Máte někdo zkušenost s tímto kočárkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciferka25
Kecalka 333 příspěvků 11 inzerátů 24.10.14 13:26
Máte někdo zkušenost s tímto kočárkem?

Maminky, chtěla bych se zeptat…máte některá zkušenost s tímto kočárkem…

http://www.mimi-kocarky.cz/…ky-2014.html?…

je polohovatelný do sedu, jestli není vratký, prostě jestli je vhodný cca pro dvouletou holčičku :)

Děkuji za rady

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13724 příspěvků 24.10.14 13:31

Dcera má stejný, jen má tedy sporťák s vložnou taškou, ale konstrukce je totožná. Nevím, jak je dcera velká, ale malé je dobře teď a jsou jí 3 roky pryč. Dostala ho, když jí byly dva, museli jsme ho schovat, byl na ní hrozně velký a špatně se jí ovládal - takže do všeho narážela a netoužili jsme mít omlácený celý byt. Jinak je stabilní, opěrka je polohovatelná, nohy taky, nevím, jak je to tedy u toho hlubokého.

bufinda
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 24.10.14 13:35

Taky máme ten samí a dcerka ho dostala ve 2 letech k vánocum a do ted s ním jezdíme všude a nejvíc se jí líbí že má tu tašku k tomu :-). má i super kolečka měla jsem zkušenost s kořákem pro panenky s těma aretačníma kolečkama a ty jsou na prd. děti to neutáhnou a pořád to někam zatáčí tenhle je super

luciferka25
Kecalka 333 příspěvků 11 inzerátů 24.10.14 13:42

@bufinda My budeme mít na vánoce 17 měsíců, takže právě zvažuju…zase nechci koupit kočárek, který bude mít zachviličku malý. Nebo máte na doporučení nějaký jiný?

luciferka25
Kecalka 333 příspěvků 11 inzerátů 24.10.14 13:43

@bufinda a je polohovatelný do sedu, aby panenka seděla?

luciferka25
Kecalka 333 příspěvků 11 inzerátů 24.10.14 13:46

Pokud má někdo tip na na kočárek pro 2leté dítě, poraďte prosím :)

bufinda
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 24.10.14 13:47

Ne polohovatelny není ale my máme k tomu golfky takže v zimě jezdíme s tímhle v letě používá golfky ale stejně jezdila pořád s tímhle jsem s ním spokojená, nechtěla jsem právě žadny kombinace protože jsem to viděla u známé a mala jí s tím nechce vůbec jezdit

bufinda
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 24.10.14 13:48

Tenhle mí maly určitě nebude ta rukojeť se dá polohovat, dceři jsou 3roky a má ho akorát

luciferka25
Kecalka 333 příspěvků 11 inzerátů 24.10.14 13:50

Spíš mám strach, aby ho neměla veliký

AAA02
Závislačka 3498 příspěvků 24.10.14 13:56

@luciferka25 - kocarek ma stejny neter, dostala ho ve dvou letech, obcas si do nej sedne sama a drzi. Jezdi s nim i po trave.
My mame golfky tyto, http://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/…-icoo-pluto/ mala je dostla taky pred druhymi narozeninami a v pohode. Chvilku si zvykala na to, jak s nima jezdit, ale prisla na to. Syn s nima taky jezdi od 15mes. A zvlada pohode.
Vyska u obou kocaru je dobra.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 24.10.14 17:02

@luciferka25 Ja bych ji koupila takove ty malinke golfky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >