Máte někdo kočárek ABC design? Salsa 4air nebo Viper 4 2021?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
17.4.21 08:52

Máte někdo kočárek ABC design? Salsa 4air nebo Viper 4 2021?

Ahoj, předem se omlouvám zda už tu podobné téma bylo. Chtěla bych se zeptat na kočárky ABC design Salsa 4air 2021 nebo Viper 4 2021? Rozhoduji se mezi nimi a vůbec nevím který :nevim:?? Máte někdo? Který myslíte, že je lepší do terénu? Měli by být oba, ale Viper mi přijde bytelnější a zároveň takový tvrdší, nadruhou stranu salsa mi přijde co se týče konstrukce hezčí a taková příjemnější, když ji člověk drží v ruce :D Ale za tu cenu bych chtěla aby to hlavně něco vydrželo jsme z vesnice takže těm polním cestám se nevyhneme ;)
Děkuju moc za typy od vás :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
227
17.4.21 09:07

Jsem taky z vesnice a vybrala jsem si Viper. Ale rok 2019. Kocarek je porad jako nový a budu ho mit ted od srpna i na druhý ditko ;)
Hlavni duvod vyberu byly nafukovaci kola a prostorna korbicka a sportak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
17.4.21 09:08

Jo a nic nikde nevrze ani nepovolilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
17.4.21 09:10

Ja mám zkušenost s Viperem. Projede to snad každý terén, je pevný, stabilní. Teď ho budu kupovat znovu pro dalšího mrňouse :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.4.21 09:17

@KSŠO děkuju za recenzi 🙏 oni dělají teď i tu salsu s nafukovacími koly. Tak by měl být prý stejný jako Viper až na tu konstrukci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
17.4.21 10:19
@Anny77 píše:
@KSŠO děkuju za recenzi 🙏 oni dělají teď i tu salsu s nafukovacími koly. Tak by měl být prý stejný jako Viper až na tu konstrukci :nevim:

Aha tak to jsem nevedela. ;) no koukala jsem ted na tu konstrukci ale nevim no prijde mi ten Viper lepsi, ja teda chodim kazdy den (kdyz neprsi nebo neni hurikan :D ) na prochazky, i v terenu se nam osvedcil. Jen ta konstrukce je proste vetsi ale mame combi auto takze to nam bylo jedno. Jak jsem uz psala, odvozi mi jeste jedno dite a pak ho s klidnym srdcem poslu za mensi castku dal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
17.4.21 12:03

Mam salsa air 2020 ale je to stejne jak 2021:-) je úžasný používám od února - jezdíme hodně polnacky a v únoru si i se sněhem poradil. A dam ho i do golfu do kufru..rozhodne doporucuju salsu air oproti viperu-je těžší a už i se salsou jsou některý kopce lahůdka, kor jestli budes používat Sportak.. ale doporucuju všema deseti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.4.21 12:24

@NicknackEK Tak teď pořád nevím jaký :D. Asi člověk neudělá chybu ani s jedním. Každý píše jen samou chválu. My se na nich byli vcera podívat a lépe se mi jelo se salsou, protože je taková měkčí. Viper taky super, ale přijde mi takový tvrdý…já jsem vysoká tak mi nepřijde o tolik těžší ikdyz je jasný že potom s mimčem je to jiné. Tak nad tím porad přemýšlím aby ten kočárek hlavně vydržel. A pevnější konstrukci má ten Viper tak jsem se bála aby salsa třeba za rok nebyla už moc rozvyklana, protože taky budeme jezdit po polňačkách :D ale docela jste mě uklidnila… :hug:
Teď ale druhá otázka :D s manželem se nám líbí kombinace černé a rosegold :D a čekáme chlapecka, myslite že může být taková kombinace? My v tom vidíme spíše měděnou když jsme to včera viděli ale někdo říká že pro kluka ani náhodou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
17.4.21 12:27

Rozhodne salsu -vydrží to stejne co viper a je lehčí a ovladatelnejsi.. pan v obchodě mi říkal ze ke to Německa kvalita a ze viper by si vybral pouze v případě, ze by se nezačala vyrábět rada Salsa AIR což chybělo dřív u salsy -nafukovací kola..chtěla jsem ten stejný co ty ale nakonec jsme zvolili asphalt diamond protože taky máme chlapečka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.4.21 13:48

@NicknackEK Tak mi jestli vezmeme salsu tak jsme se rozhodli, že vezmeme nakonec tu Dolphin Diamond. 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.4.21 20:25

Měla jsem Viper 4s a ušla jsem s nim okolo 4 tis. km :lol: Změklo trochu houpání a byl to pan kočár. Máme strašně náročné podmínky - bláto, les, velký, špinavý, zvědavý pes :mrgreen: Látka super - vše jsem dostala dolu vlhkým hadříkem nebo kartackem. Teď vybíráme nový kočár a máme vyhlidnutý nový model Samba - dle mého spojuje Viper a Salsu :) Jinak bych brala Salsu - ma užší kola a celkově se mi líbí Design. Ale mimochodem myslím, ze neuděláte chybu ani s jedním z nich :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1303
17.4.21 21:00

Máme Salsu4air a je boží, doporučuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.4.21 21:15

@LucieN21 jo toho velkého zvědavého psa máme taky a ještě k tomu strašně slintá 🤣 🤦…
Ale jak říkáte, myslím že chybu neuděláme ani s jedním. Už jsem objednala Salsu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.4.21 21:16

@K92 už jsem ji objednala :smiling_face_with3_hearts: děkuju mooc za recenzi a pomoc 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.21 21:29

Ahoj holky, přemýšlíme mezi kočárkem moon a abc design salsa…když jsem si abc zkoušela na prodejně přišel mi hrozně rozhrkaný a hlasitý při jízdě, ale je možný, že nebyl pořádně dotaženy, tím že to byl vystavený kus…můžu se vás zeptat na názor ohledně toho abc design salsa? Já jsem zamilovaná do moonu ale bojím se, že má užší korbu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat