Máte někdo zkušenosti s time manager u pračky electrolux?

8
25.10.19 07:32

Máte někdo zkušenosti s time manager u pračky electrolux?

Dobrý den, chci se zeptat máte někdo zkušenosti s time manager u praček Electrolux? Výrobce v návodu (dívala jsem se do návodu ke konkrétnímu typu co mám vyhlídlý) uvádí že při použití Time manager pračka po spuštění programu provede vážení a přepočítá na skutečnou dobu cyklu. Podle vyjádření servisu ELECTROLUX to ale může být přepočteno i na delší čas než si navolím na Time manageru, pokud dám pračku plnou nebo prostě více než třeba jen půlku, potom se mi ale zdá ten time manager k ničemu když si to ta pračka může zase prodloužit. Proto se chci zeptat jestli jste to někdo zkoušeli zkracovat dobu praní přes ten time manager i při plné pračce? Je to pro mě důležité většinou totiž peru plnou nebo téměř plnou pračku a vážně by mi vyhovovalo zkrátit si to přes ten time manager. Předem mnohokrát děkuji všem kdo mi pomohou a podělí se o své zkušenosti :) :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
25.10.19 07:51

Ja mam Electrolux. Ak si dam program napr. Bavlna60 stupnov, vyhodi mi cas prania napr. Na 2 hodiny 40 minut. Skracujem cas prania cez time manager na 1 hod. 30 a nezda sa mi, ze by si cas prania pracka predlzovala. Dobu prania volim podla typu pradla. Periem vzdy plnu pracku. Pri viacerych programoch skracujem cas. Ak periem napr. Bluzky a navolim si jemne pranie a cas prania je stanoveny na 1 hod. 30 minut, skracujem cas prania na 40 minut. Nemyslim si, ze oblecenie, ktore nie je vyslovene spinave, sa musi prat tri hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.10.19 08:03

Moc děkuji právě jsem měla strach že když si to při plné pračce prodlouží že na to budu čekat moc dlouho a potom by ten time manager byl k ničemu :) no ale ani servis nebyl schopen odpovědět řekli mi že si to ta pračka při plné pračce může i prodloužit. Právě nejčastěji peru plnou pračku a taky na 60 nebo 40 a ten původní čas je hrůza tak jsem si říkala že bych si to zkrátila přes ten time manager. A pak mi řekli že prej si to může i prodloužit a já tomu moc nechtěla věřit proto se raději ptám. Přeci jen někdo kdo to používá o tom ví určitě víc než chlap v servisu kterej určitě tu pračku nezapíná každej den a plnou prádla a nemusí věnovat pozornost tomu jak dlouho to pere. :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19037
25.10.19 09:52

Ahoj, taky mám, ale model asi 9 let starý a je to přesně jak píše @majkakajka taky nastavím třeba program… hodí mi to 1:40 a když chci, uberu čas třeba na hodinu, nebo to samé, když chci něco jen přemáchnout, flísové deky z gauče apod, klidně dám na 30-40 min a nikdy si to pračka neprodloužila :think:
Na Time manager jdou ovšem jen některé programy, proto bych pochopila, že to prodlužování času může být u těch ostatních.
Jinak si pračka váží prádlo, podle toho použije množství vody, to ano, u každého programu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.10.19 11:01

Děkuji za informace a můžu se teda zeptat u jakých programů jde a kde víte že nejde ten time manager. popravdě mě to zajímá protože vážně uvažuji že si Electrolux pračku koupím a právě potom ať z toho nemusím být zklamaná. Zajímají mě hlavně programy na bavlnu ale ten snad jde zkrátit, no a je jasné že asi ty krátké už se zkrátit nedají. Předem moc děkuji za každou reakci :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19037
25.10.19 12:43

@kadleja tak jdou zkrátit právě ty klasiky, já mám tři programy, bavlna, syntetika a třetí je jemné prádlo, prakticky používám jen tyhle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat