Máte někdo zkušenost se soudkyní na Praze 4?

16.9.19 16:04

Máte někdo zkušenost se soudkyní na Praze 4?

Ahoj holky, mám prosbičku, nemáte někdo zkušenost se soudkyní na Praze 4? Můj ex si požádal o střídavou péči. Jenže on si každý den dá několik piv a nemluvě o jeho názorech… no vůbec si to neumím představit. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1978
16.9.19 16:20

No, vzdyt sis s nim udelala dite. Blbec byl i pred tim, ne? A co se stane diteti s nim? On se neumi postarat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:21

Opatrovnických soudkyň bude na Praze 4 několik. Žvásty o několika pivcích denně a „názorech“ ti vydrží do prvního znaleckého posudku. Maminky uzurpující si dítě pro sebe, v posudcích nevyznívají nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:25

@Micaella22 nebyl…dokud nezměnil práci a kamarády, pak se to otočilo vše o 360’ a to byl ten problém. Nepomohla ani poradna. On ti po deseti pivech tvrdil, ze nepije a nemá problém. Pak zacal s urazkami a začal být násilnický, takže nemělo už smysl dal čekat a o něco se snažit. Dítě jsme si pořídili po 12ti letech, vše bylo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:28

@Bily_kosoctverec já navrhuji ať se vidí klidně každý den na par hodin, bydlí dvě ulice ode mne. Ale sam si nevari, nikdy to nedělal. Věci nosí na praní někam…tak jak se postará o dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:31
@AVeru79 píše:
@Micaella22 nebyl…dokud nezměnil práci a kamarády, pak se to otočilo vše o 360’ a to byl ten problém. Nepomohla ani poradna. On ti po deseti pivech tvrdil, ze nepije a nemá problém. Pak zacal s urazkami a začal být násilnický, takže nemělo už smysl dal čekat a o něco se snažit. Dítě jsme si pořídili po 12ti letech, vše bylo v pohodě.

Já nikdy nebyl na matiku, ale když se něco obrátí o 360 stupňů, tak je to na stejným bodě, ne?
Lituji tyhle děcka. Sociální šetření OSPOD, znalecké posudky, běhání po doktorech, ale hlavně, že afektovaná maminka má potřebu porážet „násilnického“ tatínka.
Já chápu, že v nejrůznějších intervenčních centrech, Rosách, Bílejch kosočtvercích, Accorusech apod. ženskejm obětem „domácího násilí“ nablábolí ledacos, ale opatrovnické soudkyně normálně svěřují děti „násilnických“ otcům do péče. Tak bacha na to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:41

@Bily_kosoctverec těch 360 byl slovní obrat, nechápu proč slovickarime. Věc druhá, nebyla jsem v žádné Rose apod…,naopak bych se tomu velmi rada vyhnula. On o holku neměl přes rok skoro vůbec zájem, nebral si ji ani jak měl. Teď má nějakou starší přítelkyni a asi si chce hrát na rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3380
16.9.19 16:48

@AVeru79 jejda, tam je soudkyní. Praha 4 je je dost velká. Pro civilní soud odhadem, jen žen, určitě více než 15.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:51

@Barusak78 je to prý starší paní, kouknu pak na jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55670
16.9.19 16:58
@Bily_kosoctverec píše:
Opatrovnických soudkyň bude na Praze 4 několik. Žvásty o několika pivcích denně a „názorech“ ti vydrží do prvního znaleckého posudku. Maminky uzurpující si dítě pro sebe, v posudcích nevyznívají nejlépe.

Záleží na věku dítěte. Pokud do ted funguje výhradní péče matky a dítě jasně nezformuluje u Zubatý požadavek, že chce střídavku, tak na žádné posudky s velkou pravděpodobností ani nedojde.
Mám jednoho známého z Prahy 4, ten vysoudil střídavku po roce. Ale ten v podstatě od začátku střídal a ještě to jeho manželka pos.rala tím, že před 4. stáním jí vykopnul milenec i s dětmi a on jí vzal zpátky bydlet k němu. Na pátym mu to přiklepli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4160
16.9.19 19:05
@AVeru79 píše:
Ahoj holky, mám prosbičku, nemáte někdo zkušenost se soudkyní na Praze 4? Můj ex si požádal o střídavou péči. Jenže on si každý den dá několik piv a nemluvě o jeho názorech… no vůbec si to neumím představit. :(

Buď v klidu, na Praze 4 to pro otce není žádná sláva, jsou tam sice soudkyně i soudci, ale matky jsou tam v bezpečí. A ještě nad nimi bdí senáty Městského soudu, z nich pro některé je otec domáhající se střídavé péče nepřítel lidu. Odůvodnění typu „dovolává-li se otec ústavních práv dítěte, judikatury Ústavního soudu a mezinárodních smluv, tak to je ve věcech úpravy péče absurdní. Dítě má nejužší vztah k matce, což je dáno fyziologickou rolí ženy-matky. Otec by měl tuto neoddiskutovatelnou skutečnost akceptovat…“ (senát soudkyně Saralievové na MS). Takže pokud se o dítě budeš hezky starat, moc ho nebudeš tatínkovi půjčovat, nakydáš na otce dostatek špíny, vytvoříš dojem silně konfliktního vztahu, tak nemůžeš prohrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama