Máte někdo zkušenost, že se změnil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Knihomo1
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 18:30
Máte někdo zkušenost, že se změnil?

Ahoj holky,
je tu některá, které se chlap změnil?
My s tím mým za sebou nemáme vůbec pěkný vztah, jen sem tam záblesk. Ani nevím, jak se to stalo, ale zamilovala jsem se po uši. Byli jsme spolu jeden jediný rok. Během toho podváděl s bejvalkou i jinou, slovně a jednou i fyzicky napadal, psychicky deptal do morku kostí. Asi si řeknete, že jsem úplně praštěná, v tom souhlasím. Teď, když jsme to měli začít budovat nanovo a tentokrát to vzít z druhého konce se staly 2 věci. 1)Milenku, se kterou mě podváděl, zaměstnal u něj ve firmě, i přes to, že jsem mu řekla, že je to pro mě nezkousnutelný. (Jeho firmička je malinká, čítá jeho a občas nějakýho pomocníka/ci.) 2) Minulý týden jsem zjistila, že u něj doma byla ex, když jsem se na to zeptala, tak opakovaně lhal, až jsem mu pak řekla, že lhat nemusí, že se slečna pochlubila na soc. síti. Po těchto dvou „událostech“ jsem si ho zablokovala všude a řekla, že teď už definitivní konec. Každopádně napsal mi mail..a já se nechala opět překecat. Já vím, že je to praštěný, ale když je člověk zamilovanej, nechá se utáhnout i na vařený nudli. Sliboval, že se změní, že to se mnou moc chce, že udělá, co si přeju. Uběhl týden, včera jsem mu volala do kanceláře a došlo mi, že je tam s tou jeho milenkou. Nastal stejný scénář. Mám ho zablokovaného na fb, všechny tel čísla..
Já se ptám, je tady některá, která zažila něco podobného, partnera opustila, vytrvala (toto je poprvé, co jsem opravdu odhodlaná vytrvat) a on si pak uvědomil, že byl blbec a opravdu se změnil a sekal dobrotu? Já vím, že asi ne, chytám se každého stébla, které mi napoví, že se na to mám definitivně vykašlat. Navenek se s ním nechci bavit, chci to s ním definitivně ukončit a najít si kvalitního partnera, ale vnitřně cítím, že úplně tak pevně rozhodnutá nejsem, že mu stačí málo a znovu by mě ukecal. Spíš vnitřně čekám, až přileze, než bych byla opravdově naštvaná a už ho nikdy v životě nechtěla vidět. Co bych dala za ten pocit..Zažil to někdo? Jak z toho ven, jak přesvědčit svoje srdce, že to je všechno úplně špatně, můj mozek to už všechno dávno ví. Jak nepodlehnout? Prosím, hledám holky s podobnýma zkušenostma, protože kdo toto nikdy nezažil, tak mě nepochopí a řekne, že jsem pipina a mám, co jsem zasloužila. Potřebuji nějaký návod, jak přesvědčit své srdce. Měla jsem před ním partnery, ale poprvé jsem se zamilovala do něho. Totálně bláznivě zamilovala a nevím, jak z toho ven.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18737 příspěvků 22.11.17 18:36

X krát sliboval jak se změní. Nezměnil. A ty stejné doufas, že se změní..

Ne, lidí se nemění a už vůbec takový.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 22.11.17 18:38

Nezmění se :zed:

mumisek79
Extra třída :D 12031 příspěvků 22.11.17 18:41

@Knihomo1 dle me se lide moc nemeni, obzvlaste v zasadnich a zabehlych vecech - vse je to na tobe jak moc jsi schopna tolerance ale ne kazda zena je ochotna tolerovat milenky atd
prosim te, nastvi se na nej, vzdyt te ponizuje, urazi
Zajimal by me duvod jeho navratu a presvedcovani - kvalitni sex, jsi reprezentativni, jsi chytra, dobre vydelavas???
vzdyt si s tebou vytira zadek a posiluje si sve ego. Koukni na pana Janecka, ale to je aspon multimilionar a ma zenam co nabidnout a sve potreby alespon trochu omluvit. je to ale o zenach, ja bych toho treba schopna nebyla - jsem dost zarliva
stejne si ktomu musis dojit sama, i kdyz ti tady milion dalsich napise, jako ze napise at odejdes tak si udelas sve
hledas jen racionalizaci
zkus se nad tim zamyslet a promitnout si budoucnost a sepis si plusy a minusy ve vztahu, ona tadle banalni vec dosti otevira oci
kolik ti je?

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 22.11.17 18:42

Ne, a ty uz taky dobre vis, ze se nezmeni. Kasli na to, budes se akorat trapit.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 22.11.17 18:45
@mumisek79 píše:
@Knihomo1 dle me se lide moc nemeni, obzvlaste v zasadnich a zabehlych vecech - vse je to na tobe jak moc jsi schopna tolerance ale ne kazda zena je ochotna tolerovat milenky atd
Zajimal by me duvod jeho navratu a presvedcovani - kvalitni sex, jsi reprezentativni, jsi chytra, dobre vydelavas???
vzdyt si s tebou vytira zadek a posiluje si sve ego. Koukni na pana Janecka, ale to je aspon multimilionar a ma zenam co nabidnout a sve potreby alespon trochu omluvit. je to ale o zenach, ja bych toho treba schopna nebyla - jsem dost zarliva
stejne si ktomu musis dojit sama, i kdyz ti tady milion dalsich napise, jako ze napise at odejdes tak si udelas sve
hledas jen racionalizaci
zkus se nad tim zamyslet a promitnout si budoucnost a sepis si plusy a minusy ve vztahu, ona tadle banalni vec dosti otevira oci
kolik ti je?

S tim Janeckem - zrovna tahle forma souziti se mi docela libi. Neni to nevera - on neslibuje vernost, zeny o nem vedi, ze zije tak, jak zije. Penez ma dost, aby uzivil dve rodiny, a pokud je zena ochotna na to pristoupit - proc ne. Jak pises, je to o zenach. Ma to svoje pro a proti, osobne bych do toho sla. Zarliva nejsem, a kdyz si predstavim, ze bychom meli pevne dany, kdy se uvidime, ve zbytku bych mela volno, nemusela varit, starala bych se jen sama o sebe.. jo, proc ne :mrgreen: Ale realita bude asi nekde jinde.

Klopotkova
Kelišová 6792 příspěvků 22.11.17 18:46

@Knihomo1 Nezmění. Lidi se mění k horšímu, věkem se špatné vlastnosti prohlubují, zablokovala sis ho v telefonu, Ty se jemu dovoláš a dopíšeš nebo automaticky, když si někoho zablokuješ, tak jej máš bloknutého i Ty?

mumisek79
Extra třída :D 12031 příspěvků 22.11.17 18:50

@Azeretereza :D jo jasne on jedna velice ferove a transparentne, ale ja bych to nedala, vadilo by me ze muj muz se mnou netravi cas a navic s pocitem ze vim ze je u druhe rodiny
On musi mit pan Janecek opravdu velke srdce, svym zpusobem je to kabrnak ale je to myslim hodne o tom jake ma financni jistoty ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9171 příspěvků 22.11.17 18:54

Nezmění, ale ty mas úplně stejný problém. Taky mu porad stejne chceš věřit :lol:

Pavelkowa
Kecalka 324 příspěvků 22.11.17 19:01

Určitě se nezmění.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 22.11.17 19:13

@Knihomo1 Já si myslím, že se lidi lehce změní, ale tak zásadně, jak ty si představuješ, určitě ne. Je mi to líto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 19:18

Já té chápu, zažila jsem něco podobného. Fakt ho moc milovala a věřila, ze láska vše překoná. Hrozne to bolelo, odejít a jít dal. Byla to těžká, ale správná věc. Nezmeni se, teda ano, vlastně možná změnil. Trvalo to 15 let, kdy zjistil, ze zůstal sám a snad dospěl a viděl vše tak jak bylo, ale to už mu je k ničemu, mám úžasného manžela a skvěle děti. Je to těžké, držím palce.Jdi dal někde v dálce te ten pravý teprve čeká.

Knihomo1
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 19:18
@mumisek79 píše:
hledas jen racionalizaci
kolik ti je?

O to mi ale jde, potřebuji slyšet také od někoho dalšího, že to nemá smysl, abych si to uvědomila..Pořád si něco nalhávám, vždycky mám jiskřičku naděje, kterou on okamžitě udusí. Ani nevím, proč se ke mně pořád vrací a proč mě pořád chce, když on nedokáže potlačit to svoje holkaření a já mu kvůli tomu pořád jen dělám scény, vždyť to ho samotného bavit nemůže…
Proč se mnou je..no v posteli super oboustranně, myslím si, že jsem inteligentní (studuju výběrovou VŠ..), reprezentativní taky, jsem prostře normální pěkná holka, žádná šereda. On je taky hodně zaměřený na vzhled..On není žádný chudák, že by byl neschopný v životě a ještě měl milenky. Podle mého názoru je až extrémně inteligentní, naopak nějaká emoční či sociální inteligenci podle mě upadá. Firma mu prosperuje. Jeho rodina je úžasná..Nevím, kde se stala chyba..Jemu 35 mně 25.

mumisek79
Extra třída :D 12031 příspěvků 22.11.17 19:22

@Knihomo1 dekuji za uprimnost, fakt v 25 si to nezaslouzis, navic s tvym potencionalem
je to egoisticky blbec - postav se pred zdcadlo a opakuj si jak moc ho nesnasis

Knihomo1
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 19:22
@Klopotkova píše:
@Knihomo1 Nezmění. Lidi se mění k horšímu, věkem se špatné vlastnosti prohlubují, zablokovala sis ho v telefonu, Ty se jemu dovoláš a dopíšeš nebo automaticky, když si někoho zablokuješ, tak jej máš bloknutého i Ty?

To nevím, nezkoušela jsem to a ani to nemám v plánu. Důležité je, že se on nedovolá mně. Já mu volat a psát nebudu, sice mám tu tendenci, ale toto dokážu zvládnout. Špatně zvládám to, jak slibuje, proto s ním nechci být v kontaktu, aby mě zase nepřekecal.. Krom toho, kdybych mu napsala, tak by toho ještě využil, že jsem vyměkla a na tom vydeptání by si dal extra záležet. Rozhodně mu nenapíšu, to vím jistě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama