Máte někdo chlapa, který začal s ženami později?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 11:57
Máte někdo chlapa, který začal s ženami později?

Je tu někdo takový, kdo takového partnera měl nebo má? Jaké bylo/je soužití s takovým partnerem dlouhodobě?
Mám nového přítele, musím se přiznat, že mi ještě nikdo tak nesedl, má mě rád, cítím to z něj, je na mně hodný, pohledný, milý a chytrý chlap, evidentně rodinný typ, který mi zároveň dává prostor dýchat a žít si svůj život tak, jak jsem byla zvyklá. Jediné, co mě překvapilo a vyděsilo a bliká mi tak trochu kontrolka v hlavě, že začal s ženami skoro až ve třiceti letech věku. Naštěstí nejsem jeho první, takže není úplně mimo, je mu 35. Ale ještě nikdy s nikým nežil. Prostě byl prý dlouho zahrabaný sám v sobě, ve škole zažil prý šikanu a to mu dost zdrblo sebevědomí, ač rodinné zázemí evidentně fungovalo dobře…mám z toho trochu obavy a vlastně ani nevím proč, aby prostě časem nevylezl ze skříně nějaký kostlivec a já nebyla nepříjemně překvapená a zklamaná, i když zatím tomu nic nenasvědčuje, akorát že na svoje období, než „začal žít“ nerad vzpomíná a je pro něj hodně těžké se o tom bavit. Ani vlastně nevím, jak mu třeba pomoct se s tou minulostí srovnat.
Je tu někdo s podobným příběhem?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 23.10.18 12:09

Hm, takového chlapa jsem kdysi měla a už bych ho nechtěla ani za nic. Ze začátku hodný plachý kluk, ale jakmile získal sebevědomí, tak se ukázala jeho pravá tvář. Nedivím se, že s ním žádná nechtěla nic mít.

BonaDea
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 23.10.18 12:13

Podle mě je to případ od případu. Nikoho takového ale neznám, ale nakonec to bude stejně jen na Tobě to risknout a zjistit :)

Příspěvek upraven 23.10.18 v 12:23

Emimin7
Echt Kelišová 9286 příspěvků 23.10.18 12:14

Nedávno jsem četl dlouhý životopis člověka, který také začal se ženami později. Ted Bundy. Možná bude mít podobné důvody.

Hroznej puberťák
Závislačka 4909 příspěvků 23.10.18 12:15

No co, tak dostane pubertu ve 40, no :mrgreen: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 12:18

@Serpentini no, to je právě ono. Já neříkám, že by ho chtěla každá, ale on opravdu není ošklivý a je to zajímavá osobnost…on prostě nevěřil na to, že by za ním nějaké holky mohly pálit, opak je však pravdou, nešílí po něm, moc dlouho nezadaný nezůstanu. Paradoxem je ale je ta skutečnost, že zatím ty, co měl, šly samy dříve či později dál…hrozně bych si za něj přála, aby mu tyhle chmury šly z mysli, protože ho mám ráda, ale zároveň se bojím, aby to nebyl odrazový můstek k nějaké vzpruze.

Vosma29
Kecalka 479 příspěvků 23.10.18 12:21

Znám jednoho ale ten to měl spíš kvůli cestování. Neměl prý na ženský čas a o ty na jednu noc zájem neměl. Pak se chtěl aspoň trochu usadit a realita byla prý ze začátku příšerná. Teď je spokojený otec od rodiny a s manželkou jim to klape ale musela si ho prý vycepovat :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.10.18 v 12:21

rosmarine
Kecalka 205 příspěvků 23.10.18 12:21

Na to ti zadna diskuze na svete neodpovi. Holky mohou napsat svoje zkusenosti ale kazdy je proste individualita. Jeden na tebe muze byt hodny az do smrti a druhy te treba bude bit a ponizovat. Mozna jen mala rada,jdi to toho opatrne,vnimej s otevrenou mysli vaechny drobne nuance,snaz se poznat jeho kamarady a rodinu,to ti muze hodne napovedet.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 23.10.18 12:33

No, nechoď do toho po hlavě. Opravdu pokud hezký zajímavý chlap nemá v určitém věku žádné zkušenosti se vztahy, tak je třeba mít se na pozoru. A já už bych po mé zkušenosti ani takovému nedala šanci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 12:34

Opravdu vám to přijde tak divné? Je pravda, že kamarádka si takového chlapa vzala, byla jeho první teďka mají dvě děti a jsou dost spokojená rodinka…dnes každý přichází o panictví v patnácti…ale přece to není důvod k rozchodu, když to jinak klape, nebo snad pro jistotu ano?

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 23.10.18 12:38
@Serpentini píše:
Hm, takového chlapa jsem kdysi měla a už bych ho nechtěla ani za nic. Ze začátku hodný plachý kluk, ale jakmile získal sebevědomí, tak se ukázala jeho pravá tvář. Nedivím se, že s ním žádná nechtěla nic mít.

jasně, všichni, kdo začal se sexem, jsou tací :lol:

to zase bude škatulek a předsudků… :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 12:42

@Serpentini no, pro mně naštěstí není nikdy chlap středobod mýho světa, i když miluju hodně…jsem trochu samorost, to je v dst směrech výhoda (ale i nevýhoda).

Z.

@Serpentini píše:
No, nechoď do toho po hlavě. Opravdu pokud hezký zajímavý chlap nemá v určitém věku žádné zkušenosti se vztahy, tak je třeba mít se na pozoru. A já už bych po mé zkušenosti ani takovému nedala šanci.

Tohle jsem nepsala já.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 23.10.18 12:45

Ja poznala meho muze, kdyz mu bylo 34. Taky pred tim s nikym nezil (az se mnou), i kdyz vztahu mel pred tim nekolik. Jsme spolu 16 let. Muj bratr se zenil az v 39. Nevidim na tom nic divneho. Ne kazdy je hrrrrr do vztahu a manzelstvi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 12:55

@Elephantka tento v uvedeném věku „začal se ženami“ začal s holkami úplně se vším všudy…ale je pravda, že zkušenost se spolužitím nemusí být úplně směrodatná,mně je přes třicet a mám kamarádky, které také doposud s někým nežily, prostě neměly štígro zatím na aspoň trochu rozumné vztahy, jinak jsou to super holky.

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 23.10.18 13:00
@Elephantka píše:
Ja poznala meho muze, kdyz mu bylo 34. Taky pred tim s nikym nezil (az se mnou), i kdyz vztahu mel pred tim nekolik. Jsme spolu 16 let. Muj bratr se zenil az v 39. Nevidim na tom nic divneho. Ne kazdy je hrrrrr do vztahu a manzelstvi.

většina žen si potřebuje lidi někam zařadit. mají vytvořené škatulky a do nějaké vždy musí patřit. špatné je to, když do žádné nepasuje. to jsou pak naprosto zmatené. Vašeho muže určitě spousta žen vyřadila z možnosti se o ně ucházet, z naprosto stejného důvodu - „je divný, co by si pak o mě lidi řekli“. naštěstí narazil na ženu, co nesoudí a nemá předsudky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >