Máte někdo osobní zkušenosti z ES? Ekonomické stavby domu

Napsat příspěvek
64
29.7.18 09:19

To si trochu odporuje, nic se nedělo a zůstal mu projekt. Samotná příprava nějakou dobu trvá a projekt se bez klienta nedá vytvořit. Dokážete napsat i jméno a příjmení vašeho kolegy? Nebo toto již je tajná informace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.18 14:22

:D

no tak vy jste jasný fake profil firmy… žádná soukromá osoba by se kvůli pochopení případu nezajímala o jméno a příjmení… a vzhledem k tomu, že ES mají svoje domy jako typovky, tak projekty už jsou dávno vypracovány… přítel dělá TZB a na 100% vám můžu potvrdit, že vyřešit připojení stavby na konkrétní pozemek netrvá déle než týden, i přes to, že na to projektant nemá čas :D tak možná by to chtělo vytvořit nějaký jiný fake profil, protože co jsem pročetla celé vlánko, tak tohle už nezachráníte:D Vaše předešlé odpovědi mluví za vše :)

• Citovat
  • Upravit
Smazaný anonym
1.8.18 14:27

+

Vzhledem k tomu, že pokud kliknete na profil tady Plzenana, tak se neúčastní žádných diskuzí krom ES :D tak tohle už vážně neobkecáte… ale fakt by mě zajímalo, co by jste dělal se jménem toho pána, kdyby Vám ho paní poskytla? Vyčetl by jste pouze z toho, jak spolupracoval? nebo by bylo potřeba nahlédout do záznamů o vašich klientech v ES? :D
Děkuji za práci v marketingu, takže moc dobře vím, jak časté je používaní fake profilů k napravovaní reputace pochybných firem a ikdyž se snaží jsou lehce rozpoznatelní :D

• Citovat
  • Upravit
64
1.8.18 14:45

@Pajousa neberem vám váš pohľad na túto záležitosť. Sme v slobodnej zemi a preto si môžete veriť čomu chcete. Rád Vám dám zaplatit moju skutočnú hypotéku a 2 stavebné úvery ktoré každomesačne splácam. Presne na to a nejaké poplatky na služby k tomu vyčerpám celú moju výplatu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.18 14:47

neodpověděl jste a ani neargumentoval :D chápu proč :palec:

• Citovat
  • Upravit
64
1.8.18 14:51

@Pajousa myslíte že má cenu sa z niekym hádať a dokazovať mu skutočnú pravdu? nemá, každý si bude veriť čomu chce a ja to plne rešpektujem.

Čo sa týka projektov, netuším čo ako dlho trvá. Sám viem že sme v projekte robili zmeny ktoré sme chceli, pretože navrhnutý projekt nám nevyhovoval 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.18 15:08

takže k čemu by vám bylo jméno? jinak myslím, že tohle do té diskuze nepatří, řeší se tu něco jiného… já jsem jenom řekla svůj postřeh a podložila jsem ho argumenty… vy jste na ně neodpověděl a jenom to obkecávate… pokud by bylo vaše svědomí čisté, nevidím důvod proč jste na to neodpověděl… takto je diskuze dále zbytečná, protože díky tomu vás opravdu vidím pouze jako fake profil a vaše příspěvky jsou tedy hodně pochybné. A to je tedy můj názor :D a ano můžete si to dál psát do všech diskuzích o ES (do těch jediných jste za od existence vašeho profilu - 2016 - zapojoval), ale pak čekejte, že se setkáte s podobnými reakcemi, protože někomu se to může zdát také podezřelé a třebas taky nemá rád balamutění lidí :)

• Citovat
  • Upravit
64
1.8.18 15:23

@Pajousa ak sa to niekomu zdá byť podozrivé môže sa zastaviť osobne a rád mu ukážem všetky dokumenty o stavbe, dom samotný a rád ho i pohostím. Nemám čo skrývať a preto sa pod moje príspevky podpisujem reálnym menom. Kto sa nevie podpísať je zase pre mňa fake profil kohokoľvek (napríklad i konkurenta v stavebníctve).

Zapojoval som sa do tejto debaty z dôvodu prebiehajúcej stavby a teraz z dôvodu už ukončenej a skolaudovanej stavby. Keby staviam dom napríklad svojpomocne, tak by som sa zapájal do iných skupín tomu určených. Samozrejme som očakával že budú do mňa ľudia okolo rýpať že si vymýšľam a podobne. Ale ako som už zmienil, každý má nárok na svoj pohľad na danú záležitosť. My sme postavili a sme s priebehom i s domom spokojný. Kto chce s tým môžem o tom viac podebatovať i osobne.

Nie som tu od toho aby som doporučoval tu a onu firmu, píšem sem len moju vlastnú skúsenosť zo stavbou. Toď vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.18 15:35

zase jste neodpověděl :D ok… já jen že tedy vaše reálné jméno nevidím, můj nick je odvozený od jména a záznamy nemám, protože jsem si profil založila až dnes, pouze kvůli vašim příspěvkům, protože jsem z nich dostala pocit, že jste placen FS a balamutíte lidi.
V předešlých diskuzích, kde jste se zapojoval, jste z toho byl také obviněn, proto mne to utvrdilo v mém názoru a napsala jsem to sem jenom kvůli tomu, abych třebas lehce varovala ostatní :) (čímž z nikoho nechci dělat hlupáka, ale někdy je informací tolik, že nějaký vykřičník se hodí).
Ale co vidím, tak jste tady asi jediný, kdo s nimi má dobré zkušenosti, a že těch názorů tady je, takže to byl můj zbytečný výkřik do prázdna :D
Omlouvám se diskutujícím za znepříjemní vlákna… dále se k tomu vyjadřovat nebudu :) záleží už pak na diskutujících, jak si naši konverzaci přeberou…

tak pěkný den všem :)

• Citovat
  • Upravit
64
1.8.18 15:41

@Pajousa meno dotyčného by mi bolo zbytočné, pretože by som to nijak neskúmal ani nepreveroval čo sa skutočne stalo, len by som vedel že existuje niekto konkrétny kto má meno a nie len že je kamarát kamaráta niekoho kto tiež nemá meno, iba prezývku na tejto stránke ;o)

Je pravda že ak ste cez mobilnú verziu tak sa u príspevkov nezobrazuje automatický podpis ako tomu je u webovej verzie. Tak podpis vložím na priamo do príspevku:

Ján Fačkovec
Ako prebiehala naša stavba sa dočítate na mojej osobnej stránke ******kde nájdete i nejaké tie fotečky.

edit admin:smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.18 15:48

Protože jsem z oboru, dovolím si napsat nedávnou zkušenost, kdy za mnou přišli mladí manželé kvůli projektu RD a zmínili se, že - a teď se omlouvám za možnou ne úplně přesnou interpretaci - měli smluvní vztah s ES, ti od nich chtěli podepsat jakési směnky, což se jim nelíbilo a následně platili pokutu v řádu statisíců. Momentálně jsou tito manželé ještě s dalšími podobně postiženými společně v soudní při s ES. Podrobnosti nevím - mně osobně by tato informace pro nestavění s nimi stačila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
1.8.18 15:48

wow :D

Jsem na pc, né na mobilu a podpis tam nikde nemáte a v žádné diskuzi jste neměl a tímhle webem jste mi orazítkoval to, co celou dobu tvrdím :) díky… navrhnu to i našim marketačkám :D :D :D :D
myslíte si, že tím, že to máte na webu (už jen to, že si kvůli tomu založíte webovky) mne přesvědčíte??? já moc dobře vím, jak se to dělá, aby se prodávalo a tohle je jeden z kanálů, jak se to praktikuje a ano i fotky se k tomu dělají, nic nezvyklého… věrohodnost se musí podporovat :) a vy jste učebnicový příklad placeného profilu.
Díky, teď odcházím opravdu s čistým svědomím, že jsem nikoho nenařkla zbytečně

tohle byl opravdu poslední příspěvek :) ruším účet, aby mě to nelákalo :D

• Citovat
  • Upravit
64
1.8.18 15:58

@Pajousa s webstránkami robím už 10 rokov, takže vytvoriť stránku je pre mňa otázka chvíľky. Neberem Vám Váš názor, tiež si budem o vás myslieť svoje. Možno sa raz dozviem ktorá stavebná firma je vo vašom vlastníctve :)

Zobrazovanie podpisov si musíte povoliť v nastaveniach emimino.cz ak vám ich nezobrazuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.18 16:19

Radila bych mrknout na Cerne ovce, ES v nich nebyli jedenkrat… Stejne tak se o nich daji docist bezva veci na penize.cz :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
3.8.18 20:02
@Eliizabetha píše:
Radila bych mrknout na Cerne ovce, ES v nich nebyli jedenkrat… Stejne tak se o nich daji docist bezva veci na penize.cz :mavam:

No, zrovna v Cernych ovcich jsem videl dil o ES, který byl pretocen naruby - jakasi vypecena rodinka podvodniku si chtěla nechat postavit dům bez placeni a pak se domáhala jakéhosi prava, když ES proti nim uplatnila smenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama