosince doma, nebyli nikdo ani jednou letos nastydlí. Naposledy dcera v průběhu listopadu. I dětská doktorka mi při prohlídce malého říkala, že letos je o hodně méně dětí nemocných

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
10.3.21 11:06

Syn je uz tyden nachlazeny, přítel je testován v praci, takze mne ani nenapadlo ze by mel syn covid, pokud nebude mit nejake priznaky, jako teplotu, prujem a jine, tak to za covid nepovažuji.🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12419
10.3.21 11:10

Mne moje 3 deti naposledy domu neco dotahly v unoru 2020 (strevni chripka velice vyzivna). Od te doby ani nudle :think:. Do te doby to bylo co mesic neco, obcas i casteji, kluk je haklivy na streptokoka, toho byl schopny chytit i ve vakuu. Pravda, ze tretacka byla (ach jo, dnes je tomu opravdu rok) za posledni rok v kolektivu 8 tydnu :,(. Ale prvnak i triletacka chodili co to slo. Opravdu se ve skolce dba na to, aby deti chodily 100% zdrave a je to znat. Z machani ve studene vode by moje deti urcite nenastydly, ale ja jsem zastance studeneho odchovu. Tak jsou dost otuzile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
10.3.21 11:11

U nás neproběhlo žádné nachlazení.. vzhledem k respiratorům a minimálnímu kontaktu..nikdo neměl ani rýmu.
Testy na covid samozřejmě bych udělala, kdyby byl někdo kolem rizikový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30984
10.3.21 11:12

My nosíme respirátory už od podzimu a nemocní jsme od té doby ťuk ťuk nebyli nikdo, ani dítě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30984
10.3.21 11:13
@Anonymní píše:

Některé antigenní testy mají spolehlivost jen 25%. Koupila bych jiný a dítě otestovala znova. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28870
10.3.21 11:13

Minulý týden první rýma od podzimu - jak bylo teplo, tak se vysvlékly na zahradě a asi trochu nastydly. Byla to jen rýma,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
10.3.21 11:14

Jo, obě děti měly rýmu a kašel. Normální nachlazení jako každej rok tuto dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
10.3.21 11:23

Dítě mělo v únoru po dlouhé době takovou tu brutus rýmu, ucpaný nos, bolest hlavy, smrkalo celý týden. Chodilo do školy, takže pro návrat po nemoci nutný PCR test - byl negativní. Což jsme očekávali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
10.3.21 11:26
@Bábrdl píše:
My nosíme respirátory už od podzimu a nemocní jsme od té doby ťuk ťuk nebyli nikdo, ani dítě. :nevim:

Tak není nemoc jako nemoc. Když se děcko nadšeně valí ve sněhu venku v -15 déle, než je zdrávo, tak to nachlazením někdy odnese. Nejsou jen virózy a kapénky. Stačí prochladnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat