Máte někdo pracovní zkušenost s firmou Myplans a.s?

4
24.5.21 04:17

Máte někdo pracovní zkušenost s firmou Myplans.s

Dobrý den všem,

Chci se jen zeptat nemá někdo pracovní zkušenost s :dance: firmou Myplans?

Mám tam jít na pohovor a vůbec nevím, na co by se tak mohli prát.?

Moc děkuju za případnou odpověď.

Hezký další pracovní týden.
Michal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.5.21 15:14

Ano, bohužel mám, ani tam nechoďte, je to nabízení pojištění, prý poradenství, ale v podstatě je to multi-level a vnucování ostatním věci, které nechtějí. Měsíc jsem chodila na školení, neviděla jsem ani korunu, protože jsem odmítla lidem vnucovat hypotéky a shánět jim nové zaměstnance. Že jsem neměla žádné znalosti nevadilo, prý mám klientům jen dávat kontakty na výše postavené zaměstnance. Absolutní ztráta času a energie. Navíc ti lidé jsou tam praštění.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 15:15

No ptát se budou na věci typu, chcete být finančně nezávislý, chcete žít svůj svobodný život podle svých představ atd. :mrgreen: Vědomosti a znalosti chtít nebudou, vzali by vás hned, ale říkám, kašlete na to rovnou

• Citovat
  • Nahlásit
4
24.5.21 15:34

Odpověď na reakci

Dobrý den,
Děkuji za upozornění, je fakt źe jen slibují homeoffice, volná pracovní doba,
možnost slušného výdělku atd…, Jednoduchá práce s PC, jednoduchá administrativa.

A vy jste se hlásila na jakou pozicí, taky na finan. a pojišť. poradce??

Děkuji za případnou odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 19:43

@skamich
No me v té době bylo 18, chtěla jsem brigádu ke škole, hlavně jsem říkala, že chci stabilní příjem, že je mi jedno, jestli budu vydělávat 5 nebo 7 tisíc, ale tak, něco málo. Načež mi řekl známý (ředitel té firmy), že by na mém místě zkusil něco zajímavěji finančně ohodnoceného, chtěla jsem jít na VŠ, tak pořád mluvil o tom, jaký mám potenciál atp. Tak jsem to zkusila, ono se tam na nějaké pozice moc nehraje, tam všichni dělají to samé. Lákají další naivní lidi a nebo vnucují půjčky, hypotéky atp. A jsou zfanatizovaní, jak z nic jednou budou velcí boháči, přitom mám pochybnosti o jejich reálných schopnostech, možná tak v přesvědčování by dobří byli no

• Citovat
  • Nahlásit
4
24.5.21 19:57

Dîky za info,
myslel jsem že po roce hledání
se už vyhnu takovýmto lidem a firmám.
Ale asi jich je v Česku povícero

No nic, co mě nezabije, to mě posílí.
Já budu silnej jak silnice asi.
Hezký večer a děkuju. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
24.5.21 21:01

@skamich no já jsem se taky těšila na zajímavou brigádu :nevim: Těch firem na podobné bázi je dost, i přítel s nima má své zkušenosti a po tom, jak to bylo u mě, už těmto lákavým nabídkám nevěřím ani slovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat