Mate nekdo zkusenost se znackou toppik-zahustovac vlasu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lolicek
Povídálka 12 příspěvků 30.03.19 09:35
mate nekdo zkusenost se znackou toppik-zahustovac vlasu?

Zdravim maminky je vas tu spousta a potrebovala bych recenzi zda ma nekdo zkusenost se znackou toppik zahustovac vlasu.
Byla bych rada kdyby mi nekdo rekl zda to vazne funguje z vlastni zkusnosti. dekuji predem ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 10:49

Já se nějak přikláním k příčeskům či parukám z pravých vlasů.

Když máš mrtvé vlasové kořínky a vlasy nerostou, tak prostě nerostou. Kdyby to bylo tak jednoduchý, tak nejsou lidi bez vlasů.

Všechno, co je na bázi kortikoidů účinkuje jen v době používání, pak účinek pomine.

Zkusila bych na padání vlasů u žen užívat saw palmetto a kopřivu dvoudomou. Mně teď taky dost padají vlasy a mám strach z budoucnosti - vždy jsem měla skvělé vlasy, silné, dlouhé a zhoršilo se to. Beru toto a nějaké vitaminové směsi, řekla bych, že to něco dělá. A taky je dobrá omega 3 kapsle - aspoň 2000 jednotek denně. Zkus to, třeba to pomůže.

lolicek
Povídálka 12 příspěvků 30.03.19 11:24
@Anonymní píše:
Já se nějak přikláním k příčeskům či parukám z pravých vlasů.

Když máš mrtvé vlasové kořínky a vlasy nerostou, tak prostě nerostou. Kdyby to bylo tak jednoduchý, tak nejsou lidi bez vlasů.

Všechno, co je na bázi kortikoidů účinkuje jen v době používání, pak účinek pomine.

Zkusila bych na padání vlasů u žen užívat saw palmetto a kopřivu dvoudomou. Mně teď taky dost padají vlasy a mám strach z budoucnosti - vždy jsem měla skvělé vlasy, silné, dlouhé a zhoršilo se to. Beru toto a nějaké vitaminové směsi, řekla bych, že to něco dělá. A taky je dobrá omega 3 kapsle - aspoň 2000 jednotek denně. Zkus to, třeba to pomůže.

tak me se vlasy zhorsili po porodu jeste vic mam kouty a pesinka mi prosvita:/ beru vitaminy pouzivam sampon revalid…spis uz me to nebavi protoze uz to trva dlouho a ucinek zadny…://
Chtela sem se prave zeptat zda nekdo ma toppik a jestli to fakt pomuze aspon tomu sebevedomi .. :?

Váš příspěvek
Reklama