Máte někdo kočárek ABC design? Salsa 4air nebo Viper 4 2021?

6
17.4.21 08:52

Máte někdo kočárek ABC design? Salsa 4air nebo Viper 4 2021?

Ahoj, předem se omlouvám zda už tu podobné téma bylo. Chtěla bych se zeptat na kočárky ABC design Salsa 4air 2021 nebo Viper 4 2021? Rozhoduji se mezi nimi a vůbec nevím který :nevim:?? Máte někdo? Který myslíte, že je lepší do terénu? Měli by být oba, ale Viper mi přijde bytelnější a zároveň takový tvrdší, nadruhou stranu salsa mi přijde co se týče konstrukce hezčí a taková příjemnější, když ji člověk drží v ruce :D Ale za tu cenu bych chtěla aby to hlavně něco vydrželo jsme z vesnice takže těm polním cestám se nevyhneme ;)
Děkuju moc za typy od vás :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
150
17.4.21 09:07

Jsem taky z vesnice a vybrala jsem si Viper. Ale rok 2019. Kocarek je porad jako nový a budu ho mit ted od srpna i na druhý ditko ;)
Hlavni duvod vyberu byly nafukovaci kola a prostorna korbicka a sportak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
17.4.21 09:08

Jo a nic nikde nevrze ani nepovolilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
17.4.21 09:10

Ja mám zkušenost s Viperem. Projede to snad každý terén, je pevný, stabilní. Teď ho budu kupovat znovu pro dalšího mrňouse :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 09:17

@KSŠO děkuju za recenzi 🙏 oni dělají teď i tu salsu s nafukovacími koly. Tak by měl být prý stejný jako Viper až na tu konstrukci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
17.4.21 10:19
@Anny77 píše:
@KSŠO děkuju za recenzi 🙏 oni dělají teď i tu salsu s nafukovacími koly. Tak by měl být prý stejný jako Viper až na tu konstrukci :nevim:

Aha tak to jsem nevedela. ;) no koukala jsem ted na tu konstrukci ale nevim no prijde mi ten Viper lepsi, ja teda chodim kazdy den (kdyz neprsi nebo neni hurikan :D ) na prochazky, i v terenu se nam osvedcil. Jen ta konstrukce je proste vetsi ale mame combi auto takze to nam bylo jedno. Jak jsem uz psala, odvozi mi jeste jedno dite a pak ho s klidnym srdcem poslu za mensi castku dal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
17.4.21 12:03

Mam salsa air 2020 ale je to stejne jak 2021:-) je úžasný používám od února - jezdíme hodně polnacky a v únoru si i se sněhem poradil. A dam ho i do golfu do kufru..rozhodne doporucuju salsu air oproti viperu-je těžší a už i se salsou jsou některý kopce lahůdka, kor jestli budes používat Sportak.. ale doporucuju všema deseti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 12:24

@NicknackEK Tak teď pořád nevím jaký :D. Asi člověk neudělá chybu ani s jedním. Každý píše jen samou chválu. My se na nich byli vcera podívat a lépe se mi jelo se salsou, protože je taková měkčí. Viper taky super, ale přijde mi takový tvrdý…já jsem vysoká tak mi nepřijde o tolik těžší ikdyz je jasný že potom s mimčem je to jiné. Tak nad tím porad přemýšlím aby ten kočárek hlavně vydržel. A pevnější konstrukci má ten Viper tak jsem se bála aby salsa třeba za rok nebyla už moc rozvyklana, protože taky budeme jezdit po polňačkách :D ale docela jste mě uklidnila… :hug:
Teď ale druhá otázka :D s manželem se nám líbí kombinace černé a rosegold :D a čekáme chlapecka, myslite že může být taková kombinace? My v tom vidíme spíše měděnou když jsme to včera viděli ale někdo říká že pro kluka ani náhodou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
17.4.21 12:27

Rozhodne salsu -vydrží to stejne co viper a je lehčí a ovladatelnejsi.. pan v obchodě mi říkal ze ke to Německa kvalita a ze viper by si vybral pouze v případě, ze by se nezačala vyrábět rada Salsa AIR což chybělo dřív u salsy -nafukovací kola..chtěla jsem ten stejný co ty ale nakonec jsme zvolili asphalt diamond protože taky máme chlapečka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 13:48

@NicknackEK Tak mi jestli vezmeme salsu tak jsme se rozhodli, že vezmeme nakonec tu Dolphin Diamond. 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.4.21 20:25

Měla jsem Viper 4s a ušla jsem s nim okolo 4 tis. km :lol: Změklo trochu houpání a byl to pan kočár. Máme strašně náročné podmínky - bláto, les, velký, špinavý, zvědavý pes :mrgreen: Látka super - vše jsem dostala dolu vlhkým hadříkem nebo kartackem. Teď vybíráme nový kočár a máme vyhlidnutý nový model Samba - dle mého spojuje Viper a Salsu :) Jinak bych brala Salsu - ma užší kola a celkově se mi líbí Design. Ale mimochodem myslím, ze neuděláte chybu ani s jedním z nich :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
892
17.4.21 21:00

Máme Salsu4air a je boží, doporučuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 21:15

@LucieN21 jo toho velkého zvědavého psa máme taky a ještě k tomu strašně slintá 🤣 🤦…
Ale jak říkáte, myslím že chybu neuděláme ani s jedním. Už jsem objednala Salsu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 21:16

@K92 už jsem ji objednala :smiling_face_with3_hearts: děkuju mooc za recenzi a pomoc 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat