Máte někdo zkušenosti s Teplickou porodnicí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 11:49
Máte někdo zkušenosti s Teplickou porodnicí?

Ahoj holky rodil někdo z vás v porodnici v Teplicích?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Teplice

Reakce:

Mirinda2
Povídálka 45 příspěvků 23.02.17 12:17

Ja tam rodila pred 9.mesici

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 23.02.17 13:03

Vždy je lepší rodit ve větší nemocnici, kde se v případě potíží dokáží postarat o miminko i matku. Já rodila v Ústí nad Labem, které toto splňuje a bylo to tam skvělé. Na nadstandardu jsem si připadala jako v hotelu (sama na pokoji) a sestry úžasné. Vysvětlili mi co bylo potřeba a daly spoustu cenných rad do budoucna. Kamarádka rodila v Teplicích a druhé dítě po zkušenostech v Ústí, kde byla spokojená. Ale podrobnosti už si nepamatuji.

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 13:22

@sediza také jsem rodila v Ústí svojí dcerku, musím říct že spokojená jsem byla jen když jsem do porodnice dorazila na infekční box, protože jsem před porodem celý den zvracela a dávali mě na kapačky příjem ochotný doktoři zlatí. Druhý den sem rodila porodní asistentka byla úžasná vysvětlila pomohla… doktorka byla na pěsti po pravdě musím říct neochotná no hrůza děs porod mi znepříjemnila… miminko mi nepřiložila (dcerka byla v pořádku už hned co sem jí poprvé uviděla plakala)… po porodu sem se těšila na pokoj kam mě převezla také milá sestra… když sem dorazila na pokoj šestinedělí vysvětlila co kde jak, říkala sem si paráda tady budou milý… pak pro mě nastalo ale peklo… za celou dobu co sem byla s dcerkou na oddělení šestinedělí byla milá akorát lékařka co kontorolovala mě a doktoři co kontorolovali malou… sestry za celou dobu neochotné příšerná zkušenost v mém případě bohužel nerada to říkám ale je to tak :( navíc do Ústí nemám žádný odvoz bydlím v Krupce a neměla bych se tam jak dostat :( ráda bych tam rodila i poté špatné zkušenosti právě kvůli tomu kdyby se něco dělo… ale bohužel… s nadstandartem to tam funguje jak jestli se můžu zeptat a za kolik by byl?

Mirinda2
Povídálka 45 příspěvků 23.02.17 14:40

Reknu to takhle, samotny porod rozpytvavat nechci, to byla hruza, co se tyce vybaveni, personalu, vedeni porodu atd.uz bych tu asi nerodila, strasny..Jinak jsem byla na nadstandartu, pokoj sice hrozne miniaturni, ale mela jsem ho predevsim kvuli zachodu a sprse a abych mohla byt sama. Den stal myslim 700 korun. Platili jsme pres 3.tis

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 23.02.17 16:39

@Kikina201015 To mě mrzí, že to na klasickem oddeleni bylo takhle. Ke me se chovali vsichni opravdu úžasně. Mela jsem potíže s kojením. Vše mi ochotně vysvětlovali. Příkrm by si nedovolili dát bez mého souhlasu. Jediné co mi neprislo vhodné, tak budit díte kvuli koupáni, ale mohla jsem to odmítnout. Nevím už kolik nadstandad stál, já byla ochotná to za soukromí a klid zaplatit.

De-e
Nováček 5 příspěvků 23.02.17 17:39

Rodila před dvěma lety a nemůžu si stěžovat :)

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 18:49

Děkuju ještě se rozhoduji moc mi pomáhají vaše zkušenosti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >