Máte na mateřské chuť se dělat "krásné"?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 09.01.17 23:43
Máte na mateřské chuť se dělat "krásné"?

Zdravím. Maminky co jste na mateřské, máte energii a chuť ráno vstát a načesat se, nalíčit se? Jestli ano, kde ji berete?? :lol: já jsem tak líná takové věci dělat, i když bych ráda. Ráno se ale postarám o syna a když si hraje, uklízím z večera a pak už se mi nechce nic. Jsem ráda když si obden umyju vlasy které pak stejně nosím stále v drdolu.. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Nikody
Kecalka 207 příspěvků 09.01.17 23:47

@emimka20
Ano dělám a nedělá mi to sebemenší problém… nechápu naopak matky, co porodí dítě a myslí si, že tím dobyly svět… upravená matka je vždy víc než šmudla, to se na mě nezlob… a jen řasenka a lesk dělá divy a neni k tomu nutnost extra čas :jazyk:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13834 příspěvků 09.01.17 23:58

Nalíčit se na doma? Na co? :nevim:

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 09.01.17 23:59

@Nikody tak já nejsem šmudla. :lol: jen se mi nechce. Ale děkuji, vlastně mi tvůj příspěvek trochu pomohl k uvědomění, že to vlastně můžu udělat jen pro sebe a může to být fajn pocit. :hug:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 09.01.17 23:59

:roll: jdu se zakopat, ale já se nemalovala ani před dětma. Culík byl vždycky vrchol mého kadeřnického uměni a nehty nelakuju, pilník nesnáším. Takže nehty na krátko ostříhané, vlasy v culíku a nenamalovaná. Nějak nemám potřebu. Maluju se jen na plesy, hody, svatby a větší oslavy.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13834 příspěvků 10.01.17 00:00
@králíkovna píše: :roll: jdu se zakopat, ale já se nemalovala ani před dětma. Culík byl vždycky vrchol mého kadeřnického uměni a nehty nelakuju, pilník nesnáším. Takže nehty na krátko ostříhané, vlasy v culíku a nenamalovaná. Nějak nemám potřebu. Maluju se jen na plesy, hody, svatby a větší oslavy.

Kde můžu podepsat? :mavam:

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 10.01.17 00:00

@Nikody :potlesk: :palec: velký souhlas! Neříkám, že běhám ná 12 cm podpatcích, ale nevidím důvod proč jít mezi lidi neupravena :oops:

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 10.01.17 00:01

@Mango_Lassi myslela jsem pro ten dobrý pocit ze sebe samé. U mě je spíš problém to, že jsem strašně pohodlná a raději si v klidu vypiju kafe zatím co si syn hraje. :)

creatif3
Stálice 85 příspěvků 10.01.17 00:01

@emimka20 chut by byla, ale casu malo :lol: Nevim co budu delat na jare…az nebudu moct nosit cepici :D u nas je to stejne jak pises ty :potlesk:
Uprimne, snazim se…ale mohlo by to byt lepsi..rasenka ci lesk mi nepomahaj :mavam:

silviela
Kecalka 345 příspěvků 10.01.17 00:02

Ne, prijdu si krasna nenamalovana 8) ani nemluve o tom co v tech sajrajtech je :mrgreen: spis se snazim hodne pit, hodne byt na cersvem vzduchu - pro krasnou plet neni nic lepsiho :srdce: plus rani 10min cvico a mam pocit, ze delam pro to byt krasna to nej :srdce:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 10.01.17 00:02

Já jsem teprve po skončení rodičovské a s nástupem do práce pochopila, jak rychle je možno se kompletně nalíčit :lol:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 10.01.17 00:02

Co tak vidím v okolí a i u sebe, tak na mateřské máme s kámoškama o to víc chuť být hezké :nevim: ale netvrdím, že nemám období, kdy se mi nechce mýt hlava, nechce se mi z pyžama apod. Malovat se přehnaně taky nemaluju

Mango_Lassi
Extra třída :D 13834 příspěvků 10.01.17 00:02
@emimka20 píše:
@Mango_Lassi myslela jsem pro ten dobrý pocit ze sebe samé. U mě je spíš problém to, že jsem strašně pohodlná a raději si v klidu vypiju kafe zatím co si syn hraje. :)

Pche. Mně dobré pocity navozují trochu jiné věci. Spíš teda to kafe v klidu :jazyk:

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 10.01.17 00:03

@králíkovna u mě je to právě teď to samé. :lol: nejsem ani vlastníkem laku na nehty, to vůbec. :lol: ale pak koukám občas na fotky s malým a říkám si jak je tam krásný a jak by ta fotka byla hezká kdybych na ní byla nalíčená a učesaná. :D

warita
Echt Kelišová 8177 příspěvků 10.01.17 00:06
@Mango_Lassi píše:
Nalíčit se na doma? Na co? :nevim:

Taky mne to napadlo. Doma to neresim, jenom kdyz jdu ven mezi lidi. To mam zitra v planu, jdu ke kadernici a docela se na to tesim.

Kdyz uz se ale zkrasluju, tak si dam zalezet :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >