Máte někdo zkušenost s bi oilem?

24
7.8.13 19:28

máte někdo zkušenost s bi oilem?

Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s tímto přípravkem. Chtěla bych ho vyzkoušet na strie po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Union Swiss Bi-Oil?

Přidejte zkušenost s Union Swiss Bi-Oil
Napsat příspěvek

Reakce:

1654
7.8.13 19:31

Nevím, co čekáš, ale strie ti s ním fakt nezmizí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
7.8.13 19:35

Spíš aby zesvětlaly mám je fakt hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
7.8.13 19:44

Nevidim zadne ucinky. Dostala jsem ho a jsem rada, ze jsem si ho sama nekupovala, pac by to byly vyhozene penize. Je sice dobry na hydrataci, ale je to olej, takze clovek je pak umastenej a dlouho se vstrebava. Strie jsou porad ruzove :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
7.8.13 20:07

Já ho používala v těhotenství a ani jedna strie, ale na vzniklé strie nepomůže -obsahuje jen nějaké bylinné nebo rostlinné složky. Na zesvětlání strií pomůže jedině chemie - něco bělícího ale i tak nečekejte zázraky a než to něco (známá zkoušela Vichy, bez úspěchu) vypotřebujete tak to začne šisovat samo od sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
7.8.13 22:59

A já ho chtěla zkusit na jizvy na obličeji po akné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
8.8.13 11:28

Co jsem měla staré strie na bocích - z doby puberty tak to s nima nic neudělalo, jsou sice světlé ale malé (mělké) - takže pokud by to byl zázrak tak by ty prohlubničky co u strií jsou vyhladilo. Jako prevence super, já břicho a boky mazala už od 12tt a fakt žádná nová strie a to jsem nabrala 14 kg. Ale jako zpětná pomoc - bohužel jsem přesvědčená že k ničemu. Ještě jsem zkoušela skořicový krém a přístroj vacupress - koupený normálně na aukru asi za 300 a to bylo znát - přístroj vydržel teda asi tak 10 použití ale ten zvon jsem poupravila na vysavač který jsem stáhla na minimum (zlatý český ručičky :D ) a musím říct že dolíčky to likviduje - strie tedy skoro ne ale celulitida jde se striema zpravidla ruku v ruce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.8.13 11:54

Bi oil je zázrak, musí se ale používat dlouhodobě a několikrát za den, jinak to nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
11.2.14 11:22

Bi Oil na pigment a srovnání tónu pleti?

Ahoj, obnovuji diskusi, ptám se hlavně těch, kteří sem dřív psali a bi oil už si koupili a už vědí. Pomohl někomu bioil na pigmentové skvrny a srovnání tónu pleti? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
11.2.14 11:28

@jancakral ahoj, já ho používám asi měsíc na sjednocení tónu pleti a zmizení jizviček a nějaký výsledek tam vidět je, ale žádný zázrak se nekoná.. ale asi to chce používat minimálně ty 3 měsíce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
13.3.14 21:15

Ahoj, tak recenze po několikatýdenním užívání: žádný zázrak, bohužel :-( kdysi jsem mazala stolnim olevovym olejem-byla jsem tehdy spokojenejsi a bylo to levnejsi. bio oil me nepresvedcil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
18.5.14 12:10

na houby!!!!!!!!!!!!

Holky, aktualni zkusenost-vymazala jsem spoustu penez-a je to naprd :-) mazte se normalnim olejem, stolnim, olivovym atd. varuji, setrete si na jine veci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
18.5.14 12:14

@jancakral sádlem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
18.5.14 12:17

@1Luca ano,toim jsem taky mazala, dnes radsi olejem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
18.5.14 13:17

Mažu se s ním skoro 5 měsíců. Strije zesvětlaly možná trochu rychleji než po 1.porodu, kdy jsem se mazala normálním krémem. Ale jinak nic moc. Pravda je, že jsem ale taky žádný zázrak nečekala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama