Máte doma muže který pracuje hodně mimo ČR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:26
Máte doma muže který pracuje hodně mimo ČR?

Zdravím :mavam:
Chtěla bych slyšet názor těch, který jsou doma sami protože manžel je často mimo domov.
Manžel je doma(v práci) týden a další týden jede většinou na závody do Evropy. Je tam týden. A furt do kola. Na ten týden sem si zvykla, ale teď má harmonogram na další sezónu a to bude pryč v kuse 20 dní, 14 dní doma(chodí normálně do práce)a furt do kola. Manžel je z toho nešťastný. Uvědomuje si, že peníze má hezký a že už nejspíš tak dobře placenou práci nenajde, ale stojí to všechno za to? Máme doma dvou letou holčičku a každý den slyším táta, táta.. Jak to máte vy, který jste taky sami doma a čekáte na manžela? Teď je zrovna pryč, a jak přijede tak si sedneme a promyslíme jestli si nenajde radši normální práci za normální peníze. Myslím, že budeme šťastnější.
Asi jsem se chtěla jen vypovídat. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.10.14 13:29

Kámoška má chlap, co je pryč půl roku, pak je měsíc až dva doma a zas fičí pryč. Dělá na plošině.. prachy mají super, ovšem děti si tátu nepamatují - tedy co byli malinké, takže takové naprd.. a ona funguje sama, jak přijede chlap, tak jí to spíš naruší program. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:30

@martina.se to si nedokážu představit už vůbec :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:36

Zdravim,

taky mam muze vetsinou tak dvakrat trikrat do tydne mimo CR. Je to velice dobre placena prace a ikdyby sehnal min placenou tak ho nebude tak bavit. Doma mam 15ti mesicni holcicku a 5tydenniho kluka. Je to mazec, zahul a fakt narocny. Obcas si rikam jestli nam za to stoji. Ale plan je jasny! vydrzet co nejdyl to pujde. Zaplatit bydleni a neco nasetrit kdyby neco. A pak snad uz bude klid clovek se nebude muset hnat za necim a clovek si bude uzivat. Takhle to beru protoze nic jinyho mi nezbyva. Chlapa prace bavi je v ni dobrej, jen me trochu mrzi, ze nevidi ten cas s detma co mu utika mezi prsty… To ten tvuj si uvedomuje muj bohuzel ne. Tedka je pro zmenu na uplne jinym kontinente takze ani nemam moc sanci snim mluvit. :cert:

Drzim palce at se doberete zdarnyho vysledku ktery bude vyhovot Vam oboum. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:47
@Anonymní píše:
Zdravim,

taky mam muze vetsinou tak dvakrat trikrat do tydne mimo CR. Je to velice dobre placena prace a ikdyby sehnal min placenou tak ho nebude tak bavit. Doma mam 15ti mesicni holcicku a 5tydenniho kluka. Je to mazec, zahul a fakt narocny. Obcas si rikam jestli nam za to stoji. Ale plan je jasny! vydrzet co nejdyl to pujde. Zaplatit bydleni a neco nasetrit kdyby neco. A pak snad uz bude klid clovek se nebude muset hnat za necim a clovek si bude uzivat. Takhle to beru protoze nic jinyho mi nezbyva. Chlapa prace bavi je v ni dobrej, jen me trochu mrzi, ze nevidi ten cas s detma co mu utika mezi prsty… To ten tvuj si uvedomuje muj bohuzel ne. Tedka je pro zmenu na uplne jinym kontinente takze ani nemam moc sanci snim mluvit. :cert:

Drzim palce at se doberete zdarnyho vysledku ktery bude vyhovot Vam oboum. :hug:

Dvě děti mít na krku sama, to bych se asi zbláznila! Ten můj má naštěstí přístup k wiffi takže si píšeme. Uvědomuje a práce ho příliš neuspokojuje. Jde tu jen o ty peníze. Ale myslím, že když budeme pracovat oba v normální práci tak se budeme mít líp. My bydlíme zatím v nájmu, takže žádnej cíl jako vy nemáme.
Posílám hodně sil s prckama ;)

Ainy
Závislačka 3368 příspěvků 07.10.14 13:50

Ano jezdí. Nepravidelně, tam na týden, tam na dva měsíce…pak třeba půl roku v tahu doma. Nestěžuju si, jen je to občas o strach když je to nějaká blbá destinace-špatná hygiena, muslimské země apod…Teď je v Evropě tak jsem v klidu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:55

@Ainy Tak to máte fajn, když vám to vyhovuje. Manžel je taky naštěstí v Evropě.

tezi
Hvězda diskuse 51898 příspěvků 1 inzerát 07.10.14 13:56

Anonymní celý rok (červenec-červen) manžel dělal v zahraničí a domů jezdil pouze na víkendy. Od letošního července pracuje 3 dny v zahraničí a 2 dny z domova, má práci, kde ta možnost je a proti loňsku je to úplně o něčem jiném. Pro děti je to teď taky super. Loni to bylo hodně náročné i pro ně, i když se po tatínkovi neptali, ale z chování bylo velmi znát, že jim chybí. V době jeho odjezdu bylo dětem necelých 9 let, 5,5; 3,5 a 10 měsíců

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 13:59

@tezi 8o ty vado. Takovou dobu bych to asi nezvládla. Vím, co by mi zbylo, ale neumím si to představit. Nedivím se, že to bylo náročné se třemi dětmi. Já si to nedokážu představit ani s dvěma.

tezi
Hvězda diskuse 51898 příspěvků 1 inzerát 07.10.14 14:02

Anonymní děti jsou 4 ;) Zatím bude mimo cca 2 roky, ale je velká pravděpodobnost, že to ještě pár let bude :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 14:06

@tezi Pardon.. :lol: tak to už vůbec nechápu :lol: zase u 4 dětí asi člověk nemá tolik času přemýšlet nad manželem :lol:

tezi
Hvězda diskuse 51898 příspěvků 1 inzerát 07.10.14 14:09

Anonymní čas je jedině večer, když děti usnou, ale to jsem většinou už tak unavená, že jenom odpočívám a potom rovnou spát. Zvládnout se to dá, když se musí. Znovu už bych nechtěla, aby jezdil domů jenom na víkendy, protože to se nestihlo absolutně nic vyřídit, domluvit, udělat.

AndyR
Závislačka 3651 příspěvků 07.10.14 14:25

Ahoj holky, taky se k Vám přidávám do diskuze, také mám manžela, který pracuje mimo ČR :-( Jezdí turnusy na lodi, takže je 3 týdny pryč, ale pak je zase celé 3 týdny doma. Miminko teprve čekáme(u mě je první, mnažle už má z prvního manželství 11ti letého syna, ale ten žije u matky)je fakt, že si moc neumím představit, až se nám mimčo narodí, jak to budu dělat až bude v rpáci, pro některé maminy je to opravdu hodně náročné období(6ti nědělí pod.)…ale co, pořád si řikám, že mám ještě tchyni :mrgreen: ta mi ráda pomůže(za což je člověk si myslím někdy rád, ať už jsou ty tchyně jaké koli) :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.10.14 15:47
@Anonymní píše:
@martina.se to si nedokážu představit už vůbec :think:

zvykneš si být natolik sama, že už Ti ta přítomnost chlapa spíš vadí.. můj ex jezdil domů na 4 dny, 6 byl v práci a fakt jsem byla ráda, když zmizel. měli jsme s mladým už svůj režim atd.. :think:

milacekadelka
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 07.10.14 15:50

Ahoj. Tak můj manžel je také pořád pryč. Většinou je to tak, že 6 týdnů mimo republiku, pak víkend doma..občas se zadaří, je je doma třeba 3 víkendy za sebou… má to své výhody i nevýhody. Asi jako všechno ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >