Máte někdo zkušenost s užívání lněného oleje a tvarohu?

Dračice 2
25.5.16 11:50

Máte někdo zkušenost s užívání lněného oleje a tvarohu?

Ahoj
Nedávno jsem četla o prospěšnosti pravidelného užívání lněného oleje společně s tvarohem. Umixuje se to dohromady. Může se to udělat na sladko, nebo na slano. Je to prevence rakoviny a údajně se tím i rakovina přímo léčí. Nebo to pomáhá na různé nádory, záněty v těle, podporuje to imunitu. Má tady s tím někdo nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

125
25.5.16 12:55

Snídám takhle už asi dva tři roky. Naučila mě to kamarádka na dovolené. Já ale nic nemixuju, jen smíchám a ještě přidám med, ovoce, semínka…co mám zrovna doma. (Množství asi 2 lžíce tučného tvarohu a 1 lžíce oleje + přísady) Kromě toho, že to je chuťově vynikající, to hlavně zasytí až do oběda. Omezila jsem to jen když jsem kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
25.5.16 13:38
@petruše33 píše:
Snídám takhle už asi dva tři roky. Naučila mě to kamarádka na dovolené. Já ale nic nemixuju, jen smíchám a ještě přidám med, ovoce, semínka…co mám zrovna doma. (Množství asi 2 lžíce tučného tvarohu a 1 lžíce oleje + přísady) Kromě toho, že to je chuťově vynikající, to hlavně zasytí až do oběda. Omezila jsem to jen když jsem kojila.

Já jsem četla, že je potřeba tučný tvaroh a mixovat to, aby se ten tvaroh s tím olejem spojil. Psala to jedna pani, která si tak vyléčila rakovinu prsu.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama