Máte někdo zkušenosti s prací na erotickém chatu ?

Anonymní
21.2.20 00:24

Máte někdo zkušenosti s prací na erotickém chatu ?

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenosti s tímto přivýdělkem? Zarazilo mě trochu, že chtějí ofotit můj občanský průkaz kvůli potvrzení plnoletosti? Máte někdo zkušenost? Je to normální postup? Není to riskantní poslat někam takto svůj doklad? Anonim snad chápete.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.2.20 01:47

Není to standartní postup. Věk lze ověřit např z ŘP, RL, TR, maturitního vysvědčení či jinak. Tohle mi zavání tím že někdo láká že zoufalek kopie OP a následně si vezme predschvalenou půjčku, spotřebitelský úvěr nebo rovnou přes net. Nikam nic neposílej, není to legrace.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 07:26

Vím co myslíš pracuji tam už od léta a super a hlavně každý týden penízky. Ničeho se neboj všechno je ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2856
21.2.20 07:53

Mohu se jen zeptat těch co s tím mají zkušenosti..to si tam píšete anonymně bez fotografie s klienty? Nebo jak tento chat probíhá? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 08:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenosti s tímto přivýdělkem? Zarazilo mě trochu, že chtějí ofotit můj občanský průkaz kvůli potvrzení plnoletosti? Máte někdo zkušenost? Je to normální postup? Není to riskantní poslat někam takto svůj doklad? Anonim snad chápete.

Za to někde platí? Stačí jít na chat na erotiku a je to tam zadačo… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 09:02

Občanku nikam neposílat! Může si pak kdokoliv na tebe vzít půjčku. Když už, poslala bych jiný doklad.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 10:08

@snee Jo je to anonymní jsou tam vytvořené profily a za ty komunikuješ se zákazníky.

• Nahlásit
  • Citovat
2856
21.2.20 10:21
@Anonymní píše:
@snee Jo je to anonymní jsou tam vytvořené profily a za ty komunikuješ se zákazníky.

a v čem je to lepší než jiný chat? Má to pro ty klienty nějaké výhody oproti chatu zadarmo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 14:04
@Anonymní píše:
Vím co myslíš pracuji tam už od léta a super a hlavně každý týden penízky. Ničeho se neboj všechno je ok ;)

A co když místo občanky pošlu třeba ten ŘP??
Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.2.20 22:30

Dělám to také, je to anglická firma. Domluv se s tým kdo ti psal z te firmy. Určitě si dostala i smlouvu atd..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.2.20 22:33

@snee má, ze s nim vůbec někdo komunikuje. Je to placené přes seznamky, mate vytvoření profil a odpovídáte jen na sz které vam chodí. Vy řídíte chat, co a jak se tam bude psát. Je to sranda, když mate na to čas. Mam měsíčně pres 350 eur.

• Nahlásit
  • Citovat
450
24.2.20 15:56
@Anonymní píše:
@snee má, ze s nim vůbec někdo komunikuje. Je to placené přes seznamky, mate vytvoření profil a odpovídáte jen na sz které vam chodí. Vy řídíte chat, co a jak se tam bude psát. Je to sranda, když mate na to čas. Mam měsíčně pres 350 eur.

Ahoj, kde to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
24.2.20 15:57
@Anonymní píše:

Ahoj,
Zkus jeden český, tam nechtějí žádný doklad. Holky tam dělají třeba v masce nebo bez obličeje. Ty v top5 vydělávají přes 200 tisíc měsíčně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
24.2.20 16:00
@Anonymní píše:
Vím co myslíš pracuji tam už od léta a super a hlavně každý týden penízky. Ničeho se neboj všechno je ok ;)

Rada bych věděla bližší informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 16:38
@Anonymní píše:

Ahoj můžeš mi písnout do zprávy? Potřebovala bych nějaké informace. Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama