Máte na výučním listě či maturitním vysvědčení červené razítko?

3.6.17 16:06

Máte na Výučním listě či maturitnim vysvědčení červené razítko?

Zdravím holky :mavam:,je tu někdo kdo má na VL MV nebo jakýmkoliv vysvědčení červené razítko? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5471
3.6.17 18:14

Ne, černé. A to i na diplomu z VŠ. Promovala jsem v roce 2002.

Edit: modré, šla jsem se podívat, nedalo mi to.

Příspěvek upraven 03.06.17 v 18:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20230
3.6.17 18:21

Ne, mám na všech dokumentech modré razítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14316
3.6.17 18:45

Nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
3.6.17 18:50

@Lucishka64 na maturitním vysvědčení mám modré, na vysokoškolském diplomu červené, na uznání kvalifikace z ministerstva zdravotnictví červené.

PROČ? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 19:08
@sagina píše:
@Lucishka64 na maturitním vysvědčení mám modré, na vysokoškolském diplomu červené, na uznání kvalifikace z ministerstva zdravotnictví červené.PROČ? :think:

Ale…od sestry syn donesl včera o měsíc dříve vysvědčení kvůli zahraniční brigádě odjíždí zítra a má tam červený razítko jak na vysvědčení tak na VL.Tak se boji jestli to není falešné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 19:09

Ja mám totiž černý razítko tak nevím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
3.6.17 19:26
@Lucishka64 píše:
Ale…od sestry syn donesl včera o měsíc dříve vysvědčení kvůli zahraniční brigádě odjíždí zítra a má tam červený razítko jak na vysvědčení tak na VL.Tak se boji jestli to není falešné :think:

Proč by mu ve škole dávali falešné doklady? Jako že se proti němu spolčili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 19:32
@Kobliha51 píše:
Proč by mu ve škole dávali falešné doklady? Jako že se proti němu spolčili?

No má podezření že si ho někde koupil aby mohl odjet na tu brigádu do Ameriky… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
3.6.17 19:36

@Lucishka64 v takovém případě je nejjednodušší si pravost ověřit ve škole na které zkoušky vykonal. Barva razítka se může lišit škola od školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1179
3.6.17 19:37

Tak já mám na maturitnim černý. Ale na běžných vysvědčeních mám černý, modrý, červený…asi co jim přišlo pod ruku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 19:51
@Kejdík píše:
@Lucishka64 v takovém případě je nejjednodušší si pravost ověřit ve škole na které zkoušky vykonal. Barva razítka se může lišit škola od školy.

Asi ji řeknu ať si v pondělí zavolá do školy ale říkala že proti světlu vidi ty lipové ratolesti lístků tak pravý asi bude… :think: ale pro klid duše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 19:52
@zuza92 píše:
Tak já mám na maturitnim černý. Ale na běžných vysvědčeních mám černý, modrý, červený…asi co jim přišlo pod ruku :nevim:

Já právě mám jen modrý a černý tak..asi to je tak jak píšeš děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
3.6.17 21:37
@Lucishka64 píše:
No má podezření že si ho někde koupil aby mohl odjet na tu brigádu do Ameriky… :roll:

Jo, sestra se bojí, že jí syn lže? To je jiná. Ať zajde do té školy a zeptá se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 09:11
@Kobliha51 píše:
Jo, sestra se bojí, že jí syn lže? To je jiná. Ať zajde do té školy a zeptá se.

Jojo dneska odjel na brigádu do USA a dělal dříve zkoušky​.Koukala ale že měl červený razítko, tak neví zda je to pravý. Zitra si zajde do školy, ale boji se že bude kvůli tomu problém pokud se přijde na to že to je zfalšované. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama