Máte někdo plechovky od mléka Hipp?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Antenka1402
Povídálka 49 příspěvků 25.12.16 21:55
Máte někdo plechovky od mléka Hipp?

Maminky máte někdo doma nebo nevíte zda se ještě někde dá sehnat mléko Hipp v plechovce?? Alespoň jednu bych chtěla.. toto balení v krabici je hrozně nepraktické :-( nebo nevíte kde v Polsku by se dal sehnat??
 Děkuji

Reakce:

Petája
Kecalka 441 příspěvků 25.12.16 22:17

Ja mohu nabidnout, ale bydlim az za Prahou, nevim, zda se vyplati to posilat az do Nachoda. Mohu nabídniut klidne i 5 ks…POSLU SZ.

Irinka0210
Závislačka 4602 příspěvků 26.12.16 00:36

Jde ti o mléko nebo plechovku?

Antenka1402
Povídálka 49 příspěvků 26.12.16 00:44

Plechovku a nejlépe comfort

Irinka0210
Závislačka 4602 příspěvků 26.12.16 01:50

Plechovku tu mám, comfort nevím co nteda u plechovky mlíka znamená, ale plechovku mám :lol:

Antenka1402
Povídálka 49 příspěvků 28.12.16 21:25

Dostali jsme k vánocům :-) ale děkujeme vsem

kubiva
Nováček 2 příspěvky 26.01.17 15:12

Obnovuji téma, maminky, i já se sháním po plechovce HIPP. vyrábí se již jen v těch krabicích a ty jsou opravdu nepraktické. máte ještě k dispozici? děkuji :)

VeraNovakova
Nováček 2 příspěvky 24.07.17 07:45

Nestačila by vám od Nutrilonu? Těch máme spousty…

kubiva
Nováček 2 příspěvky 24.07.17 11:02

Děkuji za nabídku. od hipp existuje už plastová pixla, kam můžete um přesypat, tak máme ji :) občas jsou zdarma k objednávce.

Ywushka1
Povídálka 33 příspěvků 7 inzerátů 24.07.17 16:41

Ahoj. Já si taky kupuji Hipp a dávám si ho do takové skleněné dozy s uzávěrem, kterou jsem koupila v domácích potřebách. Přijde mi to praktičtější než ty krabice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >