Máte někdo zkušenost s polštářkem na koupání?

5
11.4.20 11:49

Máte někdo zkušenost s polštářkem na koupání?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s polštářkem na koupání? Doporučily by jste ho? Čekám první miminko a vůbec netuším, co si na koupání miminka pořídit. Tento polštářek mi přijde skvělý. Kyblíku se bojím. Proto raději volím normální vaničku s podstavcem.
Přikládám foto.
Moc děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6547
11.4.20 11:50

Na prvni dite jsem mela tvarovanou molitanovou koupaci podlozku, ted cekam druhe a znovu ji vyuziju.
Vanicku, kyblik apod. veci jsem nemela, prislo mi to jako zbytecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
11.4.20 11:52

My takový neměli, asi záleží na materiálu, ale měli jsme takovou tu pěnovou podložku a spokojená jsem moc nebyla, špatně to vysychá, ale bydleli jsme v bytě tenkrát a ani to nebylo kam dát uschnout. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.4.20 11:57

@Tarinka pěnová podložka se musí prý často měnit, právě kvůli tomu, že blbě vysychá. Mě přijde na tomto polštářku skvělé to, že se může dát vyprat a dávat do sušičky. Ale právě bych chtěla vědět zkušenosti s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
11.4.20 11:59

Ja mela na obě deti jenom vanicku bez cehokoliv dalsiho, proste sem je drzela na ruce, takove to plastové lehatko jsem si vyzkousela od kamaradky a hrozne mi z toho sjizdel a jeste sem mela pocit, ze se bouchal mezi nohy o tu zarazku, kdyz sebou mrskal. Ale s timhle konkretne zkusenost nemam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
11.4.20 12:58

Nemám zkušenost s polštářkem, jen s tím, že moje dcerka samostatné koupání fakt nenávidí. Koupe se se mnou ve vaně, to je jediné, kdy nevříská až domodra a není úplně stažená. Takže moje zkušenost je - kup jen to nejnutnější a pak uvidíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
12.4.20 07:55

On ho asi nikdo moc nemá, je to dražší věc. Ale taky mě nadchnul, akorát nemáme prostor na vaničku a budeme mít kyblík. Nejsou nějaké zkušenosti na heurece?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.4.20 09:07

@Liška32 na heurece jsem bohužel nenašla. Ale objevila jsem video na YouTube, kde ho paní hrozně vychvaluje. Takže to zkusím. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
13.4.20 09:36

@Anet.Pi Tak si potom zkus vzpomenout a napsat sem zkušenost, zajímalo by mě to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
14.4.20 16:01

Lehátka apod moje tři děti nesnášely, koupala jsem jen na ruce - musely být ponořený…
kdybych byla ted prvorodička, pořídila bych bazarovou tuhle vaničku , nepotřebuješ už žádné lehátko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
15.4.20 10:34

@Káťa19 Myslíš, že je to lepší než kyblík? Já budu kupovat kyblík kvůli prostoru, máme malý byt a vanička tu není kde dát. Ale nemám s tím vůbec žádnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
15.4.20 11:54

@Liška32 jj je, holky u me ve skupince byly z nej nadsene :palec: je vetsi, vydrzi dyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
15.4.20 12:11

@Liška32 Já mám doma kyblík Luma na látkové pleny, který se dá použít i na koupání. Zkoušela jsem ho, když u nás neprošla vanička, ale nepřišla jsem na ten grif. Mimino, které nedrží hlavičku, sama nevykoupu :oops: A je teda spíš pro menší děti. Ale zase se hodně často prodávají na bazarech kolem stovky, tak tolik nebolí to zkusit (a na pleny je boží).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
16.4.20 10:15

@Ba-stet ono je to jen o zvyku, jednou rukou si mimčo držíš pod hlavou a za paži, nemůže se ti vysmeknout, omýváš žínkou a pak překlopíš opatrně na bříško a zase zpět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
16.4.20 11:23

@Káťa19 No ve vaničce jo, to dcerka jen nesnáší a vříská do ochraptění. Ale na ten kyblik jsem nepřišla, když se nedá aspon trochu položit. Ono se to určitě da natrenovat, ale ta potenciálně bibmbající se hlava mi nedělala dobře :oops: Nám se fakt osvědčila ta vana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat