Máte někdo plechovky od mléka Hipp?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Antenka1402
Povídálka 49 příspěvků 25.12.16 21:55
Máte někdo plechovky od mléka Hipp?

Maminky máte někdo doma nebo nevíte zda se ještě někde dá sehnat mléko Hipp v plechovce?? Alespoň jednu bych chtěla.. toto balení v krabici je hrozně nepraktické :-( nebo nevíte kde v Polsku by se dal sehnat??
 Děkuji

Reakce:
Petája
Kecalka 476 příspěvků 25.12.16 22:17

Ja mohu nabidnout, ale bydlim az za Prahou, nevim, zda se vyplati to posilat az do Nachoda. Mohu nabídniut klidne i 5 ks…POSLU SZ.

Irinka0210
Závislačka 4629 příspěvků 26.12.16 00:36

Jde ti o mléko nebo plechovku?

Antenka1402
Povídálka 49 příspěvků 26.12.16 00:44

Plechovku a nejlépe comfort

Irinka0210
Závislačka 4629 příspěvků 26.12.16 01:50

Plechovku tu mám, comfort nevím co nteda u plechovky mlíka znamená, ale plechovku mám :lol:

Antenka1402
Povídálka 49 příspěvků 28.12.16 21:25

Dostali jsme k vánocům :-) ale děkujeme vsem

kubiva
Nováček 2 příspěvky 26.01.17 15:12

Obnovuji téma, maminky, i já se sháním po plechovce HIPP. vyrábí se již jen v těch krabicích a ty jsou opravdu nepraktické. máte ještě k dispozici? děkuji :)

VeraNovakova
Nováček 2 příspěvky 24.07.17 07:45

Nestačila by vám od Nutrilonu? Těch máme spousty…

kubiva
Nováček 2 příspěvky 24.07.17 11:02

Děkuji za nabídku. od hipp existuje už plastová pixla, kam můžete um přesypat, tak máme ji :) občas jsou zdarma k objednávce.

Ywushka1
Povídálka 33 příspěvků 4 inzeráty 24.07.17 16:41

Ahoj. Já si taky kupuji Hipp a dávám si ho do takové skleněné dozy s uzávěrem, kterou jsem koupila v domácích potřebách. Přijde mi to praktičtější než ty krabice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >