Mate někdo vztah s mužem o 22 let starším?

Anonymní
27.7.13 18:23

Mate nekdo vztah s muzem o 22 let starsim?

Mate nekdo vztah s muzem o 22let starsim muzem? Jake problemy muze takovy vztah prinest..co naopak muze byt pozitivniho?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

235
27.7.13 18:27

Tak záleží kolik je Tobe let..Jestli plánujete rodinu atd. Já osobne bych do toho nešla..Ale každá to máme jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.13 18:29

Ne ne deti oba mame…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.7.13 18:31

Já mám chlapa skoro o 23 let staršího, a znovu byhc do toho asi nešla. hádáme se každou chvilku, myslí si, že ví všechno nejlíp. děti spolu máme, a nebýt nich, už asi spolu nejsme.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

O mě se snažil nedávno muž o 16 let starší. Byl moc hodný, nadprůměrně zajištěný, ale prostě to nešlo. Věkový rozdíl mi strašně vadil. Připadal mi už prostě starý, už mu šedivěly vlasy. :roll: Já zase vypadám mladší, takže vypadal opravdu jak můj otec. Navíc vzhledově se mi líbí kluci kolem dvaceti let. :mrgreen: Takže nic pro mě.

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black

Brzo umře a ty si ještě poměrně mladá užiješ vdovský důchod :mrgreen:

Jinak ti samozřejmě nikdo odpovědět nemůže, protože každý vztah i jedinec je jiný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Ahoj, mno já jsem na tom asi nějak podobně. Akorát mi připadá, že on se chová víc jako děcko než já. Občas mi připadá, že mu chybí odpovědnost :nevim: Jinak negativita, možná děti z minulého manželství či vztahu. Jinak bych řekla, že na věku moc nezáleží. Každý vztah je nějaký… občas je to dobré a občas špatné. My teda teď máme špatné období, já čekám miminko a on více navštěvuje své děti a na mě trošku teď kašle, takže se cítím celkem zle a nevím zda se to změní či ne. Doufám, že bude vše dobré. JInak partner je už konečně snad vyléčen z takových těch diskoték a bokovek. Tak to bych asi považovala za výhodu. Každý je ale jiný. :nevim: Jinak nevypadá na svůj věk, takže to je pozitivum a ještě co je u nás tak trošku negativní je, že když jsme někde spolu, tak si okolí myslí, že jsem zlatokopka. Vytvořil si totiž image boháče, ikdyž není. To mě třeba hodně štve, protože peněz teda nějak extra není :nevim: ale každého věc. Já se musím naučit, že okolí by mi mělo být ukradeno. :oops: Jinak určo jsem zvědavá zda Ti tu ještě někdo napíše, protože tohle by mě celkem zajímalo :think:

(promiň za anonimitu, stačí že o problémech ví kamarádky)

• Nahlásit
  • Citovat
9854
27.7.13 18:37

Popravdě, když si představím, že bych měla mít vztah se svým tchánem, který je o 22 let starší, a má po operaci srdce, je hluchej jak parez, má silnou cukrovku, houby vidí,atd.Tak si to docela dobře nedokážu představit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Adrian92030
27.7.13 18:39

Ahoj…měla jsem bohužel jen milenecky vztah, který jsem kvuli příteli ukončila. Byly jsme spolu teda jen dvakrát (se vším všudy) a bylo mi nadherne, tak jako uz dlouho ne. Me je 21 let, jemu 42,ale nevypadá na to..vůbec je to krásný chlap a ma úžasné charisma. Bohužel ma teda přítelkyni, což mi jasne rekl, ale myslím ze z ni nějak namekko neni..nedávno mi zase psal, par dnu zpět jsem ho potkala… A me se zase rozklepala kolena… Upřímně…kdyby o me stal jinak než jen na sex, neváhala bych ani minutu a utíkala bych za nim, bohužel jsem se zamilovala a nejsem schopna doma normálně fungovat, porad to mam v hlave a to je to uz dva mesice co jsem s nim byla naposledy a rok co se zname. Jestli je ti s tim mužem dobre, neřeš věkový rozdíl a bez tam kde te srdce táhne. Žijeme jednou :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.7.13 18:40

Diky za odpovedi, ano chapu, ze kouzlo starsiho, zabezpeceneho. uspesneho muze -je pro me ted hodne zajimave, bojim se az opadne zamilovanost tak uvidim, ze proste to neni ono, nechci mu ublizovat..

• Nahlásit
  • Citovat
46228
27.7.13 18:41

Je mela o 16let starsim, na zacatku vztahu kdyz sme se bavili o detech nebyl problem, me bylo 17 a jemu 33,no a kdyz uz mi bylo 24 tak sem chtela dite ale pritel uz ne ze je zvykly na svoje veci a nechce nic menit, no tak sme se rozesli, furt ma mlady holky ale nikdy se neusadil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.13 18:43
@boball píše:
Popravdě, když si představím, že bych měla mít vztah se svým tchánem, který je o 22 let starší, a má po operaci srdce, je hluchej jak parez, má silnou cukrovku, houby vidí,atd.Tak si to docela dobře nedokážu představit ;)

Ma samozrejme uroven!

• Nahlásit
  • Citovat
9854
27.7.13 18:45
@Anonymní píše:
Ma samozrejme uroven!

Jo? A ty myslíš, že když je někdo nemocnej, tak úrověn nemá? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
27.7.13 18:45
@Anonymní píše:
Diky za odpovedi, ano chapu, ze kouzlo starsiho, zabezpeceneho. uspesneho muze -je pro me ted hodne zajimave, bojim se az opadne zamilovanost tak uvidim, ze proste to neni ono, nechci mu ublizovat..

hele, vykašly se na to že mu ublížíš, hlavní jsou prachy :pankac: :pankac: :pankac:

@boball díky, představila jsem si že mám tulení se sousedem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9854
27.7.13 18:47
@Jasněnkaa píše:
hele, vykašly se na to že mu ublížíš, hlavní jsou prachy :pankac: :pankac: :pankac:@boball díky, představila jsem si že mám tulení se sousedem :mrgreen:

No, oni jde právě o to, že můj tchán, byl ještě kolem padesátky, docela atrktivní i pro mladé holky. Uměl se bavit, dobře tancoval. Holky prostě myslí, jen na přítomnost a pak čumí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama