Máte někdo zhuštěné vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 20:44
Máte někdo zhuštěné vlasy?

Ahoj,
máte někdo zhuštěné vlasy ze salonu? Třeba v Yes VIP v Brně nebo v Praze? Jde mi o někoho, kdo toto podstoupil z důvodu, že mu vlasy tak prořídly, že už nebyla jiná možnost. Já se dlouhodobě potýkám s úbytkem vlasů, už je to fakt zoufalé - hlavně vpředu a už nevím, z které do které. Preparáty všechny vyzkoušené, štítná žláza ok a výsledek nula. Čím dál hůř. Tak už mě napadá i tato možnost. Nevíte, jestli jsou ty přidané vlasy vidět, kolik to stojí a jak často se tam musí docházet na úpravu?
Děkuji.
Anonym - stydím se :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 29.11.17 21:49

Obavam se ze pokud mas tak prozridle vlasy tak ti nebudou mit ty nastaveny na cem drzet.. ale zkus se zeptat v salonu.. ja mela prodlouzeny a dost mi tim me vlasy proridli a vypadaly

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:55

Kamarádce vlasy hodně padaly a pomohlo jí chodit ke kožní na sněžení. Na místech, kde měla lysiny, zase vlasy dorostly.
Anonym, protože je to o kamarádce.

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 29.11.17 22:22

Ahoj a jaké preparáty, kdy ti začaly řídnout vlasy? Mě totiž 2 měsíce po porodu padaly nechutným tempem a opravdu chomáče. Pak taky padají ze stresu. Někdy je dobré najít příčinu a odstranit ji než honit vlasy preparáty. Můj kadeřník vždycky říká, že pokud chci vyhodit peníze z okna ať si koupím šampón na růst vlasů nebo proti padání :D.
Jinak zahuštěný vlasy jsem měla a i prodloužený kvůli svatbě a dost mi to vlasy poničilo a potrhalo. Já vím, že kadeřnice budou tvrdit, že záleží na metodě, ale zkoušela jsem jich více a každá měla pro a proti. Jinak za zahuštění se cena pohybuje různě, záleží na počtu pramenů, kvalitě vlasů a délce. 50cm evropských a cca 50 pramenů vyjde na 5000-7000 tis. Záleží na salónu. Yes VIP je nejdražší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 22:52
@zudina píše:
Obavam se ze pokud mas tak prozridle vlasy tak ti nebudou mit ty nastaveny na cem drzet.. ale zkus se zeptat v salonu.. ja mela prodlouzeny a dost mi tim me vlasy proridli a vypadaly

Právě jsem se dívala na tuto metodu, že lze přidat vlasy i na místa, kde fakt nejsou - https://www.hairdreams.com/cs/volume

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 22:54
@Monalisasmile píše:
Ahoj a jaké preparáty, kdy ti začaly řídnout vlasy? Mě totiž 2 měsíce po porodu padaly nechutným tempem a opravdu chomáče. Pak taky padají ze stresu. Někdy je dobré najít příčinu a odstranit ji než honit vlasy preparáty. Můj kadeřník vždycky říká, že pokud chci vyhodit peníze z okna ať si koupím šampón na růst vlasů nebo proti padání :D.
Jinak zahuštěný vlasy jsem měla a i prodloužený kvůli svatbě a dost mi to vlasy poničilo a potrhalo. Já vím, že kadeřnice budou tvrdit, že záleží na metodě, ale zkoušela jsem jich více a každá měla pro a proti. Jinak za zahuštění se cena pohybuje různě, záleží na počtu pramenů, kvalitě vlasů a délce. 50cm evropských a cca 50 pramenů vyjde na 5000-7000 tis. Záleží na salónu. Yes VIP je nejdražší.

To máš pravdu, ale mně nic nezjistili. Nebo nevím, jakou cestou se dá příčina najít, ale štítka je v pohodě, antiko neberu rok (vlasy začaly řídnout už dávno před tím), tak nevím, co by to mohlo způsobovat. Teď aktuálně beru Biotin a Donna Hair. Ale oboje teprve týden, takže zatím se nic nezměnilo. Před tím jsem vyzkoušela co šlo a taky nic :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 22:55
@Anonymní píše:
Kamarádce vlasy hodně padaly a pomohlo jí chodit ke kožní na sněžení. Na místech, kde měla lysiny, zase vlasy dorostly.
Anonym, protože je to o kamarádce.

O co se jedná?

fifinka609
Kelišová 6922 příspěvků 30.11.17 06:48

To, co bereš (biotin), by ti mělo pomoct, ale musíš vydržet několik měsíců. Ještě doporučuji Biohar (vlasová voda z lékárny) a taky vydržet aplikovat podle návodu a nevzdávat to. Ta voda je taková stará klasika, používala jí ještě moje babička. Jen si dávej pozor, abys po aplikaci nechodila bez čepice na mráz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 10:29
@Anonymní píše:
O co se jedná?

Je to aplikace tekutého dusíku, aby se líp prokrvila kůže. Hoď si to do vyhledavače - „kožní sněžení“ a vyjede ti dost odkazů.

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 30.11.17 20:41
@Anonymní píše:
To máš pravdu, ale mně nic nezjistili. Nebo nevím, jakou cestou se dá příčina najít, ale štítka je v pohodě, antiko neberu rok (vlasy začaly řídnout už dávno před tím), tak nevím, co by to mohlo způsobovat. Teď aktuálně beru Biotin a Donna Hair. Ale oboje teprve týden, takže zatím se nic nezměnilo. Před tím jsem vyzkoušela co šlo a taky nic :-(

S těmi vytamíny musíš vydržet dlouhodobě, jinak to znát nepůjde, ono se to projeví až po pár měsících poctivého užívání. Pak bych si nechala udělat kompletní rozbor krve, můžeš být i chudokrevná a nebo mít nedostatek různých vitamínů a minerálů. Pak při mytí do vlasů šampón nesmíš jen vetřít, ale měla by jsi pokožku masírovat a to klidně i na sucho přes den. Potřebuje totiž prokrvit. S vodičkama atd do vlasů nemohu poradit, jelikož mě kadeřník tvrdí, že to je jen placebo a tím, že se mají vmasírovat do pokožky, plní svou funkci jen ta masáž :) :nevim:.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 01.12.17 16:37

Jde taky o stravu, stres a zivotni styl celkove :) to bohuzel lide vetsinou prehlizi. Urcite bych se zamerila na tuhle oblast, pokud je stitna zlaza v poradku a i pres brani doplnku to neustava, ale uprimne temto vecem vubec neverim, kdyz uz, tak se dej trosku jinou cestou a zkus aj bylinky ;) :hug:

GabinkaCh
Závislačka 2559 příspěvků 01.12.17 19:11

Mě taky padají vlasy. Nejhorší když se myju. Už jsem z to celkem nervózní. Taky všechny výsledky ok

Nina1778
Povídálka 41 příspěvků 2 inzeráty 08.01.18 19:42
@Anonymní píše:
Ahoj,
máte někdo zhuštěné vlasy ze salonu? Třeba v Yes VIP v Brně nebo v Praze? Jde mi o někoho, kdo toto podstoupil z důvodu, že mu vlasy tak prořídly, že už nebyla jiná možnost. Já se dlouhodobě potýkám s úbytkem vlasů, už je to fakt zoufalé - hlavně vpředu a už nevím, z které do které. Preparáty všechny vyzkoušené, štítná žláza ok a výsledek nula. Čím dál hůř. Tak už mě napadá i tato možnost. Nevíte, jestli jsou ty přidané vlasy vidět, kolik to stojí a jak často se tam musí docházet na úpravu?
Děkuji.
Anonym - stydím se :-(

Ja mam prodlouzene. Zalezi jake chces vlasy. Jakou delku a pocet pramenu.

Nina1778
Povídálka 41 příspěvků 2 inzeráty 08.01.18 19:43
@Nina1778 píše:
Ja mam prodlouzene. Zalezi jake chces vlasy. Jakou delku a pocet pramenu.

Jinak videt to urcite neni a chodi se na posunuti jednou za 3 mesice

lara333
Nováček 3 příspěvky 25.03.18 10:08

Zakladatelce bych doporucila Regaine pro zeny(vyrabi se i Regaine pro muze)
Mne tedy pomohl vzdy, kdyz uz nic jineho nepomohlo. A to jsem vyzkousela kde co, byla u trech koznich lekaru, absolvovala tzv. snezeni, veskera laboratorni vysetreni…
Ja ho tedy kupuji v Nemecku, nevim, jestli se prodava i u nas.
Je bud pena Regaine 5% Minoxidil, nebo roztok myslim, ze ten je 2 %.
Stoji neco kolem 900-1000 Kc, tedy cca 40€.
Nebo se zkus zeptat lekare, ti predepisuji take roztok s Minoxidilem, ale nevim, jakou koncentraci.
Musis ho ovsem pouzivat tak 2-3 mesice, nez zabere.
Pak vzdy vidim, jak mi rostou hromadne nove vlasky.
Pouzivam tak 2-3 mesice, nez se vypadavani zastavi a rostou nove.Je pravda, ze tak po 3/4 roce musim opet nasadit.
Take jsem mela prodlouzene/za­hustene, a metoda se myslim jmenovala Bond Plus, ale to nevyresi objem na temeni hlavy, o coz ti spis jde.
Tady je vhodne jedine metoda Mikroline, kde aplikuji vlasy prave na temeno hlavy.
Snad jsem tim nekomu pomohla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >