Máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Ebelya?

4
1.4.16 10:59

Máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Ebelya?

Hezké dopoledne, chtěla bych se zeptat, jestli má některá z vás zkušenost se značkou antikoncepce Ebelya. Dneska mi byla antikoncepce změněna z Jeanine na Ebelya. Případně vnímali jste nějakou zásadní změnu při změně horm. antikoncepce?
Děkuji za vaše odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1567
1.4.16 20:47

@Bellgirl taky by mě zajímalo, jakou mají maminky zkušenost. Dnes mi ji gynekolog předepsal. Teď jsem měla 3 měsíce pauzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
3.4.16 13:52

Vzhledem k tomu, že jsem nikde na internetu a ani zde v diskuzích nic nenašla, myslím, že to bude nějaká novější značka na našem trhu. Uvidíme, třeba se někdo s nějakou zkušeností přeci jen ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
11.4.16 14:34

Také jsem dnes dostala antikoncepcí Ebelya a marně hledala nějakou recenzi. Takže se přidám do fronty na něčí názor :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
11.4.16 14:49

@tweety.zrada tak tě pěkně vítáme :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1860
15.4.16 18:18

Zdravím :mavam: po 6 nedělí jsem dostala kojící antikoncepci Lamya ( vše v pořádku) a po 2,5 letech sem si zašla k doktorce pro normální antiko tak mi předepsala zmiňovanou Ebelya že prý je to novinka a že je šetrná.. ale u mě tedy naprostá katastrofa, po 14 dnech užívání hrůza! Závratě, pocity na omdlení, brněli mě nohy, silný bolesti hlavy, silné nevolnosti a nechutenství do toho mi vyjelo po celém obličeji akné že ani makeup nezvládal vše zamaskovat, teď je to dýl jak týden co sem vysadila a už je vše ok jsem to zas já není mi zle a nejsem protivná. Jestli se tu někdo najde komu Ebelya vyhovuje mám ještě 2× plná platíčka a ráda se toho zbavim :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
16.4.16 10:11

@Haninen tak to si mě moc nepotěšila. Já jsem ještě nezačala ani brát, no mám teď hrůzu. A jinak zvládáš léky bez komplikací?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1860
16.4.16 12:18

@lasecta: Ano, od 15let jsem brala Mercilon a bez problémů :) potom jsem přešla na Vreya nebo jak se to jmenovalo kvůli tomu že Mercilon hodně zdražil, potom přišlo miminko a jak píšu po 6 nedělí jsem dostala Lamya a úplně v pohodě a ta Ebelya to byl opravdu problém :zed: ale každý jsme jiný, toto je pouze má zkušenost :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
25.4.16 17:06

Jedine, co jsem našla o Ebelya, že byla uvedena u nás na trh v prosinci minulého roku. Nikdy jsem neměla problém na přechod jiné antikoncepce. Ebelya beru 3 den a zatím katastrofa. Hlava me tresti a k tomu me boli nohy, celkove se cítím dost unavena. Doufám, že za tim stoji krásne aprilove počasí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
25.4.16 19:29

Ahoj, beru 4.den Ebelya. Je mi zle, točí se mi hlava, bolí mne břicho, klepou se mi nohy, hrůza :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
25.4.16 19:36

Tak já jsem Ebelyu ještě nezačala brát, ale už teď se klepu strachy :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.4.16 19:58

Já myslím, že není nutné se z toho klepat strachy. Holt každé z nás bude sedět jiná značka. Já osobně Ebelyu beru druhým týdnem, a nevolnost společně s průjmem jsem měla akorát první den, potom si to asi sedlo. Co jsem ale vypozorovala, tak pokud pilulku polknu na lačno, začne mne občas bolet žaludek. Pokud si jí dám během nebo po snídani, je to OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
1.5.16 22:38

Dnes jsem vzala čtvrtým dnem a zatím (ťuk ťuk) vše v pořádku. Nemám žádný problém :-) docela jsem si oddychla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
5.5.16 12:03

Tak já jsem dneska užila třetí pilulku a zatím v pořádku :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
13.5.16 10:40

Ahoj holky, taky mi byla predepsana ebelya jsem 2m po porodu a pred tim jsem uzivala jeanine, budu rada za kazdou zkusenost co mate. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama