Máte někdo děti pořád doma?

Anonymní
19.7.21 15:30

Máte někdo děti pořád doma?

Mám dvě děti. Jedno 8 a půl, druhé 5.Jsem dlouhodobě na nemocenské a teď jak jsou děti doma tak už fakt nemůžu. Totiž psychicky.Beze mě jdou maximálně na dvůr a to jsou za chvíli zpátky. Je u nás pořád kravál. Na tábor nechtějí zatím, na prázdniny nikam beze mě nejedou.Jsem už zoufalá, nejradši bych ležela a zamkla dveře, ať mám klid a ticho.To se mi nesplní, já vím. Máte to někdo stejně a jste v pohodě? Připadám si jako ve vězení, v kleci ze které není úniku. Pořád hádky, řev, děti za zadkem.Dala bych cokoli za týden o samotě. Otec dětí je většinou v práci nebo maká na baráku u otce. Já se zblázním, nic mě netěší, nic se mi nechce.Chci jen samotu a klid :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3669
19.7.21 15:33

Děti bych dala aspoň na příměstský tábor bez diskuzí. Nebo je poslala odpoledne s tatínkem k dědečkovi. Jak byste to udělali, kdybys nedejbože ležela v nemocnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
19.7.21 15:34

Dala bych děti na příměšťák, můj pětiletý syn jde letos na dva (sportovní).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33010
19.7.21 15:36
@Anonymní píše:
Mám dvě děti. Jedno 8 a půl, druhé 5.Jsem dlouhodobě na nemocenské a teď jak jsou děti doma tak už fakt nemůžu. Totiž psychicky.Beze mě jdou maximálně na dvůr a to jsou za chvíli zpátky. Je u nás pořád kravál. Na tábor nechtějí zatím, na prázdniny nikam beze mě nejedou.Jsem už zoufalá, nejradši bych ležela a zamkla dveře, ať mám klid a ticho.To se mi nesplní, já vím. Máte to někdo stejně a jste v pohodě? Připadám si jako ve vězení, v kleci ze které není úniku. Pořád hádky, řev, děti za zadkem.Dala bych cokoli za týden o samotě. Otec dětí je většinou v práci nebo maká na baráku u otce. Já se zblázním, nic mě netěší, nic se mi nechce.Chci jen samotu a klid :(

Nechtějí na tábor? Já jsem taky nechtěla a bylo mi to prd platné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4283
19.7.21 15:38

Mám kluky ( v srpnu jim bude 6 a 8 ) na nemocenské jsem od října, ale doma je fakt furt nemám, by me trefilo. Nemáte žádné babičky, tety, kamarádky s detma? Ja je odlifrovala na 14 dni ke tchyni, pak jedou na týden k mému otci, pak 14 dnu tábor, pak týden budou u svého otce a poslední týden ještě uvidim. Víkendy tráví u babiček, nebo svého otce celoročně. Fakt ti to nezávidím, ale minimálně na tábor bych je poslala, vždyť to musí být i pro ty děcka pakarna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9266
19.7.21 15:38
@ProfZav píše:
Děti bych dala aspoň na příměstský tábor bez diskuzí. Nebo je poslala odpoledne s tatínkem k dědečkovi. Jak byste to udělali, kdybys nedejbože ležela v nemocnici?

Jako fakt super nápad. Myslíš, že při práci mají čas hlídat děti? Neuděláš absolutně nic s nima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.21 15:46

Hm, mám to stejné. Dcera bude do konce týdne v MŠ, syn je na příměstském táboře. Žádné babičky, tetičky…kamarádky mají dost svých dětí. Syn na přespávací tábor nechce, nikdo z jeho kamarádku nikam nejede a on tam nechce být sám. A musím se v tom naučit na státnice. Asi pojdu…

Na druhou stranu vyhrají si spolu, sice je to pak mega bordel a někdy se to neobejde bez řevu, ale aspoň něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
19.7.21 15:47

A proč někam nejedete? Třeba na výlet, na procházku.. prostě ven. Ty s nima. Vezmi je někam na hřiště, v klidu posedíš a oni se zabaví. Nebo někam do bazénu, do nějakého fun parku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
19.7.21 15:49
@josslyn.n píše:
A proč někam nejedete? Třeba na výlet, na procházku.. prostě ven. Ty s nima. Vezmi je někam na hřiště, v klidu posedíš a oni se zabaví. Nebo někam do bazénu, do nějakého fun parku.

Na nemocenske mozna nema dost vychazek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
19.7.21 15:53

Vykopla bych oba na příměstak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
19.7.21 15:54

@Bábrdl pro mě byl tábor peklo. Nenáviděla jsem ho, ale je fakt, že když jsem byla doma, byla jsem nonstop venku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
19.7.21 15:57
@Cenarius píše:
Jako fakt super nápad. Myslíš, že při práci mají čas hlídat děti? Neuděláš absolutně nic s nima.

Myslím, že takhle velké děti úplně v klidu se o sebe postarají. Máme osmiletyho a dvouletou a děláme svépomocí fasádu. Syn chodí od let s kamaráda a sám cen. Bydlíme na klidném konci malomesta, nevím, kde probíhá ta stavba zakladatelky, ale stojím si za tím, že kluci se tam zabaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33010
19.7.21 16:03
@lachtanice86 píše:
@Bábrdl pro mě byl tábor peklo. Nenáviděla jsem ho, ale je fakt, že když jsem byla doma, byla jsem nonstop venku

Pro mě to taky bylo peklo, ale nikdo se mě neptal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9266
19.7.21 16:04

@ProfZav tak určitě se tam zabaví. Ale druhá věc je, že je nejspíš nemá kdo hlídat a můžou přijít k úrazu raz dva. A třetí věc je ta, jestli tam nenadelaji víc škody, když je nikdo nebude hlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
19.7.21 16:07

Ty děti se nudí a nedivím se jim, jestli jste pořád doma.. To 5lete mohlo chodit i o prázdninách občas do školky, 8lety nějaký příměstský tábor, nebo jít někdy na návštěvu ke kamarádovi. Mám doma dítě 6lete a pořád potřebuje nějaký program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat