Máte někdo práci online na mateřské? A jakou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 11:13

Máte někdo práci online na mateřské? A jakou?

Dobrý den, prosím vás najde se zde někdo, kdo má práci online při mateřské?? Jsem vyučená prodavačka a nyní na mateřské a jelikož mateřská je dost velká bída chtěla bych si k tomu něco přivydělat tak mě zajímá jestli je to vůbec možné. Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.11.21 11:18

Zatím jsem těhotná, ale na mateřskou mi zůstává účetnictví, marketing i něco málo obchodničení.
ALE partner má práci 2 dny a potom 4 dny volno, takže i když mi to dá dohromady určitě plný úvazek, se SCHOPNÝM partnerem můžu 100% počítat.
Mít chlapa celý den v práci, tak by to nešlo pokrýt. A taky vím, že můj umí zastat úplně vše v domácnosti a to tak, že to neodbyde a nemusím opravovat. Kdyby byla nouze až na účetnictví mě dočasně nahradí i v pracovních činnostech (rodinný business).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
5.11.21 11:38

Pracuji z domova na příchozí lince

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 11:39

@Lucie008 a to vypadá jak?? :)

• Citovat
  • Nahlásit
4355
5.11.21 11:40

Zkus jestli neshaneji lidi na trasování covid pozitivních, říkali, ze zas nestíhají a zapojují hasiče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
5.11.21 11:47
@Anonymní píše:
@Lucie008 a to vypadá jak?? :)

Sedím u počítače a radím lidem. Ale je potřeba na to mít klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 11:54

Pokud jsi schopná, můžeš psát příspěvky a články na různé tématické weby, do časopisů(copywritting), ale musíš mít vyšší uživatelskou znalost na PC(formátování textu) a je na to taky potřeba klid a soustředit se. Začíná se tak, že jeden článek se zadá více lidem a oni si vybírají. Až si uděláš profil, může dostat konkrétní zakázku, když se budou Tvé články líbit.
Nebo můžeš sama oslovit konkrétní média, ale musíš mít nějaké podklady, na jejichž základě můžeš dostat zakázku.
Je nutné k tomu dostudovat metodiku, jinak se píše článek na web, jinak do časopisu.

• Citovat
  • Nahlásit
2035
5.11.21 12:07

Kdyžtak mi napiš SZ. Ale není to žádný prodej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
5.11.21 12:54
@Lucie008 píše:
Sedím u počítače a radím lidem. Ale je potřeba na to mít klid

Jak prosím vypadá klid s dítětem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.21 12:56

Já spolupracuji s novou českou firmou, která je na trhu 3 měsíce. Pracuji online z domova, každý týden máme online školení a nemusím povinně nic prodávat :) Prošla jsem si několika firmami a konečně jsem našla něco, kde opravdu vydělávám a jsem moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat