Reklama

Máte někdo osobní zkušenosti z ES? Ekonomické stavby domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Budoucimamina
Kecalka 144 příspěvků 31.01.17 22:00
Máte někdo osobní zkušenosti z ES? Ekonomické stavby domu

Vím, že to sem nepatří..ale zajima mě jestli existuje i nekdo kdo se dočkal domu :-) podle toho co čtu recenze nevim nevim :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Luciiiš83
Kelišová 5451 příspěvků 01.02.17 12:52

@Budoucimamina oni domy nestaví jsou jen zprostředkovatelé.
Pokud chcete s němi stavět tak doufám že máte dostatek financí a trpělivosti.
My s němi nezačali stavět a pěkně nás oškubali.
Za mě říkám od nich se držet dál.
Jsou to zloději.

Zvědavá.Lucy
Nováček 8 příspěvků 24.02.17 13:18

Máme zkušenost s ES, první smlouvu jsme podepsali na podzim 2014 a dosud jsme nezačali stavět. Pořád jen sliby, žádná pomoc při styku se stavebním úřadem, z jejich strany velmi laxní jednání. Nyní po nás chtějí 200.000,– za aktualizaci rozpočtu (a to nemluvím o částce, kterou bychom museli zaplatit v případě, že bychom náhodoou chtěli od smlouvy odstoupit). ES doporučit nemůžeme, po zkušenosti s nimi raději stavět sami!!

lackovak
Nováček 10 příspěvků 05.09.17 14:16

Za nás ekonomické stavby Ne!! Slibovali hypotéku že se i za nás „primluvi“u banky. Á stejně jsme se na to nedostali. Zbytečně jsme se zadluzili na 340 000 kč a to nam je 20 let. Teď to resime právnickou formou a nic.

lackovak
Nováček 10 příspěvků 05.09.17 14:17

Chtěla bych tady tu diskuzi znovu oživit a chtěla jsem se zeptat jak vy pokračujete?

lackovak
Nováček 10 příspěvků 05.09.17 14:17

@Zvědavá.Lucy jak s tim pokračujete? Resite to nějak?

Plzenan
Stálice 58 příspěvků 05.10.17 21:13

My dokončujeme stavbu, posledné úpravy a do konca tohoto mesiaca bývame.

Karolínakatka
Povídálka 24 příspěvků 13.12.17 12:17

My jsme se díky ES dostali do velkých finančních problémů a pomohla nám paní advokátka Alexandra Juráčková. Má s touto kauzou hodně zkušeností a ví, jak na to. Klidně se na ni obraťte, je moc milá a ochotná (***) Tímto jí moc děkuji!

edit admin - smazání kontaktu

Plzenan
Stálice 58 příspěvků 20.01.18 21:48

@Karolínakatka môžete nám popísať prečo ste sa dostali do problémov? My s ES postavili a nemali sme žiadne problémy. Rád by som poznal váš príbeh. Ďakujem

lackovak
Nováček 10 příspěvků 12.02.18 22:01

@Karolínakatka dekuji za odpoved.. omlouvam se ze pisi tak pozde ale uplne jsem zapomela tady chodit ???????? a myslite ze by nam pomohla i kdyz jsme podepsali smlouvu o dohode?? A na kolik vas vysla pani pravnicka? Dekuji

stavros
Stálice 86 příspěvků 12.02.18 22:19
Lackovak

My jsme chteli letos stavet s ES…ale jsou same spatne recenze o nich…tak nevime

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 12.02.18 22:31

Kamarádka s nimi měla šílenou zkušenost. Přišla o dost peněz. Určitě bych si to rozmyslela.

stavros
Stálice 86 příspěvků 12.02.18 22:40

Prave, ze jsem nasla dve pani co s ES postavili, ale bojim se. Tenhle tyden mame s ES schuzku…

lackovak
Nováček 10 příspěvků 12.02.18 22:53

Nezlobte se ale urcite najdete jinou firmu ktera dokaze zaridit hypoteku a rozhodne dokate postavit levneji. A urcite u jine firmy nebudete platit za neco co ani nemate davame s pritelem 300 tisic za nic. ????

stavros
Stálice 86 příspěvků 12.02.18 23:14

A vy jste jim dali penize nez jste vubec zjistili, jestli dostanete hypoteku? To oni takhle pozaduji? Tak ja jim to nepodepisu, podepisu az zjistim jestli dostanu hypoteku..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama