Máte někdo zkušenost s výrobky od Philips Visapure a Visacare?

167
14.5.18 10:28

Philips Visapure a Visacare

Máte s tímto někdo zkušenost? Děkuji :* :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
235
14.5.18 11:18
@Evi88 píše:
Máte s tímto někdo zkušenost? Děkuji :* :palec:

Ahoj Evi, visacare mám doma. Neustále mi šupinkovatěla pleť, i když není suchá. Toto pomohlo, používám 1× týdně. Akorát ten nástavec se dle mě musí měnit častěji než píšou. Celkem rychle se obrousí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
14.5.18 11:49

@Joannka1 A co s pevností a vráskami, pomáhá i na to? A jak často měníš ten nástavec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
19.4.20 15:01

Ahoj :) Obnovuji diskuzi. Máte někdo zkušenost? Hledá pomocníka na prokrvení tkáně, odstranění nečistot a prevenci vrásek :kytka: :kytka:
A také by mně zajímala zkušenost s péči o pleť pro 30tku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
19.4.20 22:40

@flybe Já měla nakonec ten Philips Visapure Advanced, ten s třemi výměnnými nástavci, byla jsem s ním spokojená, ale vadilo mi, že musím nástavce měnit, tak jsem vyměnila za silikonový kartáček Foreo Luna2, ten vibruje, čistí a druhou stranou zapracovávám sérum a krém, takže nahradí kartáček i masáž. Pleť je čistší a prokrvenější, ale vrásky neodstraní, jen lehce vypne pleť. Ještě mám Foreo Ufo a s tím jsem též spokojená, pleť je po tom opravdu pevnější a má sjednocenou barvu, zezačátku jsem tomu moc nedávala, ale jsem s tím opravdu spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
19.4.20 22:50

@Evi88 Budu to muset asi lepe probádat. Tohle mi uplne uniklo a moc dekuji za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
19.4.20 22:59

@flybe Není zač ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu