MÁTE NĚKDO PODOBNOU ZKUŠENOST A BYLA JSTE TĚHOTNÁ?

Anonymni
9.4.08 09:56

MÁTE NĚKDO PODOBNOU ZKUŠENOST A BYLA JSTE TĚHOTNÁ?

AHoj, chtěla jsem vás moc poprosit o radu, vlastně asi potřebuju trochu povzbudit a poradit jak teď postupovat. Měřím si bazální teplotu na Fert.F. a ovulace mi byla stanovena na 14DC, teplota pak lehce stoupla a 5.-7. den zase klesla, 8.DPO mi stoupla na 37.1, 9DPO na 37.2 a tam se držela do včerejška, což byl 30 DC, dnes 31 DC mám 37.3, dělala jsem si test, ale je negativní. :cry: :?: Příznakům váhu moc nepřikládám, protože vím, že si je lze navodit, ale časté běhání na záchod a tlak v prsou mám :? Minulý cyklus mi BT od 13.DPO pomalu klesala dolů a 16 DC byla už 36.7 a žádné příznaky jsem neměla. Máte některá z vás podobnou zkušenost, že TT byl negativní, teplota neklesala a vy jste byla těhotná? Moc vám děkuju, že jsem se tu mohla svěřit, všem snažilkám přeju brzké // :P

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3901
9.4.08 10:04

No ono záleží jak máš pravidelné cykly, podle BT to na těhu fakt vypadá…ale z vlastní zkušenosti už na ty BT co by měly znamenat těhu moc nevěřím. Počkala bych ještě 2 dny a zkusila test znova…a uvidíš… Jsou případy kdy testy jsou negativní a je tam těhu..ale taky jsou případy kdy MS i přes vysoké teploty dorazi…
Moc ti přeju aby to dopadlo tak jak chceš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
9.4.08 13:44

Hm, tak ja zacinala uplne stejne - zvysena BT (dokonce i telesna teplota), caste moceni, bolesti v podbrisku, tlak v prsou… Prvni tehu test negativni, uz jsem si rikala, ze mam zanet mocovych cest a tehotna jsem BYLA!
Tak preju, at to dopadne podobne jako u me!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.4.08 15:53

Holky moc děkuju za odpovědi!!!

Ajko a můžu se zeptat jestli jsi nakonec TT pozitvní měla a kdy až? Nebo ti těhu potvrdila až DR?

Já mám už asi týden chvílema pocit, že MS je tu za okamžik, ale zas to odezní a nic :? A nevíte někdo jak to je s BT přes den, nedalo mi to, tak jsem se jí teď změřila a mám 38, není to moc???

• Nahlásit
  • Citovat
9.4.08 18:24

Přes den si teplotu neměř, to nemá smysl, řiď se pouze teplotou ráno po probuzení. Jinak bych taky ještě 2 dny počkala, nebo aspoň do zítřka a udělala znovu test, pokud nedorazí MS. Někdy to může trvat delší dobu, než se // objeví. Přeju ať ti to dopadne tak, jak si přeješ a určitě dej o sobě vědět. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
12.4.08 22:09

ahojky! no někdy jsou ty BT nevyzpitatelné! jednoznačně! BT nesmí klesat… pokud se drží standardně v jedné rovině… i po 15 dnech po oplodnění… tak by mohlo být těhu jasné! uvidíš… chce to vyčkat no!
rozhodně napiš jak jsi dopadla!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
12.4.08 22:41

ahoj, taky jsem si dělala grafy na fertilityF.

tohel je můj poslední http://www.fertilityfriend.com/home/13eea2
podle tvojí teploty to vypadá nadějně, tak dej vědět jak to vyšlo. ikdyž ty grafy kolikrát přeskakují, mě to ukázalo ovu 21 den, ale vím i podle utz že k oplodnění došlo 18 den c.

tohle je graf mojí kamarádky http://www.fertilityfriend.com/home/1e4421 , která když si nezaznamenala pozitivní test do grafu tak jí to ovu posunulo až na 24 den c., což je viditelně hloupost. takže držím pěstičky aby ti to vyšlo jak si ty sama přeješ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
13.4.08 09:30

Ahojky,také jsem si měřila BT.Pořát se držela výš než obvikle.Pak jsem dokonce začla špinit,asi dva dny,ale teplota neklesala,ale testy pořád nevycházely,udělala jsem si jich asi pět a pořád nic,příznaky byli,tlak prsou i častější močení,// mi vyšli až asi deset dní po očekávané MS.A teď už jsem v 15tt :lol: .Takže hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama