Máte někdo zkušenost s kinezioložkou Alenou Pavlíkovou?

380
13.8.15 08:22

Máte někdo zkušenost s kinezioložkou Alenou Pavlíkovou?

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s touto kinezioložkou. Zda Vám pomohla a jak jste byli spokojení. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.2.17 21:22

Dobrý večer, jen zkusím obnovit - máte někdo zkušenosti s paní Pavlíkovou? Chystám se k ní objednat, tak by mě zajímaly postřehy a zkušenosti těch, co u ní byly :) Zkoušela jsem totiž už dvě kinezioložky a zatím bez úspěchu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.17 22:30

@sapínek V Hradci jsem byla u dvou, ale už si nepamatuji jména. Ani jedna nepomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
3.2.17 06:21

Dobrý den, já jsem nakonec u paní Pavlíkové byla a byly to vyhozené peníze. Bohužel si jde jen za mamonem. Byla jsem pak u jiné a ta byla jiná jestli pomohla nemohu až tak moc posoudit ale jedné paní de moc pomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 10:02

@Lifka Ony už ty její webovky působí divně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
3.2.17 10:31

@Urtica-dioica Ano to je pravda. Já dala na to, že si ji zvaly do radia, ale byla to blbost a vyhotených 850 kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 13:00

@Lifka Přiznám se, že u mě vedl dvojitý neúspěch k tomu, že kineziologii nevěřím…celkově můžu říct, že žádná z těch zaručených rychlých metod mi od mých problémů nepomohla, vše byly jen vyhozené prachy.
Co skutečně zabralo? Čínská medicína v kombinaci s vysokou vlastní zaangažovaností a dobrá psychoterapeutka. To je ale běh na dlouhou trať..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 21:48

Moc děkuju za příspěvky a Vaše zkušenosti! :kytka: Váhala jsem, jestli k paní zajít a asi od toho upustím. Jinak bych ráda řešila příčinu a ne zmírňovala nebo tlumila následek.. Myslím, že čínská medicína je dobrá cesta, ale popravdě o ní moc nevím a ani netuším, na koho konkrétně bych se případně obrátila :( Chtěla bych svůj problém řešit co nejrychleji a zároveň také od počátku, protože se dotýká skrze mě i mých blízkých a nejvíce dětí. Proto jsem chtěla zkusit kineziologii. Jinak jsem přemýšlela o psychologovi (psychoterapeutovi) a jsem také objednána na psychiatrii. Jenže tam jsou dlouhé čekací doby (objednali mě až za 2 měsíce) a leckdy mi podle zkušeností známých, který tam byli, přijde, že vše řeší léky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 22:29

@sapínek Ano, psychiatři takto opravdu fungují, tam bych v nějakou pomoc moc nedoufala. Mně byla AD předepsána a diagnoza stanovena po cca desetiminutovém rozhovoru, od té doby si chodím je pro předpis a rozhovor se omezil na rutinní „Jak se máte?“. Ke komu jste objednaná?
Jako první pomoc (pokud ji potřebujete - já byla ve stavu, kdy jsem nebyla schopná vstát z postele) jsou AD fajn, ale z dlouhodobého hlediska nic neřeší.
Najít dobrého psychoterapeuta je taky kumšt, já byla za život u osmi psychologů a teprv nyní jsem zřejmě kápla na člověka u kterého mám pocit, že by mi mohl pomoct.
Opravdová psychoterapie je nepříjemná, náročná psychicky a pro mě osobně i fyzicky.

TČM mi pomáhá spíš doplňkově - na tělesné problémy. V Hk vede ordinaci TČM Mudr. Strnad - je to prý třetí největší expert na TČM v Čr. Osobně znám paní, kterou vyléčil z vleklé chlamydiové infekce na níž už nezabírala žádná atibiotika.
Nicméně s psychickými problémy mi také příliš nepomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama