Máte nějaké zkušenosti se společností ZFP?

30.8.20 15:57

Máte nějaké zkušenosti se společností ZFP?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenosti s firmou ZFP? Popřípadě jaké? Děkuji za odpověď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5267
30.8.20 16:14

Chcete tam pracovat nebo byt klient? Nedoporucuji ani jedno :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 16:15

Muzete mi k tomu rict vic? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
30.8.20 16:15

Kámoška mi nabízela jejich kombinaci 4 produktů, které jsou super truper výhodné. Po prostudování podmínek to tak skvěle nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 16:16

Jakto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
30.8.20 16:39

Oni hrají na to, že za produkt, který uzavřeš dostaneš provizi. Je to pro ně super, protože pokud ten produkt zrušíš, tak budeš provizi vracet. Tak lidi raději platí nevýhodný smlouvy, jen aby nemuseli provize vracet… vesměs to dělají jen poloamatéři. Zuby si taky necháš opravovat u zkušenýho zubaře a ne od Máni z účtárny, tak se stejně chovej ke svým penězům a najdi si na to opravdovýho profíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 16:49

Děkuju. Kamarádka mi právě o tom říkala, že je to super, že jí ten přivýdělek hrozně ohromil a že mám ject na jejich první seminář. Ale já nevěděla, co presně si o tom mám myslet a zda je to opravdu tak skvělé. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2226
30.8.20 16:56

Zadej si do lupy zfp a můžeš si počíst
https://www.emimino.cz/hledani/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
30.8.20 17:18

Ano a my máme zkušenost dobrou, finanční poradce nám sjednával hypotéku a dofinancování. Provizi jsme také měli, záleží jestli finanční poradce má zájem na co nejvyšší provizi nebo mu jde o klienta, tomu našemu jde o klienty. Manžel si tím přivydělává ke svému zaměstnání a přináší tím do domácnosti peníze, tvoří pasivní příjem. Když se člověk snaží, tak se dokáže dostat vysoko na velmi uspokojivé příjmy. Neviděla bych to jako negativní, doporučuji jet na základní seminář ať si člověk udělá názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
30.8.20 19:59
@Martinamimi1 píše:
Ano a my máme zkušenost dobrou, finanční poradce nám sjednával hypotéku a dofinancování. Provizi jsme také měli, záleží jestli finanční poradce má zájem na co nejvyšší provizi nebo mu jde o klienta, tomu našemu jde o klienty. Manžel si tím přivydělává ke svému zaměstnání a přináší tím do domácnosti peníze, tvoří pasivní příjem. Když se člověk snaží, tak se dokáže dostat vysoko na velmi uspokojivé příjmy. Neviděla bych to jako negativní, doporučuji jet na základní seminář ať si člověk udělá názor.

A proč se tomu tedy manžel nevěnuje na fulltime, když je to tak super? Proč neodejde z práce a nedělá finančni poradenství jako hlavní činnost? Vy z toho možná máte občas přivýdělek, ale chudáci klienti… ZFP je ten nejhorší model co jsem kdy na finančním trhu viděla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
30.8.20 20:22

@Janli protože to manžel dělá intenzivněji od začátku roku a zatím z toho nejsou takové příjmy aby mohl odejít z práce. Člověk si musí vybudovat základnu klientů aby se dostal na vyšší pozici, ale to asi nemusím zmiňovat když tomu tak dobře rozumíš a vše o tom víš :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
30.8.20 21:10

@Martinamimi1 v oboru se pohybuju, práci ZFP znám, ale bohužel nemůžu tuto instituci doporučit. Tleskat mi sice můžeš, jen nevím proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
31.8.20 07:52

@Martinamimi1 by mě zajímalo, kolik toho v době corony stihl „oběhat“. Navíc jsou tady provize nastaveny, aby „ze startu to byla bomba“ a pak už musí člověk makat jak fretka. Navíc ta „vyšší pozice“ znamená jen to, že si pod sebe natáhne co nejvíc lidí, kteří mu budou dávat část své provize. A to už je opravdu full time job. Ideálně 7dní v týdnu a 24h denně a MOZNA pak si vydělá tolik, co v zamestnání.

Jo a ještě jedna věc, co teďka dostává, tak je hrubého, pak to musí ještě zdanit a odvést soc. a zdrav. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
31.8.20 10:10

@Cenarius má to pouze jako přivýdělek k práci, chodil do svého zaměstnání. Nepotřebuje nutně obíhat jak fretka klienty když to nemá na full time, v zfp se dají vydělat uplně jiné peníze, ale to nemá cenu tu rozebírat když má každý jiný názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
31.8.20 10:15
@Martinamimi1 píše:
@Cenarius má to pouze jako přivýdělek k práci, chodil do svého zaměstnání. Nepotřebuje nutně obíhat jak fretka klienty když to nemá na full time, v zfp se dají vydělat uplně jiné peníze, ale to nemá cenu tu rozebírat když má každý jiný názor.

To je největší problém ZFP… :roll:. Amatérismus… ať se na to vykašle dřív, než přijde o kamarády, kterým udělá mizerný smlouvy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama